Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Skompletiral letni 18' komplet feltne + gume :jupiii: , originalne 16 ostanejo z zimaki.

:huh: Pri tem vremenu me pa ma da bi dal ze to gor....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rastejo-ve?ajo se ji jo?ki :jupiii:

 

Nekaj dni nazaj sem izrazil veliko navdu?enje nad izrednim porastom velikosti jo?k :bravo: svoje najdra?je. Ne mre? verjet, kot bi mi zlila ledeno vodo za vrat z besedami: "So velike, ampak niso velike zate." :(

Po?asi mi postaja jasno katere rupa na sviralu bom postal ?ez par mesecev :huh:

 

Lp

M

 

PS Tole je ?e skoraj OT. Bi moralo bit v jamralniku.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj dni nazaj sem izrazil veliko navdu?enje nad izrednim porastom velikosti jo?k :bravo: svoje najdra?je. Ne mre? verjet, kot bi mi zlila ledeno vodo za vrat z besedami: "So velike, ampak niso velike zate." :(

Po?asi mi postaja jasno katere rupa na sviralu bom postal ?ez par mesecev :huh:

 

Lp

M

 

PS Tole je ?e skoraj OT. Bi moralo bit v jamralniku.

 

jaz sem ?e zravn :) - bo prvi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj dni nazaj sem izrazil veliko navdu?enje nad izrednim porastom velikosti jo?k :bravo: svoje najdra?je. Ne mre? verjet, kot bi mi zlila ledeno vodo za vrat z besedami: "So velike, ampak niso velike zate." :(

Po?asi mi postaja jasno katere rupa na sviralu bom postal ?ez par mesecev :huh:

 

Lp

M

 

PS Tole je ?e skoraj OT. Bi moralo bit v jamralniku.

 

?estitke :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj dni nazaj sem izrazil veliko navdu?enje nad izrednim porastom velikosti jo?k :bravo: svoje najdra?je. Ne mre? verjet, kot bi mi zlila ledeno vodo za vrat z besedami: "So velike, ampak niso velike zate." :(

Po?asi mi postaja jasno katere rupa na sviralu bom postal ?ez par mesecev :huh:

 

Lp

M

 

PS Tole je ?e skoraj OT. Bi moralo bit v jamralniku.

 

jo?ke gor ali dol se bo? ?e navadil. Drugi smo se ?e eni pa se ?e boste

 

?estitke

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meritev na podlagi te?e in pospe?kov v 3. prestavi. Z izgubami naj bi naneslo ravno nekaj ?ez 130kW. Aja ena meritev je v eno smer, druga nazaj, zaradi morebitnih grbin in vi?inske razlike.

Objavljena slika

Pa avspuh spu??a tako, da ?e bi bil avspuh original ali bolj?i, bi se ?e kak kW poznalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a me je nagnala po clearblu....negativno.....ampak poanta hvale je vzrok za clearblu...

 

Rastejo-ve?ajo se ji jo?ki :jupiii:

 

Heh, lohk bi ti ga ?enku :rolleyes: k se mi glih vala v avtu ;)

 

M'rav?an, ?estitke za prvo vzhajajo?o ?tru?ko :dudek:

 

No,sej to ?e ni za v jamralnik :P bo poj, k bo 1x na svet prveku :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meritev na podlagi te?e in pospe?kov v 3. prestavi. Z izgubami naj bi naneslo ravno nekaj ?ez 130kW. Aja ena meritev je v eno smer, druga nazaj, zaradi morebitnih grbin in vi?inske razlike.

Objavljena slika

Pa avspuh spu??a tako, da ?e bi bil avspuh original ali bolj?i, bi se ?e kak kW poznalo.

 

kje si to meril ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje si to meril ?

 

Z uno ?katlico, in laptopom. Notri vpi?e? (?imbolj to?no) te?o in ga v 3. prestavi na eni ravnini zvrti? do konca. Poka?e okvirno krivuljo in ?tevilke. ?eprav glede na druge grafe pri?akujem na valjarjih tudi pribli?no tak?ne ?tevilke. Mogo?e bi delal tudi na Mazdah z obd2 protokolom, je za probat. :D

 

a tega

Objavljena slika

 

Pa ?e te: Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans (morda ?e ju3) sm se pa odlo?u, da mal pre?istim organizem in bom samo pil, ni? jedu (glede na kila?o mam kar nekaj tednov fore)! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.