Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sem se ?el zmeniti za nove izpu?ne lonce iz inoxa. Naro?il sem jih pri enemu majstru ki dela vse po naro?ilu, lonce za motorje, avte, traktorje, skratka vse kar dela brum brum. :bravo: Naprimer kaj tak?nega:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

kake ma pa kej cene? Js bi mel pre?nega s 4 rori :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabavil sem tole za ugodnih 230? nor je res, dobil telefon iz servisa kjer so mi v garanciji menjali ?ipco, in sedaj sem ?e zalepil ?ez unvisible sheeld da se mi ne spraska, tko da bo telefon?ek stal do ju3 pri miru. cel dan delal neumnosti tako v slu?bi kot druga?e tako da je bilo smeha danes dovolj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kake ma pa kej cene? Js bi mel pre?nega s 4 rori :D

 

120? po roru ampak ne vem, ?e dela kak?ne prekate in razdelilce v roru. Ali straight ali pa ni?. No vpra?at ni greh, lahko ga vpra?am ko bom ?el drug teden po lonce. :blush:

 

Aja RS ima spet en servis za sabo (olje v motorju, menjalniku, klima filter) pa kupil sem volanske kon?nike ker se je zadnje ?ase avto peljal kot, da bi imel te?ave s torque steer. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

120? po roru ampak ne vem, ?e dela kak?ne prekate in razdelilce v roru. Ali straight ali pa ni?. No vpra?at ni greh, lahko ga vpra?am ko bom ?el drug teden po lonce. :blush:

prosim :) u mislih sm mel pa neki tajga, sam bolj glasnega :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smatram se za uradno, dokon?no samskega - tko ni ?lo ve? naprej! :danzoman::bravo:

 

Za otroka se bom pa seveda potrudu, da ji bo ?im bolj? oz. nikakor ni? manjkal! :ljubezen::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smatram se za uradno, dokon?no samskega - tko ni ?lo ve? naprej! :danzoman::bravo:

 

Za otroka se bom pa seveda potrudu, da ji bo ?im bolj? oz. nikakor ni? manjkal! :ljubezen::punk:

 

:blink::blink: ?

 

Ammm je to namenoma v "pohvalim se" temi?

 

Jeij, nisem ve? sam na forumu :jupiii:

 

Danes mi je uspelo dvigniti spojler in pa del armaturke (?eprov sem rabil samo specifi?ni del armaturke :D ),v teh dneh pa ?e zadni odbija?, sam da han?o kej cajta najde ga odmontirat :bravo:

 

Aja in na poti iz cejla seveda obvezni pit-stop na trojanah :ouje:

 

Ta teden pa so na sporedu ?e menjava amortizerjev, skoraj?njo lukno po?vasat na sovoznikovem podnu, narest tehni?nga BP in smo zmagal za eno leto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smatram se za uradno, dokon?no samskega - tko ni ?lo ve? naprej! :danzoman::bravo:

 

Za otroka se bom pa seveda potrudu, da ji bo ?im bolj? oz. nikakor ni? manjkal! :ljubezen::punk:

 

u stari...to pa ni kar tako

glavno, da se ne kregata okol otroka..

bos pa ze najdu novo boljso "mamico" :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, sam sem mnenja, da je bolj?e biti sre?no samski kokr pa z neko ?iv?nostjo (nesre?en) v dvoje, sicer se je pa to ?e dalj cajta kuhal! :hudicek:

 

Mi je pa u preteklih mescih blazno manjkal osebne svobode, zato je u Pohvalite se, jamrat nimam za kej! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, sam sem mnenja, da je bolj?e biti sre?no samski kokr pa z neko ?iv?nostjo (nesre?en) v dvoje, sicer se je pa to ?e dalj cajta kuhal! :hudicek:

 

Mi je pa u preteklih mescih blazno manjkal osebne svobode, zato je u Pohvalite se, jamrat nimam za kej! :danzoman:

 

 

S temle se pa popolnoma strinam, je velik korak, zna bit te?ko ampak bolje za tebe, mamico in otroka. Za otroka pa le poskrbi da mu ne bo ni? manjkalo. Dr? se.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam se kej dr?at (sam sem bil iniciator tega podviga), po?utje odli?no! :danzoman::P

 

Ja za tamalga Drobi?ka mi ni vseen, tko da to bo tko kot mora bit! :jupiii:

 

Je pa tle ?e neki druzga, kakor pravi moj kolega; "mav za jo?ke, mav za rt, svoje babe si hitr st!" :P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)

post-657-1296347865_thumb.jpg

 

tole bo noro zgledal! Dober si se odlo?u glede kombinacije. ?e bi js mel temn avto bi tut najbr? kombiniru z belo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm delavno razpolo?en in sem pri?el v pisarno kej pametnega postorit, zunaj ni pa itak ni? kej mikavno! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je mnda sam ?prickit nr.2 :D

 

Tauko ma prou, to je samo ?pric kit gor :D Feltne bojo srebrne s fuuul kristali, znotri pa mat ?rne da se ne pozna prah od bremz :D Use kar bo obnovljen bo tako kot je blo v originalu, ker mi je taka najlep?a :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele 20-colke bi ble nala?? za SLO kolovoze, bi ?e po 1.vo?nji bile godne za ravnjanje! Kaka je pa pol vi?ina gume, kake 25 al pa 30 vrjetn? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.