Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

medtem ko mi ze 5 mesec iscemo zensko za delat in nobena noce delat 2 izmensko dela zaposlena a nedolocen cas itd.pa nimamo nobenih ekstra zahtev razn tega da je pridna in resna ocitno prevec  zahtevamo.

 

Kje?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit,?lana M.foruma,@ Robertos664,za uspe?no namestitev Navigacije,v Mazdo cx5..deluje super,odli?no,hvala .....lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ja, tut pri men dobr izkori??en vikend, iz sobote na nedeljo praznovanje 60letnice skoraj v kljunu na?e dr?ave, nedelja pa fe?ta na firmi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ja, tut pri men dobr izkori??en vikend, iz sobote na nedeljo praznovanje 60letnice skoraj v kljunu na?e dr?ave, nedelja pa fe?ta na firmi :D

Si bil tud ti v vlogi plena pri kaksni micni mladenki/plenilki? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bil tud ti v vlogi plena pri kaksni micni mladenki/plenilki? :D

Na 60letnici ne, ker je blo itak vse full mlajse od mene, me sodelavkam pa tut ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno spet najdu cas, da sm spet prebiciklu en manjsi hrib (Gora Oljka) :)

Je blo pa navzdol velik bolj extremno in blatno kot navzgor, med drugim sm pokasiru tut par prask :D ampak vazn, da je bicikl cel :P

post-1139-0-54959000-1466099917_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preizkusil "Collision warning (without auto brake)" - https://www.youtube.com/watch?v=QDfSsckIP4c in delovanje zavor! Deluje vse 100%   :rispekt:  :rispekt:  :rispekt:

 

Na kratko: pri 100km/h v koloni na obvoznici sem za trenutek pogledal na radio, "Collision warning" zapiska, ko pogledam naprej kolona stoji pred mano. 

Na polno pohodim pedal zavore in v trenutku sem se ustavil. Kljub ABS in novim gumam so gume zacvilile. Vse iz zadnjih sede?ev seveda na tla (na sre?o imam samo eno jakno in par ne nevarnih zadev).

   

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?la v Fructalovo tovarni?ko prodajalno. Kupila sem 153 litra ne najcenej?ega soka in dva kilograma Frutabel. Za vse skupaj sem od?tela le 154,98?.

 

Sok ima ceno od 0,65 do 1,45? za liter.

 

Saj mogo?e kje kdo dobi kak?en sok cenej?e, ampak Fructal je pa le Fructal...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne strinjam.Za moje pojme je Fructal ?e vedno top med sokovi. Je pa res,da se mu Dana hitro pribli?uje.

Mogo?e imate nekateri pomisleke, ker ni ve? v slovenski lasti. Saj tudi Radenska ni pa ni ni? izgubila na kvaliteti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem ?e v Dalmaciji :) In uspelo mi je brez truge pa imamo pasji box in poganjal?ka in to za 14 dni dopusta:)

Ej...super...mi smo tudi ?e na dopustu Dalmacija...Dugi Otok.samo Mazdurina,je pa res nabasana,do konca..kaj,?e?...otroci in itd...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.