Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Iznašel oz. izumil sem novo besedo; NATEGVICA (nateg-na novica, torej "fake news" bi reku Trump). :)

 

(ne, ne bom uveljavljal avtorskih pravic pri uporabi besede, hehe). 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, moj fotr je bil tekač na profi ravni in kot vsi nekdanji tekaci je tudi on sredi svojih 40ih presedlal na kolo... Tek je jeba za kolena, tudi zato ker ne znamo pravilno teči.

 

Jaz pozimi laufam tistih svojih 5-10km 2x na teden po travi in zemlji. Bolje to,kot da doma ždim in se ne gibam.  

 

Na bajku odletis pozimi ko je spolzko , fitnesi se bodo itak zaprli, v hribe me ne vleče za cel dan... 

 

Jbg,ce malo ne boli, ne živiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Jaz to počnem sedaj nekje dva tedna. Je že prava temperatura za tek. 

Jp,jaz itak tečem samo pozimi oziroma od oktobra naprej, ko je nemogoče iti 3-4x na teden na bajk. Lauf je fajn,ker v kratkem času narediš nekaj koristnega. Če ne drugega si glavo spucas. 

 

A lauf na smučeh si kdaj probal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp,jaz itak tečem samo pozimi oziroma od oktobra naprej, ko je nemogoče iti 3-4x na teden na bajk. Lauf je fajn,ker v kratkem času narediš nekaj koristnega. Če ne drugega si glavo spucas. 

 

A lauf na smučeh si kdaj probal?

Ne, sem bolj alpski smučar. Nimam pogojev za tek na smučeh tukaj na obali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po sluzbi izkoristu lep vreme in odpedaliru 30km, pri tem pa obisku Adam Ravbarja in dobil svoj najljubsi Pale Ale. Od ju3 bo ze zaprto!

 

Zdaj pa maw pospravit po hisi in potem obisk. Fajn wikend zelim tudi vam! :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Z M A J napisal:

Po sluzbi izkoristu lep vreme in odpedaliru 30km, pri tem pa obisku Adam Ravbarja in dobil svoj najljubsi Pale Ale. Od ju3 bo ze zaprto!

 

Zdaj pa maw pospravit po hisi in potem obisk. Fajn wikend zelim tudi vam! :)

Zakon. Jaz pa že od prejšnjega petka nisem bil na bajku.... Hvala Bogu za trenazer in lauf. 

 

Jutri bo še ena celodnevna na sihtu.... V nedeljo pa KONCNO ampak res KONČNO Frei..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Moj Real Madrid nabrisal Barcelono in to na nasprotnikovem terenu :)

Barcelona je bolj boga. Mislim, da bodo podobno šli skozi kar pogosto letos. 😄

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taaaa daaan seeem reees dooolgo čakaaal, da ne bom več nikoli poslušal o rekordnih 91-ih zmagah MS;

 

65708163_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Schumacher po dolgih letih ni več na vrhu večne lestvice.

Lojz LH44 nas je odrešil tega, toooooo

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po skoraj 24h na sihtu v soboto in nedeljo, lepo izkoristil Frei dan in naredil 120km...

 

Sem pa malo zajebal... Nevem zakaj sem mislil , da je občina Trebnje v osrednje slovenski regiji...

 

Jp,nevednost me ne odreši krivde,ampak kaj naj.. vem za drugič. 

 

Na koncu namesto na Petrolu spil kavo v (oziroma pred) lokalnem kolesarskem kaficu. Seveda v skladu s priporočili NIJZ in veljavnimi odloki.

 

 

IMG_20201026_141100.jpg

IMG_20201026_163613.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Povsem nepričakovano dobil nagrado za delo v izrednih razmerah v prvem valu. 

No vidiš, da so še pošteni ljudje. Nam so tudi sedaj obljubili nagrado (dodatek) zaradi kovida. V prvi rundi so nam dali še dodatek zdraven.Upam,da bo tokrat enako. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

No vidiš, da so še pošteni ljudje. Nam so tudi sedaj obljubili nagrado (dodatek) zaradi kovida. V prvi rundi so nam dali še dodatek zdraven.Upam,da bo tokrat enako. 

Mi smo poleg nagrade oziroma dodatka s strani države že takoj dobili nagrado, ker smo se izkazali na neki dodatni nalogi, zdaj pa še to za nazaj. Za drugi val se tudi napoveduje, da dobimo. 

 

Saj vedno pravim,da imam najboljšega šefa, ki pove tako kot je; okurca ko je treba in pohvali ko je treba. Nisem za bv 15let tu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Mi smo poleg nagrade oziroma dodatka s strani države že takoj dobili nagrado, ker smo se izkazali na neki dodatni nalogi, zdaj pa še to za nazaj. Za drugi val se tudi napoveduje, da dobimo. 

 

Saj vedno pravim,da imam najboljšega šefa, ki pove tako kot je; okurca ko je treba in pohvali ko je treba. Nisem za bv 15let tu.

Isti pri meni. Verjetno imam tudi jaz najboljše šefe na svetu. Nikoli jim ni težko odpreti mošnjička za take stvari in tudi stimulacije. 

Kako so se zagrebli za zaposlene sedaj, ko je ta kriza in naj bi nekaj ljudi odpustili. Na koncu so se domenili samo  za predčasne upokojitve z bogatimi odpravninami. Zato pa sem tudi jaz tukaj že 19 let. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.