Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Po 1h57minut vzpona jutranja kava na Stelviu...

 

Nepopisno.

Saj bom jaz jutri rabil ene 45min

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa res nima? mira... :)

Joj,ne govor:) le?im v vise?i mre?i , kot vsi "normalni" in mi nekaj ne da miru... Kako lahko kdo u?iva le?ati in ni? po?eti v tej vro?ini?

 

Bicikel pa ?aka v avtu... Sem rekel da si bom vzel prosto od ?porta....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo ?udovit wikend in za uvod 1 zmenek :)

 

Sem pa kot ka?e tudi ?udak, ki se veseli, da ?ez 6 dni dopolni okroglo 40, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo ?udovit wikend in za ... ... ... ...

 

Ne vem, no, pri nas se ni za?el prav ni? ?udovito. Dopoldan je ?e sijalo sonce, zdaj pa nekaj bobnajo tam zgoraj. Ali pa se od Tolmina sli?i glasba...

 

https://www.soca-valley.com/sl/dolina-soce/soca-festivalley/2017012514404612/metaldays/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni je zakon. Vedno hodim pozimi a bi se enkrat tudi poleti moral odpravit v Dolomite.

Jaz sem bil prvi? v livignu. Lepo je,urejeno,ni pa tistega high society filinga.... Mogo?e je pozimi druga?e,ampak zdaj je bilo prou lustno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no opravil ?e eno v vrsti krvodajalskih akcij, ko hodim redno vsake 3 mesce ?e 10 let zapored.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no opravil ?e eno v vrsti krvodajalskih akcij, ko hodim redno vsake 3 mesce ?e 10 let zapored.  :jupiii:

Uu,?e dobr d si me spomnil; to ena izmed treh novoletnih zaobljub;edina neizpolnjena.

 

Edin to me skrbi , da se bom zelo slabo po?util po odvzemu (67kg,pulz 40-45,tlak 95/70).... Ti se ok po?uti? po odvzemu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, pri meni je idealno, imam pa pritisk 125/81 in pa v?eraj merjen utrip 60. Ko sem bil medvedjih dimenzij (cca. 115kg) sem imel tudi mejno hipertenzijo in takrat je bilo po?utje po odvzemu dejansko celo bolj?e kot pred tem (smo se hecali, da je treba za uvod pra?i?u malo krvi spustit, hehe).  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, pri meni je idealno, imam pa pritisk 125/81 in pa v?eraj merjen utrip 60. Ko sem bil medvedjih dimenzij (cca. 115kg) sem imel tudi mejno hipertenzijo in takrat je bilo po?utje po odvzemu dejansko celo bolj?e kot pred tem (smo se hecali, da je treba za uvod pra?i?u malo krvi spustit, hehe).  :lol:

Torej bi moral tudi jaz iti 5let nazaj, ko sem bil tik pred tem,da mi zdravnica predpise zdravila za tlak :

 

No,skratka,letos se morm sterat na zztk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zadnji dan dopusta,ki sem ga res maximalno izkoristil od prvega do zadnjega dne. Mislim da zgolj 3dni brez budilke,ampak tako pa? je, ?e ti sicer zmanjka ?asa za hobije.

 

13 dni od 14ih dni kolesaril,naredil s kolesom 1025km v dveh tednih, kolesaril po krajih ki so mi bili vedno ?elja, spoznaval nove ljudi,nove kraje ( tudi v Sloveniji, kar premalokrat pocnem), pre?ivel dva dni na morju s star?i in ?el z o?etom po dolgem ?asu na specialko ter konec koncev jedel dobro pico z Juresom nekje pod passo tonalom :)

 

Sicer je vmes nekaj kazalo da bo treba predcasno v slu?bo,pa se ni ni? izcimilo iz tega.

 

In pa danes kratka zelo uizi furca lj-pance-grosuplje-lj; drugi? v dveh tednih za?util malo noge,tako da je specialka za nekaj ?asa postavljena v kot. Na Pancah pa prijazni kot vedno,so me pri?akale doma?e slive. Hvala Pance :)

 

Tako da... Do zdaj je bil moj dbest dopust leta 2012 (roadtrip po Balkanu),ampak tole... Ga je prekasalo :)

post-9068-0-77408800-1532617902_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.