Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zdele sm spet de?urni delouc in mi ni n? hudga, na vsake tolk uleti kak?en policist, se spoznamo, kak?no re?eva, mu izdam odredbo, pa je, pa z usakim k se spoznam se manj?ajo ?anse za orng kazn na cest! <_<:P:ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sm spet de?urni delouc in mi ni n? hudga, na vsake tolk uleti kak?en policist, se spoznamo, kak?no re?eva, mu izdam odredbo, pa je, pa z usakim k se spoznam se manj?ajo ?anse za orng kazn na cest! <_<:P:ljubezen:

 

?e pa nau? prekr?kov in pizdarij delal po cestah si pa skoraj 100% varen :whatever::P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh Boss, sej sm se odlo?u, d jih nam ve?, pol pa noga na vsake tolko sama trzne! :hohoho:

 

pa ne po bremzi :D

 

NO sej ?ez 10 dni pa splovim vouka na cesto, u njem pa vozm k tahuj penzjoner, tko da polcajem nav morale! :danzoman::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa jaz muziciram v Kopru(titov trg),zdraven so ?e Tabu,Dan D...

To je druga?e dobrodelen koncert(vsi nastopajo?i se odpovedujemo honorarju) in sicer za ?ivali.

To?neje-za ?ivali,ki so v azilu in jim primanjkuje hrane,odej in podobno...

To je letos ?e 9-i? in se moram pohvalit,da smo do sedaj edino mi igrali vedno. :danzoman:

Lani je bilo 3000 ljudi.Upam,da bo tudi letos ful folka,pa da bomo kaj zbrali za ?ivalce...

 

Smo pa? ne?ne du?ice mi rockerji... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa jaz muziciram v Kopru(titov trg),zdraven so ?e Tabu,Dan D...

To je druga?e dobrodelen koncert(vsi nastopajo?i se odpovedujemo honorarju) in sicer za ?ivali.

To?neje-za ?ivali,ki so v azilu in jim primanjkuje hrane,odej in podobno...

To je letos ?e 9-i? in se moram pohvalit,da smo do sedaj edino mi igrali vedno. :danzoman:

Lani je bilo 3000 ljudi.Upam,da bo tudi letos ful folka,pa da bomo kaj zbrali za ?ivalce...

 

Smo pa? ne?ne du?ice mi rockerji... :D

 

 

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

Tudi sam ima rad ?ivali ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo se menil d gremo skupi z mazda?i mal "harat", pol pa sm se s kolegi ?e doma mav preve? nalezu kuhanga vina in sm ugotovu, d ne samo da bi mev posla s PP Dom?ale, vrjetn bi mev ?e s PP Kamnik, ?e bi obstajal celo s PP Soteska :hohoho: , tko da sm raj? uporabu pamet in odspav par urc in sm dons ko nov, zdej pa po?as na en orng izleeeeeeeeet! :ljubezen::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo se menil d gremo skupi z mazda?i mal "harat", pol pa sm se s kolegi ?e doma mav preve? nalezu kuhanga vina in sm ugotovu, d ne samo da bi mev posla s PP Dom?ale, vrjetn bi mev ?e s PP Kamnik, ?e bi obstajal celo s PP Soteska :hohoho: , tko da sm raj? uporabu pamet in odspav par urc in sm dons ko nov, zdej pa po?as na en orng izleeeeeeeeet! :ljubezen::ouje:

 

PP Pametno :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm biv s forumskim kolegom s PP Be?igrad na kavi sva mav debatirala, no dans pa sm se tut dru?u in sicer s Kamni?kimi :policaj: , pa je bla kr morala in sm z enim tut zmenjen d greva ta tedn enkat na kafe! :jupiii::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako... kolesa za zimo so doma... sicer samo plati??a, ki so ?rna in 15" :) navadna ?elezna...

 

gume bojo pa Dunlop 3D 195/65R15

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm pa total zgublen, npr. prej sm hotu vrata svoje pisarne odklent s klu?om od mazdilaka in sm prtisku na gumb za odklepanje, ?e dobr d ga pol nism u tla zafuku, zato k ne dela! <_< :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bo kr orng drga? zgledal, no upam d si prbli?no tko kvalitetno stvar zastavu kokr Sishi, tkt k mi je ?trihnu od "vouka noge" se prav 3krake 15 colke na ?rno! :danzoman:

 

Hja ?e bolj. Saj temo sem ?e napisal in oddal ampak mora eden izmed moderatorjev aktivirat temo pod DIY.

Namig: gume dol, sp?eskat, ?pric kit, barva, brezbarven lak. Torej celotna prenova. Barva je pa sploh lepa, vsaj meni, ?eprav vsaj na mojem LCDju sploh ne izgleda tak?na kot v resnici (vle?ejo odtenek bolj na zlato). Bodo pa ?le feltne gor skupaj z zimskimi feltnami naslednji mesec.

 

In sedaj sem se odlo?il, da potem bom pre?trihal ?e OZke, samo da jih bom ?e bolj za?inil... Ve?, ko bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.