Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Smo uspe?no z dru?bo popil Tavelk pir - Superco, kasnej ?e prebudil DraGOmobil iz zimskega spanja, sm naredu kraj?o furo, brez tablc, zdele pa nalepu neko nalepko na prednjo ?ipo, ki me je konkretno ko?tala! :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kresnu Bulldoga... ?e bo jutri tak fajn, greva na en điro :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis danes ni uspel (napa?n oln filtr so mi dal) je pa za to uspela vo?nja iz Cerknice do Postojne, ?ez ?iri in Trebijo pa Horjul do Ljubljane :bravo: ?e ve? kot priporo?am, cesta je fantasti?na ovinki bo?anski, vreme pa danes kot namenjeno taki vo?nji (edin sopotnica je ve? kot odlo?no nasprotovala umiku strehe v zadek)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sva bla z Dragecom u Dra?go?ah in pri Bi?kovi skali - hudo (nisem bil ?e prej nikoli), treba enkat ?e na Osankarico! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sva bla z Dragecom u Dra?go?ah in pri Bi?kovi skali - hudo (nisem bil ?e prej nikoli), treba enkat ?e na Osankarico! :danzoman::bravo:

 

 

izkoristil dan in naredil mojo najljubso turo s kolesom, PST...carsko

 

Hehe, vas mal nostalgija daje za osvobodilnim bojem ... al se prpravljate, da bi zgodovino ponovili :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, bil sem ?e na Kozari, Neretvi (poru?en most) in Sutjeski (Tjanti?te), nisem pa bil ?e niti v Dra?go?ah niti Osankarci. Sicer pa nisem simpatizer Tarde?ih, tako da me zanima izklju?no zgodovinski vidik in pa pozitiven spomin na ?rtve, ki so prispevali najve? kar so imeli, v smeri da danes ne ?prehamo ?vabo-language! <_<:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabi? bit simpatizer rde?ih, da ve?, da je kljub vsemu ve?inoma to pozitivna plat zgodovine kolikor je pa? vojna, ki je bila Jugoslaviji vsiljena sploh lahko pozitivna. ?e ne bi bilo NOB-ja in bi bli zlizani s silami osi bi danes veljala rapalska meja z Italijo tam nekje pri Postojni. Nobene primorske, gori?ke, istre ni?.

 

?e ne bi bilo v Jugi tolk kvizlin?ke bande bi lahko ?e veliko prej Nemce ven vrgli in recimo zasedli Slovensko narodno obmo?je pa bi bili danes lahko Slovenski tudi Trst, Tr?i?, Grade?, morebiti celo ?edad, pa celotna Koro?ka.

 

In ?e bi enakopravno proti okupatorju nastopili vsi tudi KP ne bi mogla tako prevladata in bi zelo verjetno iz vojne Juga pri?la kot ve?strankarska demokracija. Tako pa ?al zmagovalci vedno potol?ejo premagance, ki pa so si ve? ali manj sami krivi, da so si izbrali nem?kega gospodarja, ki je bil pora?en.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? TRBI?? :P

 

Eto danes sem po dolgem cajtu mojga plehnatga Rde?karja od znotri mal o?edil, je takoj mal drga? notr se usedt! :danzoman::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, sm mislu da misli? Peko sceno! :P

 

Eto eno sliko, ?e kdo ve kater je vrh v centru, za pomo? povem, da ma v planu Jures polet tja Miatarje peljat! :P:danzoman:

post-185-1297107046_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tlele se je pa na? DraGO totalno zlil s spomenikom, na drugi pa sedi na Bi?kovi skali, 3. slika je pa ko smo njegovga stroja mal porukal iz zimskega spanja, zdej pa je ?el spet dremat za dober mesec! :bravo::danzoman:

post-185-1297149056_thumb.jpg

post-185-1297149097_thumb.jpg

post-185-1297149158_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.