Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Mislim da so "uvo?eni" od drugod, pa ni nujno da izven EU! :P

 

so kar tvoji

 

propertis pravi takole:

http://www.renault-klub.si/forum/images/smiles/b_chair.gif

 

:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nebi PREHITRO vozil bi imel razbit avto. Evole, nakaj dobrega glede neprilagojene hitrosti. Sem zavijal iz ?martinke proti obvoznici na levo, preko mostu. Seveda sta 2 semaforja. Prvo se pri?ge zelena na mostu, potem ?e pred mostom in jest gasa pa prtegnt v levo, nasproti so imeli rde?o, razen teli na mostu proti city parku npr., in debil je gledal drugi semafor na mostu kjer je bila zelena, namesto svojega kateri je bil rde?, tako da niti meter ni manjkal da mi nebi v bok priletel....debil od debila kretenski, ?e ni pa normalno peljal bi pa ?elno fasal, ker ga je tip pognal malo predno sem za?el zavijati....jao niti trobit in pizdit se nisem mel ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nebi PREHITRO vozil bi imel razbit avto. Evole, nakaj dobrega glede neprilagojene hitrosti. Sem zavijal iz ?martinke proti obvoznici na levo, preko mostu. Seveda sta 2 semaforja. Prvo se pri?ge zelena na mostu, potem ?e pred mostom in jest gasa pa prtegnt v levo, nasproti so imeli rde?o, razen teli na mostu proti city parku npr., in debil je gledal drugi semafor na mostu kjer je bila zelena, namesto svojega kateri je bil rde?, tako da niti meter ni manjkal da mi nebi v bok priletel....debil od debila kretenski, ?e ni pa normalno peljal bi pa ?elno fasal, ker ga je tip pognal malo predno sem za?el zavijati....jao niti trobit in pizdit se nisem mel ?asa.

 

sam sebe si negiral zaradi ene ?rke :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm se kr mav nasmeju (potiho), med pogrebom, ko smo pri ma?i za pokojnega sedeli v klopeh, pa vse klopi ?e zasedene (npr. da grejo po 4 ali 5 komadov noter folka), v eni klopi pa navidezno neki placa. In uleti neka teta, zamudnica, zagleda tisti polovi?ni plac, se zavali tja notr, medtem ko prisotne v klopi, se ji pa niso umaknile niti za milimeter, posledi?no je pristala (verjetn) glih na trtico v tisti trd rob in takoj vstala, prakti?no se izstrelila in je od takrat naprej raj?i stala kot tak?en na?in sedenja! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A k na?mu Symonu? :P

 

Nene :harhar: je pa res, da sem se ?ez njegov konc pelu :bravo:

in na tej cesti krtina-izlake en ?ist divji ata z eno mamo v napol razpadli fiesti vozu v povpre?ju ca. 100 km/h :ne vem: no, v gorici mu ni znesl na zadnem ovinku k na ravnino pride? in sem se mimo odpelu :hudicek: no, poj do kandr? me ni ve? ujel, pa sva ga po?teno ?ez une ovinke ?opala :whatever: tko da ne vem, al je to za pohvalt al za pojamrat :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni ni? krepnal na stroju in te ni :policaj: za u?esa, si u pravi temi! :P

 

Vidim si gorak, ti bi nucu V6 al pa kako mal "nabru?eno" Miato! :danzoman::ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni ni? krepnal na stroju in te ni police.gif za u?esa, si u pravi temi! tongue.gif

Eh, sam gume pr teh temperaturah ne dr?ijo glih fajn in hitr mehk volan rata <_< Policajev na?eloma v teh koncih ni tko pogosto in ?e cesto dobr poznam (sploh tiste dve zahrbtni ?ikani) :punk: No, 1.5 je za 1x ?ist uredu in dovolj :D Ne morm verjet, kolk ma to rada ovinke :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam sem do?ivel celo to, da je nekdo v rde?em Seicentu (iz Morav? ali pa Zaloga doma mogo?e si ga ?e videl) prehiteval od Morav? proti Dom?alam in ker mu ni zneslo je prehiteval celo ?ez tisti ovinek. :vskalo: Tak?nega bi pa res sestrelil iz ceste.

 

Aja in seveda ?estitke za bodo?i nara??aj in novega ma?kona/ma?ko. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No bom od sedaj malo bolj pazil na take norce (ki obvladajo tudi ?ikani :blink: ) na na?i cesti. :zvizga:

 

Verjetno sem se malo slabo izrazil...jest mam v mislih tista dva zahrbtna ovinka, ko se pripelje? iz Plesa vn in ke v gmajno zavije? pred kandr?am <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti pred Kandr?ami JE zahrbten, zato je tudi ograja ?e tako podrajsana. In ?e dobro, da je tam ograja, prijatelj je (nekje drugje) ravno zato prej?nji teden zapeljal v graben ker se je ovink zaprl, ograja se je pa kon?ala namesto, da bi bila ?ez cel ovinek. Doma?ini pa preklinjajo ker vsak teden koga ven vle?ejo ker ni ograje. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.