Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pedalastično izkoristu dopustniški da in pri tem izdatno testiral sanacijo kolena.

 

Povezal prelaza Črnivec in Volovljek. Vmes seveda do Četare na jedačo ter lokalno Kea trgovino po Monster. :)

 

Nabralo se je precej višincev, forma ni slaba, glava je prava, koleno brez težav. :)

 

Volovljek je v resnici kar jebačina klančina

 

Fotk nisem nekaj dosti izvajal. :)

IMG_20240320_125430.jpg

IMG_20240320_145925.jpg

IMG_20240320_152339.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

Kaj to je tudi transgender?

VW, ki bi rad bil Ford?

Take bedarije mečejo luč na dobre avte. Pa ne mislim vw-ja.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že eno leto odlašam z zamenjavo sprednjega stekla, imam 3 poškodbe v velikosti riževega zrna.

Ta vikend sem pral avto in opazil še eno poškodbo, ki pa se je razpočila cca. 10 cm po steklu. Čisto spodaj pri brisalcih.

Včeraj izpolnim obrazec na Carglass spletni strani, v 5 minutah me kliče ženska za številko šasije in že sem dobil datum - čez 4 dni.

Presenečen nad hitrostjo, sedaj samo upam da bo original Mazdino steklo. Ženska ki me je klicala, je sicer takoj povedala da imam zelenkasto steklo s senzorji in da ga imajo na zalogi.
Verjetno mora imate Mazda logotip na sebi, še kako drugače lahko preverim če bo original?

Znanec je namreč imel kar probleme na svojem 80.000 eur vrednem avtomobilu - se je moral skregati, da so mu odmontirali novo zamenjano "fejk" steklo in ga namestili z originalnim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Jaka32 napisal:

Že eno leto odlašam z zamenjavo sprednjega stekla, imam 3 poškodbe v velikosti riževega zrna.

Ta vikend sem pral avto in opazil še eno poškodbo, ki pa se je razpočila cca. 10 cm po steklu. Čisto spodaj pri brisalcih.

Včeraj izpolnim obrazec na Carglass spletni strani, v 5 minutah me kliče ženska za številko šasije in že sem dobil datum - čez 4 dni.

Presenečen nad hitrostjo, sedaj samo upam da bo original Mazdino steklo. Ženska ki me je klicala, je sicer takoj povedala da imam zelenkasto steklo s senzorji in da ga imajo na zalogi.
Verjetno mora imate Mazda logotip na sebi, še kako drugače lahko preverim če bo original?

Znanec je namreč imel kar probleme na svojem 80.000 eur vrednem avtomobilu - se je moral skregati, da so mu odmontirali novo zamenjano "fejk" steklo in ga namestili z originalnim.

Carglass vedno pod privzeto namesti neoriginalno steklo.

Za to ga imajo zavarovalnice rade. Ker ko imaš enkrat neoriginalno, ni več poti nazaj.

 

Pokliči in povprašaj ali bo originalno steklo in se ne pustit odpravit s tem, da je enake kvalitete. Tudi če je, cenovno ni isti razred.

 

Iz tega razloga jaz vedno menjavam stekla na pooblaščenem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jaka32 napisal:

Že eno leto odlašam z zamenjavo sprednjega stekla, imam 3 poškodbe v velikosti riževega zrna.

Ta vikend sem pral avto in opazil še eno poškodbo, ki pa se je razpočila cca. 10 cm po steklu. Čisto spodaj pri brisalcih.

Včeraj izpolnim obrazec na Carglass spletni strani, v 5 minutah me kliče ženska za številko šasije in že sem dobil datum - čez 4 dni.

Presenečen nad hitrostjo, sedaj samo upam da bo original Mazdino steklo. Ženska ki me je klicala, je sicer takoj povedala da imam zelenkasto steklo s senzorji in da ga imajo na zalogi.
Verjetno mora imate Mazda logotip na sebi, še kako drugače lahko preverim če bo original?

Znanec je namreč imel kar probleme na svojem 80.000 eur vrednem avtomobilu - se je moral skregati, da so mu odmontirali novo zamenjano "fejk" steklo in ga namestili z originalnim.

Tako ko je že @godlike napisal, zahtevaj original! Meni so pred 20 leti na Alfo dali ponaredek..... 😠

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle pa v smeri Menine planine, dan je glih pravi, izkoristite ga tudi vi, ne ga preživet z ekranskimi športi, če ni res nujno! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menina bo kmalu celotna obarvana viola, priporočam obisk, kdor ne zmore, lahko tudi z avtom gor do planinskega doma. :)

IMG_20240323_133017.jpg

IMG_20240323_133050.jpg

IMG_20240323_133142.jpg

IMG_20240323_134605.jpg

IMG_20240323_134704.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.