Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Po natan?no sedmih letih sem z vsemi ?astmi oddal v razgradnjo svoj zvesti mobitel Sony Ericsson Z320i, ker je odpovedala baterija, pa nova pride 20?. Upam, da bo novi tudi tako dobro in toliko ?asa slu?il.

Ne bo... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hyundai je bil danes v vlogi gliserja, saj je bilo ogromno vode na cesti, pa brez te?av laufa dalje.  :ouje:

 

@Slivka, kolega mi je v?eraj pokazal gsm RUNBO, ta je menda ?e dosti bolj vzdr?ljiv kot omenjeni.  ;)

 

Kaj je dans tamala vesela, ko se v njeni sobi nahaja Bossova tv in ?e pridno gleda Trnulj?ico (kako malo je v?asih treba, da je otrok zadovoljen).  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom napisal sem namesto pod jamralnik :)

Psica je popoldne pojedla ?ivanko (+nekaj cverna gor) in ker smo hitro posredovali in jo peljali v kliniko je z njo vse OK.

Res noro prijazen veterinar je vse uredil. Na sre?o se je ?ivanka zapi?ila nekje za jezikom, da ni bila potrebna operacija. Pomirjevalo, slikanje, potem narkoza, in s ?karjami vzet igo ven.  :bravo: Je bila pa zanimiva potem doma, vsa zadeta, prov kot nek ?unky je zgledala  ?zmeden?

 

P.S. Veterinar je mal mazdo 6 karavan - pomoje ?e isti letnik kot moja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec je imel zadnje tri avtomobile golfe dizel, zmeraj je kupil novega. Pri zadnjem (dve leti star) so mu menjali ?e ?obe, EGR ventil in ne vem kaj ?e. Dal oglas da prodaja - prodal ga je v ?tirih urah! :o

?el in kupil novo Mazdo 3 2.0 bencin :rispekt:  :danzoman:  :D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Notranjost 6 namontiral LED lu?ke. Isto naredil v Premacyju kakor tudi na zadnji tablici na 6.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec je imel zadnje tri avtomobile golfe dizel, zmeraj je kupil novega. Pri zadnjem (dve leti star) so mu menjali ?e ?obe, EGR ventil in ne vem kaj ?e. Dal oglas da prodaja - prodal ga je v ?tirih urah! :o

?el in kupil novo Mazdo 3 2.0 bencin :rispekt:  :danzoman:  :D

Tudi slepa kura zrno najde... :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec je imel zadnje tri avtomobile golfe dizel, zmeraj je kupil novega. Pri zadnjem (dve leti star) so mu menjali ?e ?obe, EGR ventil in ne vem kaj ?e. Dal oglas da prodaja - prodal ga je v ?tirih urah! :o

?el in kupil novo Mazdo 3 2.0 bencin :rispekt:  :danzoman:  :D

Kolega je imel Mazdo 6 136 konjsko diesel(1. generacije), pa je kupil Hondo, pa ga je stalno  nekaj zafrkavala  pa je kupil novega golfa 6 benzinarja, pa mu je pri 42000 km zaribala ma?ina...

Pa pravi vedno ko me vidi, da je bila Mazda njegov najbolj?i avto  in da mu je ?al, da jo je prodal.

Pa bo ?el spet na Mazdo.Pravi, da je bila mazda najbolj?i avto, kar jih je kdarkoli imel.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me zgornja glava, po dooooolgem cajtu. :danzoman:  :danzoman:

ej mojster  verjetno te boli zardi kur?...vremena   ;) za tisto drugo pa dvomim  :D  lp B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Pelko mi je podaril zimske gume, tako da je Korejc ?e pri?timan in ?akava sneg (magari greva na Vr?i? testirat).  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster Pelko mi je podaril zimske gume, tako da je Korejc ?e pri?timan in ?akava sneg (magari greva na Vr?i? testirat).  :danzoman:

ej ....lepo od Doktorja  za z. gume  :rispekt: .jaz bom dal kasneje zimske gume gor je ?e toplo pri nas na obali ....?koda gum..bom pa dal verige v prtlja?nik.. ;) lp  :D  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To tudi pomeni, da se lastniki teh vozil z njimi dejansko VOZIJO in ne le ?minkirajo okrog.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan po izro?itvi funkcije predsednika MK se po?utim FANTASTI?NO!  :ouje:

ej ima? zdaj ob?utek da si manj obremenjen  ;) lp  B)  :D  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.