Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz sem ravno ta teden z zeno prekolesaril del Parenzane od Kopra do Secovelj… V vec turcah iz Portoroza… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Jaz sem ravno ta teden z zeno prekolesaril del Parenzane od Kopra do Secovelj… V vec turcah iz Portoroza… 

Men je tale stavek totalno zabaven.. si ne morem pomagat. :punk:Probi še z biciklom, baje, da je tud full dobr. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 5

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

namest da bi se za vikend odklopu in uzivu si nalozim delo ... cist zmer en neki rab in valda canyon is here to help ... 

IMG_20210911_163938_059.thumb.webp.04055f763d94e97b0603782064b15356.webp

 

potrebno ciscenje hardwareja, menjava termalne paste na procesorju, upgrade graficne kartice, na novo nalozit windowse in updatat bios ... 

cakam se da mi prpeljejo se en laptop, ki tudi potrebuje malo ljubezni, za finish morm pa na huawei P smart Z zamenjat sipo 😅😅😅

vikend bo pester ... 😅😅

IMG_20210911_170654.thumb.jpg.0f0c9f961dd82e18c0f34337149703e2.jpg

 

 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je canyon napisal:

namest da bi se za vikend odklopu in uzivu si nalozim delo ... cist zmer en neki rab in valda canyon is here to help ... 

IMG_20210911_163938_059.thumb.webp.04055f763d94e97b0603782064b15356.webp

 

potrebno ciscenje hardwareja, menjava termalne paste na procesorju, upgrade graficne kartice, na novo nalozit windowse in updatat bios ... 

cakam se da mi prpeljejo se en laptop, ki tudi potrebuje malo ljubezni, za finish morm pa na huawei P smart Z zamenjat sipo 😅😅😅

vikend bo pester ... 😅😅

IMG_20210911_170654.thumb.jpg.0f0c9f961dd82e18c0f34337149703e2.jpg

 

 

A vse telefone rihtaš???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ravno pri razbitih telefonih... Honor 8a ... Razbit ekran (padec na tla).... 70eur hočejo za popravilo.... A je to za kej popravilo,ali je res kar pravijo,da bo  v kratkem začelo potem štekati vse po vrsti (od nedelujocega toucha ob strani do napihnjene baterije). Sicer že imam nov telefon ,ampak starega bi imel za rezervo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Ko smo ravno pri razbitih telefonih... Honor 8a ... Razbit ekran (padec na tla).... 70eur hočejo za popravilo.... A je to za kej popravilo,ali je res kar pravijo,da bo  v kratkem začelo potem štekati vse po vrsti (od nedelujocega toucha ob strani do napihnjene baterije). Sicer že imam nov telefon ,ampak starega bi imel za rezervo.

 

Larifari, velik teh lcdjev sm ze premenju, pa se nc ni stekal nikol

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

41 minutes ago, robertk6 said:

A vse telefone rihtaš???

naceloma vse telefone ja... 

ammmm kksnih huaweov p30 oz p40 serije se izogibam zarad zadnjega ukrivljenega pokrova baterije ker je ful jeba nazaj lepo prilepit na ohisje ... 

 

37 minutes ago, Nejc1986 said:

Ko smo ravno pri razbitih telefonih... Honor 8a ... Razbit ekran (padec na tla).... 70eur hočejo za popravilo.... A je to za kej popravilo,ali je res kar pravijo,da bo  v kratkem začelo potem štekati vse po vrsti (od nedelujocega toucha ob strani do napihnjene baterije). Sicer že imam nov telefon ,ampak starega bi imel za rezervo.

70 € je legit za popravilo ... novi ekrani so cca 30 - 40 € kokr sm uspeu na hitr pogledat, zdej ce menjas lcd to NE vpliva na procesor, pomnilnik in prostor telefona tko da nemore zaradi tega stekat, telefoni stekajo zato ker jim folk zabije prostor, zapaca z raznimi aplikacijami pa vprasanje kva use delajo z telefoni, jest na androidu zmer naredim 1x na leto backup na racunalnik in ga zresetiram na tovarniske nastavitve, prenesem samo kaksne zapiske, tel. stevilke in nastavitve in telefon dela brez problema

  • Všeč 4
  • Hvala 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa, v Zatolminu v gostilni. Pred gostilno pa parkirana, ena rdeča šestica kot moja(samo ima grše feltne😊

