Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pr?le nove ?arnice za sprednje lu?i=) slikc ne morm dat gor kr shrani.si neki ne dela kt bi mogu, no?e shrant slike pa je jpg format, so pa japonske in pi?e gor vse po japonsk med drugim da so iz Tokyo Japan :P

se vidi na tej sliki, so pa to?no take.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr?le nove ?arnice za sprednje lu?i=) slikc ne morm dat gor kr shrani.si neki ne dela kt bi mogu, no?e shrant slike pa je jpg format, so pa japonske in pi?e gor vse po japonsk med drugim da so iz Tokyo Japan :P

se vidi na tej sliki, so pa to?no take.

 

Joj pazi ker te 100W se pregrevajo v 3 pm in crknejo 1,2,3, upam da ti ne bodo sicer, jaz sem obupal nekaj let nazaj, 3 kos v 2 meseca....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj pazi ker te 100W se pregrevajo v 3 pm in crknejo 1,2,3, upam da ti ne bodo sicer, jaz sem obupal nekaj let nazaj, 3 kos v 2 meseca....

 

a je bla kaka druga znamka vsaj?al so ble prou jk tacga k na pol mesca res nep novih not dajou, ?e se izka?e da ima? prou bom pa na navadne osram nightbreaker pre?altal, ?e pa tut tist crkuje potem bom pa xenon not dal pa bo :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

policaji prosim ne brat tega=) drga? pa nism vedu da ne smem je za to kak poseben razlog? aja z mojo vi?ino lu?i ne bom nikogar slepiu kot to nekateri s xenonom delajo tudi normalnim avtom kaj ?ele meni.

 

100W je prepovedano, obenem se ali pregrejejo ali pa skurijo parabolo.

Pa ?e ena debata.

 

Isto je prepovedana naknadna vgradnja xenonk, ?e nima? avtomatskega reguliranja snopa ter pranja ?arometov (kdor ima xenonke in se je vozil v sne?nem zametu ?e ve zakaj ;) ). ?eprav, ?e bi bil policaj bi ?e toleriral xenonke v lu?eh z le?ami, v navadnih parabolah pa grdo motijo in bi bil zagaman do tak?nih primerov. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A gume ma? tud nove? :hudicek:

 

sej zimake sem jih ze prej meu,vmes sem si se nove letnjake ubodu,Michelin pilot SP3.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.