Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

sam meni do zdaj se niso dovolili met prizganega telefona (ceprav flight mode pa to)

vedno vprasam pa recejo "no go"

 

ker slikas stevardese :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odjavu avto iz prometa (noujo plavi ve? te?il) ABS mi je Hondica sama popravla lu?ka ne svet (pa ni crknla kr k u?gem avto se pr?ge) kok je to fajn avto vse sam poprav :D

 

pol je pa najbr? res sam zamrznu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pu??a mi zrak med turbino in sesalnim kolektorjem, ni se za hvalit, je pa zanimivo ko se folk obra?a in debelo gleda ko "zapiha". :blush:

 

 

V?erja kon?no dobil tak telefon?ek ki si ga je na?a ?e dolgo ?elela in to v beli barvi z napisom, ki se za?ne na i :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?erja kon?no dobil tak telefon?ek ki si ga je na?a ?e dolgo ?elela in to v beli barvi z napisom, ki se za?ne na i :blush:

 

 

Prav na "i" ali na "chi"? :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nism vedu al nej objavim tuki, al v predstavitvi, pa sm se odlo?u, da bom tuki, pa bom u predstavitvi pol, ko bojo na avtu :) U glavnem sm pa vesel, ko radio, da sm kon?n najdu ene men v?e?ne :danzoman::danzoman::danzoman:

 

17" KOSEI RT - Racer

post-1139-1296597350_thumb.jpg

post-1139-1296597459_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh Brezvinjetnih vo?enj je na relaciji Kamnik - LJubljana, verjetno najhitrej?a z vlakom, katero sem tut dans prakticiru! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nism vedu al nej objavim tuki, al v predstavitvi, pa sm se odlo?u, da bom tuki, pa bom u predstavitvi pol, ko bojo na avtu :) U glavnem sm pa vesel, ko radio, da sm kon?n najdu ene men v?e?ne :danzoman::danzoman::danzoman:

 

17" KOSEI RT - Racer

 

Morm re?t da sm ti fou? (ne kr si kupu feltne, amapak ker si na?u dobre, jst ?e en cajt i??em dobre 15'' za mojo pa ni n? zlo pametnega) lepe so drga?

 

 

Sj ne vem a sodi sm ali v jamralnik, kupil olje za motor, zavorno teko?ino olni filter in ?e par malenkosti in dal malo ?ez 50? meni se zdi vredu, pa nove tepihe mam tko da bo lep? zgledal na tleh :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem a sodi sm ali v jamralnik, kupil olje za motor, zavorno teko?ino olni filter in ?e par malenkosti in dal malo ?ez 50? meni se zdi vredu, pa nove tepihe mam tko da bo lep? zgledal na tleh :D

 

To je kul cena. Na to temo se lahko pohvalim ?e jaz, da imajo(imamo) ?lani Renault kluba 9% popusta pri ?e tako ugodnemu Herkulesu in pridem z oljem res poceni ?ez (pod 35? za 5 litrov original olje za RSa). :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V primeru burje, kot je bila danes priporo?am, da poprej zavijete v Ikejo ....avto gre sam naravnost :bravo:

 

P.S. To je cela otro?ka soba, postla, 2 omari, regali...........

post-2637-1296670862_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.