Pa bela CX5, nova 3- ka in plava  MX 5 (GO tablice). Tudi tukaj je kot mini Mazda srečanje. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tist filing, ko se ti ob pol poldne prpele tako nekak iz lufta - zagrabiš kopalke, brisačo, otroka in čez dobro uro že plavaš v Strunjanu. Pa nato mal kulturno umetniškega izobraževanja v Forma Vivi, pa še sladoled in do šestih nazaj v Lj. Čedalje bolj se nagibam k spontanim odločitvam brez ne vem koliko planiranja - te so najboljše.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Boss napisal:

Tist filing, ko se ti ob pol poldne prpele tako nekak iz lufta - zagrabiš kopalke, brisačo, otroka in čez dobro uro že plavaš v Strunjanu. Pa nato mal kulturno umetniškega izobraževanja v Forma Vivi, pa še sladoled in do šestih nazaj v Lj. Čedalje bolj se nagibam k spontanim odločitvam brez ne vem koliko planiranja - te so najboljše.

Plavaš?... Pri tej temperaturi morja? 😬Mi smo zaključili za letos z morjem. Je pa bila dolga sezona plavanja in na srečo skoraj celo poletje brez nagnusnih  rebrač. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logično, ti maš morje pred nosom in verjamem, da maš namakanja že čez glavo. Men je pa vseen, dokler ma voda nad 20 stopinj je OK le migat je treba več. Če ne bo kakšne hujše ohladitve bom po moje še oktobra kakšno soboto skoču k vam za kakšno uro in pol plavanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Logično, ti maš morje pred nosom in verjamem, da maš namakanja že čez glavo. Men je pa vseen, dokler ma voda nad 20 stopinj je OK le migat je treba več. Če ne bo kakšne hujše ohladitve bom po moje še oktobra kakšno soboto skoču k vam za kakšno uro in pol plavanja.

Sedaj je dobro, ker niso v Strunjanu več vsiljivi s tistimi njihovimi plastičnimi stoli in senčniki, ki jih poleti rasprostrejo po celem kopališču. Tudi pomol jih je poln. Tako, da imamo celo poletje borbo z njimi in jim lepo umikam tisto plastiko s pomola. Parkrat so jim jih ponoči par zmetali tudi v morje.

Toliko o tem, da je obala od vseh nas. Nekateri si to očitno po svoje razlagajo. 😡

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 9. 2021 ob 17:07 je canyon napisal:

namest da bi se za vikend odklopu in uzivu si nalozim delo ... cist zmer en neki rab in valda canyon is here to help ... 

IMG_20210911_163938_059.thumb.webp.04055f763d94e97b0603782064b15356.webp

 

potrebno ciscenje hardwareja, menjava termalne paste na procesorju, upgrade graficne kartice, na novo nalozit windowse in updatat bios ... 

cakam se da mi prpeljejo se en laptop, ki tudi potrebuje malo ljubezni, za finish morm pa na huawei P smart Z zamenjat sipo 😅😅😅

vikend bo pester ... 😅😅

IMG_20210911_170654.thumb.jpg.0f0c9f961dd82e18c0f34337149703e2.jpg

 

 

Kaj pa napajalnik, tak upgrade je tudi lacen :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13 hours ago, jures said:

Kaj pa napajalnik, tak upgrade je tudi lacen :)

napajalnik je dost močn, ta grafična kartica pa tud ni ful požrešna 

če bi pa notr dal npr. nvidio 2070, 2080 oz. 3000 serijo bi pa že rabu 850W napajalnik 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wikend bil odlicen; sobota s frendi po KS Alpah (Repov kot in Planjavi), nedelja z beybo v Bohinju in seveda s kopanjem v jezeru ter potem okrog njega. Skratka zame dowgcajt ne obstaja! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postal pravi kolesar.... Po cca 70t km v 7ih sezonah me je zjebal ovinek poln peska. Lepo postavil kolo pokonci.... Ampak ko je zmanjkovalo ceste,sem malo preveč stisnil zadnjo zavoro.... Specialka pa se pri 30kmh ne obnese na luknjasti bankini.... 

 

Zadnja misel ,ko sem letel čez balanco je bila: "na... Pa bo šla ključnica....". 

 

Ko sem se odkotalil in vmes z glavo nežno pobožal rože ob cesti, sem si oddahnil.... krvavo koleno in komolec, buška na boku in boleče zapestje pri rotaciji.... 

 

Praska na specialki je dovolila,da sem okrvavec naredil še 60km do doma ...

 

Tnx dobrim ljudem ,da so mi odstopili prvo pomoč,da sem si spral rane... 

 

To spada zraven:)

  • Všeč 3
  • Začuden 2
  • Žalosten 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.