Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

hihi, men se pa slikca ni pokazala in sem prebral padalo za brezskrbne spuste. Prvo sem se vprašal: kakšno je pa padalo ki ni namenjeno brezskrbnim spustom? Z velik luknjami in preparelimi vrvicami? 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

hihi, men se pa slikca ni pokazala in sem prebral padalo za brezskrbne spuste. Prvo sem se vprašal: kakšno je pa padalo ki ni namenjeno brezskrbnim spustom? Z velik luknjami in preparelimi vrvicami? 🤪

 

to mam pa enga za prodat, 1x rabljeno nikoli odrto :D

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Tole sem prejel prej. Verjetno malo pretiravajo? 🤔

Screenshot_20210608-153322__01.thumb.jpg.27c977bf5c05cf5ba868baf8edffdbff.jpg

 

 


A je to na FBju… a nisi ti brez FBja? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Sem silom prilike zaradi banda. To so mi poslali na mail. Kdo ima to čez? 🤔

 

mislim, da je tole MMS

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno se naspaw k zmaj in pocasi start proti Kamniskemu sedlu. Desus tempo dan bo tole in brez stresa, huhu

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil na specialnem pregledu, kjer ti pregledajo celo telo v nulo. Sodelujem namreč v nekem znanstvenem (medicinskem) projektu. Kar me navdušuje je to, da so mi meritve določile, da ima moje telo "metabolno starost" le 42 let. 🤗 Tudi mišična masa je zelo nad povprečjem. To le potruje, da sem zelo fit. 😊

  • Všeč 4
  • Ljubim 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Nejc1986 napisal:

Zdaj pa 6dni dopusta 😎😎

Enako. S tem, da ga imam samo pet, ker ne delam ob sobotah.

Danes, sem se kopal in moram reči, da je morje že zelo toplo.🤗 Tako, da bo kar kopalni dopust. 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes z mojimi vozili skupno prevozil cca. 50 km, od te ima kolo 100 % delez. Lusten dan, realiziran iz lanskega dopusta. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Enako. S tem, da ga imam samo pet, ker ne delam ob sobotah.

Danes, sem se kopal in moram reči, da je morje že zelo toplo.🤗 Tako, da bo kar kopalni dopust. 

Mislim da se bom tudi jaz v soboto v užitkom vrgel v morje :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 6. 2021 ob 19:33 je Nejc1986 napisal:

Zdaj pa 6dni dopusta 😎😎

 

Uff, jaz sem pa od danes na 26 dnevnem, če vštejem še vse vikende. Sej ne vem, če se je za pohvalit, ampak to je moj prvi dopust v vsej moji delovni dobi, da traja več kot dva tedna. Sploh ne vem kako to zgleda, če si tri tedne frej. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Boss napisal:

 

Uff, jaz sem pa od danes na 26 dnevnem, če vštejem še vse vikende. Sej ne vem, če se je za pohvalit, ampak to je moj prvi dopust v vsej moji delovni dobi, da traja več kot dva tedna. Sploh ne vem kako to zgleda, če si tri tedne frej. :nevem:

Tudi sam nisem bil nikoli več kot 2tedna skupaj na LD... 

 

Je pa bilo po svoje luštno biti 6tednov na bolniški in potem direkt v 2tedenski dopust. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.