Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zadeve o lo?enem vhodu v bajto, so se za?ele premikat, juhej. :)

Jest bom isto pocas mogu razmislat v tej smeri pa me zanima ali si se na koncu odlocil za zelezno (pocinkano) konstrukcijo in koliko te bo priblizno stalo vse skupaj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobili velik projekt v Indiji, zaprosil za poslovno vizo, in tole bo dvoletna avantura.....telekonference so ?e take.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bom isto pocas mogu razmislat v tej smeri pa me zanima ali si se na koncu odlocil za zelezno (pocinkano) konstrukcijo in koliko te bo priblizno stalo vse skupaj :)

 

V bistvu bom pozidal in ne bom naredil ?elezne konstrukcije. Pozidal pa bom nekje 3m x 2m prizidek in s tem pridobil dodaten prostor za predsobo, pod njo pa nekak?en prostor za shranjevanje + pozidane stopnice. ?e bi naredil tako kot sm sprva mislil, da bi mel vhodna vrata direkt v hi?o, potem bi mel stisko s prostorom, tako pa bom raje naredil ornk zadevo, da mi potem ne bo ?al.

 

Doma imam skico zadeve, bom poslikal in dal sem.

 

Za ceno ?e ne vem, ?akam na 2 majstra, da mi prideta naredit predra?un. Poleg tega pa sem v fazi pridobivanja soglasja od sosedov za gradnjo blizo meje. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je pod 1000km je zame mestna voznja :P

Saj se moram popraviti, od Lyon letalisca preko grenobla, da sem sodelavca ven vrgel bo jurja.

 

Samo Labi mazdica pri warp speedu ne more imeti takega range-a z enim tankom, kolko naredis?

Jaz vozim 130-140 da pridem v kosu, mam samo fakin 55L....alhambra je bla zakon s 70L

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?erka v 3.razredu dobila svojo prvo ?tevil?no ?olsko oceno; 5 :)

 

 

Se dobro, da ne hodi v solo v Avstriji  :P ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem, kako vi imenujete jabolnik (cider), pr nas se re?e tolkec, vem pa, da ga letos ne bo zmanjkalo, ker je bla res obilna letina. Jodli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ve? letih obrisal prah s Philips stolpa in ga za?tartal. Razbija kot ko je bil nov in tudi doma?i fitness je s tem dobil novo dimenzijo.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.