Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Matick napisal:

 

Screenshot_20211012_122319_com.huawei.browser.jpg

pred 2 urama je Matick napisal:

 

Ce nimas AA ti zeeeelo polcasi polni. Ce nastimas AA pol ti tud na servisu dajo vecjo napetost na USB port.

Men glih toliko polni da ce imam spotify in bluetooth, pol ni dela + al pa - na bateriji :)

 

Ok ja, sm se narobe izrazu, 2A je bil en izmed prvih quick chargev, zdej gre pa tut ze cez 4A

 

pred 2 urama je Matick napisal:

 

 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neodvisno od znamke avta, telefona, jaz ze dve leti uporablam quad lock. na motorju, avtu in kolesu. Bomba zadeva.

Na motorju in avtu pa tudi wireless charging head. Brez kablov popolnoma, zatakneš in fila, kljub gpsu, muski bla bla bla dofilava in napolni. Pa uporabljam brezžičen carplay, kar zelo kuri baterijo.

 

Popolnoma brez kablov za sam telefon (ok skrit zadaj do nosilca), en sistem za 3 vozila. robusten ko svinja

 

 

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

36 minutes ago, Deeyan said:

Screenshot_20211012_122319_com.huawei.browser.jpg

 

Ok ja, sm se narobe izrazu, 2A je bil en izmed prvih quick chargev, zdej gre pa tut ze cez 4A

 

 

 

Mi skorj zgleda da si morm kupt mocnejsi USB kabel. Najbols da original od telefona enkrat probam v avtu, pa da vidm ce bo kj bols

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Jaka32 said:

 

A še komu drugemu zeloooo počasi polni telefon v Mazdi? V eni uri vožnje 20%, pa še to neha polnit, ko avto ugasneš. Sem probal oba USB porta, pa sta oba enako počasna.

Fora je, da so te porti narejeni zato, da lahko ti poslušaš musko iz usb ključka / povežeš telefon na usb isto za musko. Mislim da ni bil niti približno dizajneran za polnjenje. Jaz sem težavo rešitev tako kot še par ljudi nad mano. Kupiš 12V vtikač na 2 porta, jaz imam v enem kamero v drugem pa telefon. Malenkost boljše je kot original, važno je, da se mi baterija še bolj ne prazni če telefoniram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce ima dograjen CarPlay/Android Auto modul, ima mocnejsi USB... se mi zdi, da je 2A ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pravi Jest - če naročiš Android Auto/CarPlay nadgradnjo, zamenjajo tisti del, kjer sta USB vtičnici in SD kartica. In potem ena od vtičnic lahko polni (2A ali nekaj takšnega). Po dosedanjih občutkih povsem dovolj, da se telefon solidno hitro polni, četudi ga vmes uporabljaš za AA.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Super. Zdaj pa samo zavihati rokave in zamenjati. Baje, da moraš sneti dol cel odbijač za to. 🤔

 

Res je, pa mal predelave je tut blo treba

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce ima dograjen CarPlay/Android Auto modul, ima mocnejsi USB... se mi zdi, da je 2A ... 
Mene bolj ti USB kabli zafrkavali ker izgublja stik in zato prekinja AA.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je FuManchu napisal:

Če prideš z Goriških Brd prazen si sam kriv. Nazadnje sem pripeljal 5l domačega refoška:jupiii:

 

Super,če si ga pil kot coffe ni bil za dolgo......😊😃😆👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 10. 2021 ob 16:40 je Bini napisal:

Peče se kostanj in pije se mošt😉😊😀

IMG_20211018_163715.jpg

Pečem ga rad, jem pa ga skoraj ne. 

 

 

Danes zaključena še ena faza prenavljanja delavnice.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem ko se je 2x slikalo in ni točno vedelo a je šlo za zlom navikularke ali ne, je današnji RTG pokazal, da ni videti nikakršne poke ali posebnosti...

 

jaz sem se pa že pripravil na 3mesece bolniške...

 

Baje moram razgibavati desno zapestje. Nevem zakaj mi to vsi povejo z nekim čudnim nasmeškom...

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Potem ko se je 2x slikalo in ni točno vedelo a je šlo za zlom navikularke ali ne, je današnji RTG pokazal, da ni videti nikakršne poke ali posebnosti...

 

jaz sem se pa že pripravil na 3mesece bolniške...

 

Baje moram razgibavati desno zapestje. Nevem zakaj mi to vsi povejo z nekim čudnim nasmeškom...

Ko boš poročen 35let bo tudi tebi šlo na smeh..... 😊

Danes pa na eno dobro večerjo h Krpan-u..... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.