Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ampak Jures avto ma? pa ?ist usran... vsaj tablco in lu?i o?isti, da te ne bodo :policaj::policaj::policaj: jahal.

 

Je pa to en glavnih razlogov, da mi karavani in HB-ji ne sedejo... mal je mokro pa je avto zadi ?ist pokozlan od svinjarije. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morm re?t da sm ti fou? (ne kr si kupu feltne, amapak ker si na?u dobre, jst ?e en cajt i??em dobre 15'' za mojo pa ni n? zlo pametnega) lepe so drga?

dolg ?asa sm jih izkal, ker sm vednu gledu samo po 5x114.3 razmakih med vijaki nikol drugih. te felge majo pa opcije za 6 razli?nih razmakov, v opisu pa je mel 5x110. ?e najbolj se mi pa dopade, da so Japonskega porekla :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Jures avto ma? pa ?ist usran... vsaj tablco in lu?i o?isti, da te ne bodo :policaj::policaj::policaj: jahal.

 

Je pa to en glavnih razlogov, da mi karavani in HB-ji ne sedejo... mal je mokro pa je avto zadi ?ist pokozlan od svinjarije. :(

 

Boss to je cena potovanj, makadama pred bajto, bla bla bla in zato ker je meni avto zgolj uporabno sredstvo...brez ?ustev :ljubezen:

 

P.S. V bistvu mam pa ?anso da se ne vid tablca ?e so me darsovci slikal :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ziher so te slikal z mobilnim telefonom, s tem da so ga dal na daljnogled...20x opticni zoom

 

wtf?????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm brez vinjetice zapelju na AC, pa si reku, da ?e so kje teli kontrolor?ki pri minus 6 stopinj, jim pa tut kazen pla?am! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ziher so te slikal z mobilnim telefonom, s tem da so ga dal na daljnogled...20x opticni zoom

 

:hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, magari nej ti brisalce menajo in kake take (redne malenkosti), bo pa? gratis, karkol ?e bo! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kli? hudi?a ?e tako imam 160.000km, to je sode? po mnenju voznikih Japoncev ?ude?, da je ?e na cesti. :hohoho::aaaaa:

 

Ne resno, razen volanskih kon?nikov (menjani danes, da se pohvalim in ostanem ontopic) nisem imel kak?nih izrednih te?av. OK bremze so potro?en material, pri nekaterih bolj normalnih avtih ?e bolj kot pri mojemu RSu. :blink:

 

EDIT: Tale Vicki je carica pa ne zato ker ji je v?e? RS. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak da se...sam zaradi zvoka, ki ga proizvaja V6...to ne more nic nadomestit :bravo:

 

Fuck jea to so besede :D Zvok je fenomenaln, jst ga tok rd peglam sam zato k se dere k prasica :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak da se...sam zaradi zvoka, ki ga proizvaja V6...to ne more nic nadomestit :bravo:

 

?al je to, da bo ?estkaov iz leta v leto manj in da se bomo na koncu boril ?e za motorje s ?tirimi cilindri. Kr nekak gre v smeri treh in celo dveh cilindrov. Zvok pa bruh od bruha, kot bi s es singerco okrog vozu (Fiat 500).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktiven vikend je pred mano - najprej gremo s kolegi neki pojest in na liter pir?ka, ju3 pa pod Grossglockner smu?at! :danzoman::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je to, da bo ?estkaov iz leta v leto manj in da se bomo na koncu boril ?e za motorje s ?tirimi cilindri. Kr nekak gre v smeri treh in celo dveh cilindrov. Zvok pa bruh od bruha, kot bi s es singerco okrog vozu (Fiat 500).

 

Stari, to nam bo ?e v?e? ker ko pride elektrika ?e tega ne bo... :hudicek:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Srečam v mestu sošolko iz osnovne šole. Nisva se videla že vsaj 30 let. Vprašam: - "Hojla kako si??? " - "Pa Evo... poročena.. 3 otroc.. z dedcem mava fajn posel.. super. Pa ti?" - "Ma lih na pošto grem elektro plačat..." - "OK.. pa drugače???" - "Ja drugače mi jo bodo izklopili..."
    • Dobi oče pismo iz šole: "Spoštovani. Danes smo izrekli Janezku ukor. Na tla je namreč narisal miš. Učiteljica se je splašila, padla, ter si zlomila gleženj."   Ta star odpiše: "Spoštovani. Mirno mu date lahko še en ukor. Doma je na šporhet narisal pičko. Jaz sem si opekel jajca, deda pa jezik..."
    • En kniping s spodnje strani gor, da ga ne bo videti in bo vse lepo na mestu...
    • In kaj je problem s konjenico?   Naša Mazda 5 je imela 105 kW, pa smo naredili 360.000 km - sedem potnikov in velikokrat še kamp-prikolica zadaj, pa je v Rebrnice zvleklo s 100 km/h. Taka konjenica je za ta avto nadpovprečna in povprečen uporabnik ne bo uporabil niti 3/4 tega, kar motor ponuja... Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?
    • Mi je pa zanimivo, kako je voznik preživel s to konjenico pod haubo in toliko km... 😋
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.