Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jest sem na Logitechu ze dolgo dolgo, s kolegom sva ene 3 leta nazaj nabavila G502-ke in...mmmm. Super mi?. Imam pa ?e vedno mojo staro g400s ki potuje skupaj z laptopom in ?e vedno no?e crknit; dela bp. Pri nekaterih stvareh se splaca biti brand whore. #mazda

?e nisem do?ivel da logitechu nebi crknila leva tipka. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, pod kak?no zvezdo sem rojen, ampak danes sem spet "cukal" bencin iz dizela?a. Sploh ne ?tejem ve?, kolikokrat sem ?e to po?el. No, dokler ne iz svojih dizela?ev, je vse v redu...

 

Sem pa spet dobil 50 litrov bencina z nafto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, pod kak?no zvezdo sem rojen, ampak danes sem spet "cukal" bencin iz dizela?a. Sploh ne ?tejem ve?, kolikokrat sem ?e to po?el. No, dokler ne iz svojih dizela?ev, je vse v redu...

 

Sem pa spet dobil 50 litrov bencina z nafto...

 

au?. to se je tudi meni enkrat zgodilo in upam, da edinkrat. :D ?kodo fabio sem imel 4 leta, ko mi je ratalo nekega dne natankat 30? bencina not preden sem opazil, kaj delam. good job me. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, pod kak?no zvezdo sem rojen, ampak danes sem spet "cukal" bencin iz dizela?a. Sploh ne ?tejem ve?, kolikokrat sem ?e to po?el. No, dokler ne iz svojih dizela?ev, je vse v redu...

 

Sem pa spet dobil 50 litrov bencina z nafto...

 

To sm js tut ?e u svoji Alfi naredu :D to?no 50/50 je blo, ampak nism n? cukal ven :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem tudi jaz prepri?eval mo?akarja, da bo ?e pre?ve?ilo, pa se je vseeno odlo?il, da raje pocukamo ven. Njegova Suzuki Vitara ?e ni stara pol leta...


Na kaj me to spominja  :zvizga:

 

Mogo?e na davek, ko si se vozil po Gori?ki brez prijave lokalnim oblastem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po precej ?udnem dnevu v sluzbi,polnemu provokacij, kon?al z delom 3h prej kot ponavadi, tako da sem lahko pogledal ve?ji del f1 dirke in ?el na kratko 50km furco.

 

Medtem ko se provokatorji najbr? nekje praskajo po svoji leni riti.

post-9068-0-01317500-1531071572_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil v La?kem na odli?nem koncertu The dead daisies.Bil v prvi vrsti, dobil trzalice od kitarista Aldricha in basista Mendoze.Pa ?e zastonj koncert!

Zdraven mene so bili Italijan?ki in Mad?ari ter Japonci, ki se kar niso mogli na?udit, da je tak koncert zastonj.

Pohvalno za organizatorje!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malica v livignu. :) Banana,kruh in jogurt na klopci v centru. Son?no lepo... Ma kaj lepo, ?UDOVITO vreme. I Love Italy.

Tudi meni je zakon. Vedno hodim pozimi a bi se enkrat tudi poleti moral odpravit v Dolomite.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.