Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Na konkretno podjebavanje in dretje varnostnika nad menoj , medtem ko je hotel uveljavljati svoja pravila, se odzval povsem mirno, ga povpra?al po imenu in priimku in o incidentu obvestil nadrejene.

 

Ja... Moja naklonjenost do varnostnikov se nadaljuje;sami so si krivi... Nisem ?e imel dobre izku?nje z njimi,zal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?en ob?utek biti ponovno zaposlen v domovini (v zelo uspe?nem tujem podjetju) in spati v lastni rezidenci, da ne omenjam vseh ostalih razlogov za dobro voljo; ne samo narava in h?i.  :P

post-185-0-49167300-1533132165_thumb.jpg

post-185-0-17647900-1533132187_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnjih par dni vsak dan ?akal, da bo nek dan brez de?ja in se s kosilnico lotim doma?ega travnika. In je uspelo danes, no 5min kasneje DE?.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prestopil med 29colarje...

Dobrodo?el med nami. 

 

Ko sem pred ene 12 leti na Tabli omenil, da pa z ve?jim premerom gum kolo ful bolj?e pleza in je na sploh hitrej?e, so me znalci poklopil da nimam pojma in da bo 26" forever. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?el med nami. 

 

Ko sem pred ene 12 leti na Tabli omenil, da pa z ve?jim premerom gum kolo ful bolj?e pleza in je na sploh hitrej?e, so me znalci poklopil da nimam pojma in da bo 26" forever.

 

Ni? na svetu ni 4ever,pa bi bila velikost feltne na kolesu 4ever. Pleza res dobro,za hitrost po ravnini pa itk ni mtb.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi je rekel da ce mas specialko si .....pa je zamenjal :) :)

Jaz pa tezko najdem kolo zame, da je velik pa da ima mezzo mezzo trekking - gorski profil.

 

Verjetno zato mam moj bicikl ze 12 let. S 700 gumami. Res pa da malo pedaliram, samo druzinsko. Sam se ne spravim glih, ceprav veckrat pogledam proti Katarini

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi je rekel da ce mas specialko si .....pa je zamenjal :) :)

Jaz pa tezko najdem kolo zame, da je velik pa da ima mezzo mezzo trekking - gorski profil.

 

Verjetno zato mam moj bicikl ze 12 let. S 700 gumami. Res pa da malo pedaliram, samo druzinsko. Sam se ne spravim glih, ceprav veckrat pogledam proti Katarini

 

moj trekking je univega terreno 4.0, tocno tak kot opisujes (tega sem kupil, da bi dal otroski sedez zadaj) pa ga uporabljam veliko vec kot mtbja...

edino, kar me moti, da je precej tezek

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi je rekel da ce mas specialko si .....pa je zamenjal :) :)

Jaz pa tezko najdem kolo zame, da je velik pa da ima mezzo mezzo trekking - gorski profil.

Verjetno zato mam moj bicikl ze 12 let. S 700 gumami. Res pa da malo pedaliram, samo druzinsko. Sam se ne spravim glih, ceprav veckrat pogledam proti Katarini

Oj ?e te?ko najde? kolo zase,ti priporo?am,da se (ko bo? kupoval novega) oglasis v nekdanji cultovi ?tacuni na Lavrici. Ko sem ga jaz tam kupoval leta 14 sem si lahko ornk izmi?ljeval kar se ti?e sede?a,gum,komplet opreme. Oni pa? sestavljajo po naro?ilu kupca (vsaj v?asih je bilo tako,ceprav je potem bajo ?lo nekaj v qurac,je za preverit), pa ?e cenovno so b.p.

 

Sicer pa... Katarina nad Medvodami; ko si 1x gor je super ?e nadaljevati na sv. Jakob,baje so asfaltirali zadnjih par metrov pred cerkvijo,ki je bil sicer te?ko prevozen zaradi slabe podlage. Me ?e nekaj ?asa ni bilo gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O ves kaj za Jakob pa vzamem psa pa usekava pesaka :)

Ponavadi kar iz sv. marjete. Idealna neobljudena pot (vse kar ne ponuja smarna na primer)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O ves kaj za Jakob pa vzamem psa pa usekava pesaka :)

Ponavadi kar iz sv. marjete. Idealna neobljudena pot (vse kar ne ponuja smarna na primer)

Sv.marjeta pa ne vem kje je. Poznam pa Govejk npr. Tud Kr lepo za It z mtb gor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sv.marjeta pa ne vem kje je. Poznam pa Govejk npr. Tud Kr lepo za It z mtb gor :)

Ti ne povem, ker tam se nisem srecal gorskega kolesarja in naj tako ostane :) :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista iz Sv. Marjete je ?e vite?ka... ;) ... po poteh roparskih vitezov... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.