Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Za?etek tedna z meni najljub?o izmeno;11h-19h. Noben drug je no?e pa jo jst pokasiram vedno.meni je prav :)

 

Zjutraj 1h kolesa,zdaj umirjen zajtrk v vise?i mre?i,potem pa slu?it denar. Kaj ?m lep?ega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem ko ve?ina mojih bebastih sodelavcev pije n-to pivo in re?ujejo svet, gremo nekateri vsaj za 1uro ?portat. Bolje kot ni?...

Ampak dobro no, kak?no pivo pa pa?e v?asih.

Pravi dedec rukne kak pir. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak dobro no, kak?no pivo pa pa?e v?asih.

Pravi dedec rukne kak pir. :)

Saj vem da sem ?udak ker spijem ravno 2mala piva na leto in to je to kar se ti?e alkota. :)

Ampak nekaj je spiti pivo,drugo je pa pitje pira ob vsaki priliki in ?infati ljudi ki tega pa? ne po?nemo/jo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, o?itno se preve? obremenjuje? z drugimi, poskusi po sistemu BMK in bo? lep?e ter dlje ?ivel :)

 

Zame pa danes idealen dan, pa brez piva in ostalih alkoholnih derivatov :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, o?itno se preve? obremenjuje? z drugimi, poskusi po sistemu BMK in bo? lep?e ter dlje ?ivel :)

Zame pa danes idealen dan, pa brez piva in ostalih alkoholnih derivatov :)

Glede 1ga odstavka; vse ima svoje meje ..

 

2odstavek; lajkam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj me nadrejeni presenetili z novico, da sem danes lahko frei in da grem lahko malo kolesarit... ?e bi imel ?e sodelavce tako normalne kot imam nadrejene...

 

Lepo izkoristil dan; zjutraj peljal gorca na prvi servis, naredil ?isto solidno turco s specialko (lj-orle-mali vrh-polica-pance-sostro-orle-lj);75 km.

Na Orlah dobil ?ig za 25i vzpon s kolesom in s tem zastonj pico po izbiri.

 

Pa je padel Off obrok meseca avgusta :) super pice imajo; priporo?am.

 

Potem na zavarovalnici Triglav obnovil zavarovanje ?portnih aktivnosti , o?istil specialko, zdaj pa vise?a mre?a time :)

V?eraj me nadrejeni presenetili z novico, da sem danes lahko frei in da grem lahko malo kolesarit... ?e bi imel ?e sodelavce tako normalne kot imam nadrejene...

 

Lepo izkoristil dan; zjutraj peljal gorca na prvi servis, naredil ?isto solidno turco s specialko (lj-orle-mali vrh-polica-pance-sostro-orle-lj);75 km.

Na Orlah dobil ?ig za 25i vzpon s kolesom in s tem zastonj pico po izbiri.

 

Pa je padel Off obrok meseca avgusta :) super pice imajo; priporo?am.

 

Potem na zavarovalnici Triglav obnovil zavarovanje ?portnih aktivnosti , o?istil specialko, zdaj pa vise?a mre?a time :)

post-9068-0-02416600-1533830966_thumb.jpg

post-9068-0-16873600-1533831371_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ki imamo bolj slabe prebavne sokove v ?elodcu pa bolj mal ?ol?a pice s pomo?jo radenske nikoli ne prebavimo. S pirom ki je sicer ogaben za pit, pa nekak gre.  :P

:) Jaz sem imel pa dolga leta problem kaj naro?iti v gostilni; alkota ne pijem , sadnih sokov sploh ne,nekaj ?asa sem bil na radlerjih (tista 2%alkota zanemarimo), vodo naro?iti se mi je pa zdelo neumno. No,zdaj sem na Radenski; topli-da ne praska po grlu :) sicer pa imam ?elodec, ki pomojem prebavi tudi risalne ?eblji?ke (beri: energijski geli so moji prijatelji tudi na te??e,marsikdo jih pa ne more videti).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no vzdu?je in po?utje na delovnem mestu. :)

 

?e kdo i??e zaposlitev, lahko morda kaj pomagam, sicer pa kot pravi kolega Drago trenutno kdor ?eli kaj delat, hitro najde slu?bo, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?portni piknik v Idrijski Beli nam je noro dobro uspel, udele?ba pa bistveno ve?ja kot sem pri?akoval!  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja tukaj pa res mora? s kolesa......kak je pa druga?e naprej  ?lo z 29tko???

si moral cik cak verjetno....

Ubistvu ne. Sm se moral bl fokusirat na vo?njo po ?immanj zjahanem delu makadama.

 

Pa? v prvo pa trmasto grist pa izkoristiti tista 2ovinka da sem ?el na zunanjo stran malo zadihati pa spit po?irek.

Hja tukaj pa res mora? s kolesa......kak je pa druga?e naprej  ?lo z 29tko???

Ubistvu super,ne morem pa dat nekih primerjav z 26col tukaj,ker sem prvi? vozil ta klanec. Sicer pa kolo res super pleza,je pa res da ima te?je prenose kot star mtb (2x10).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.