Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je 50keda napisal:

Dans jim js neb smeu na AC do Brda placa dat, pa se neb nič podpisal :P Tak pa sm se šele potem spomnu, ko sem se jim prijazno umaknil, da bi to lahko biu nekdo od veleumov :)

In za zahvalo ti bodo še ukazali, kateri (ameriški) telefon moraš kupit. 😛

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Nejc1986 napisal:

Ko ti sredi dneva zazvoni telefon in kolega reče "stari, a greš z nami na Grossglockner v Nedeljo?"....

Če nebi bil Frei,bi si pa zrihtal Frei :)

In greš? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj na Tromeji danes pa v dolini Tamar z lepo Planico in nadaljevanjem po dolini na vrh Slemenovo špice ki je prelepa, še lepši pa razgledi na okoliške gore! Še markacije spodaj je bila vesela tako lepega dne.... :ouje:

IMG_20200812_165157.jpg

IMG_20200812_165233.jpg

IMG_20200813_095050.jpg

IMG_20200813_135745.jpg

IMG_20200813_115315.jpg

IMG_20200813_133314.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V večini se radi pohvalite, koliko ste prekolesaril. Jaz na žalost ne kolesarim zato pa toliko raje plavam. Ravno včeraj sem zabeležil 250 km plavanja od začetka julija. 

Letos sem res kar pogosto v morju. 😁

 

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

V večini se radi pohvalite, koliko ste prekolesaril. Jaz na žalost ne kolesarim zato pa toliko raje plavam. Ravno včeraj sem zabeležil 250 km plavanja od začetka julija. 

Letos sem res kar pogosto v morju. 😁

 

Kapo dol . Jaz v življenju nisem toliko preplaval.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Alex napisal:

V večini se radi pohvalite, koliko ste prekolesaril. Jaz na žalost ne kolesarim zato pa toliko raje plavam. Ravno včeraj sem zabeležil 250 km plavanja od začetka julija. 

Letos sem res kar pogosto v morju. 😁

 

Žal ne kolesarin in plavam raje pijem. Ravno včeraj zabeležail 50liter vina v Avgustu 😁

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Ljubim 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je TiEn napisal:

Žal ne kolesarin in plavam raje pijem. Ravno včeraj zabeležail 50liter vina v Avgustu 😁

Tudi to je dosežek.Upam,da se ne pohvališ policistu, ko te ustavi, da se ukvarjaš s tem športom.Ni glih priljubljen pri njih. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahoi. Danes osvojil dowgo pričakovano goro in staw na Grossglockner; 3798mnm

 

Zadovoljen k zmaj, huhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Z M A J napisal:

Ahoi. Danes osvojil dowgo pričakovano goro in staw na Grossglockner; 3798mnm

 

Zadovoljen k zmaj, huhu

Zakon. Točno 4dni za mano. No,jaz sem bil več kot 1200m nižje. Višje ne gre z bajkom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Ahoi. Danes osvojil dowgo pričakovano goro in staw na Grossglockner; 3798mnm

 

Zadovoljen k zmaj, huhu

Bravo. Čestitke za osvojitev najvišje slovenske gore. 

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Zakon. Točno 4dni za mano. No,jaz sem bil več kot 1200m nižje. Višje ne gre z bajkom :)

Včasih slišiš penzioniste hvalit se, da so bili na Grossglocknerju, le da niso šli ven iz avtobusa ker je preveč deževalo:huh:

  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je 50keda napisal:

@Mraušk Mčk ka pa veš, mogoče se bomo pa mi tut tako hvalili. Ko si enkrat penzionist, je vse velik izziv, pa magari samo z avtobusom it na izlet ;)

Jaz sem tudi že večkrat z avtom tako osvajal vršace, recimo na Mangart sem prišel z avtom in ne z biciklom. Pa ven iz avta, se poslikati in nazaj dol. Je pa res, da nisem nek ljubitelj gora. Se raje  držim obale oziroma pohodnih poti, kjer ni zajl za plezanje. O. k pustimo smučanje, kjer je ponavadi višje kot si  boljša je smuka. 😁

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Alex napisal:

Jaz sem tudi že večkrat z avtom tako osvajal vršace, recimo na Mangart sem prišel z avtom in ne z biciklom. Pa ven iz avta, se poslikati in nazaj dol. Je pa res, da nisem nek ljubitelj gora. Se raje  držim obale oziroma pohodnih poti, kjer ni zajl za plezanje. O. k pustimo smučanje, kjer je ponavadi višje kot si  boljša je smuka. 😁

Ja, samo tisto ni bil Mangart, ker do njega je še naprej uro in pol! Ravno tako kot ni Vogel ko prideš z gondolo gor, ampak je vrh dve dobri uri v hrib! 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In še dokazno gradivo glede GG, zdaj pa se mi že začenja en odličen wikend in s kabriom veselo naokrog :)

IMG_20200820_095833.jpg

IMG_20200820_095602.jpg

IMG_20200820_124046.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Z M A J napisal:

In še dokazno gradivo glede GG, zdaj pa se mi že začenja en odličen wikend in s kabriom veselo naokrog :)

IMG_20200820_095833.jpg

IMG_20200820_095602.jpg

IMG_20200820_124046.jpg

A je bilo tako mraz gor, da ste rabili debele rokavice? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temperature cel cas pozitivne, vendar precej vetra in potem drzat cepin ali pa zamrznjene skale, je bilo kar pametno imet debele rokavice :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa delam že od jutra in sem zaključil pred mrakom. Prebrusil stene v sobi in prebelil. Potem pa še laksarco vžgal za finale. 

Sedaj pa pijem nefiltriranega. To je to🤘😎

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naš LD77 maček;

 

6d3e71319bc0eca531dc_62451425.jpg?v=00f0
WWW.24UR.COM

Luka Dončić je kljub petkovemu zvinu levega gležnja v nedeljo znova stopil na igrišče in morda z najboljšo predstavo svoje kariere (43 točk, 17 skokov...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.