Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kaj pa vem, bomo vidli, je pa eno jasno, da odslej, ko mi bo nekdo tle na forumu na polno kreteniral ali mi delal krivico, mu bom lahko NEPOSREDNO napisal kaj si mislim, ne bom ve? rabil bit tolko diplomat kot pa? v vlogi predsednika te zadeve.  :hohoho: Druga?e pa sem vesel, da je tole res forum in pol in prakti?no nimamo nobenih nesoglasij ali prepirov, za to pa imate zasluge prakti?no vsi registrirani uporabniki.  :rispekt:

 

Mi je bilo pa super videt mladince, ki bodo odslej tole naprej peljali, dr?im pesti in jim ?elim da ?im bolj uspe?no.  :punk:

 

Dans odpelju fotrovga Korejca na tehni?ni in ?eprav je ?e 8 let star, ga je opravil brez pripomb, se vidi da zanj skrbi dr. Pelko.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je vse prav sem se ZNEBIL najve?jega bremena v mojem ?ivljenju, ki me je bremenilo kar nekaj let.

Upam da se ne veselim prezgodaj.

Po?utje pa je odli?no !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je vse prav sem se ZNEBIL najve?jega bremena v mojem ?ivljenju, ki me je bremenilo kar nekaj let.

Upam da se ne veselim prezgodaj.

Po?utje pa je odli?no !

?as bo pokazal :ouje:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bencinarja se je znebu... pa koncno nabavil dizla  :harhar:  :jezicek:  :aaaaa:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa ugibam, da je ?iht zamenju  :zvizga:

 

Pomoje si blizu... sicer ne glih siht... je pa pomoje povezavno s tem :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je bil super dan, sem spoznal par zanimivih oseb in smo ?li skupi v en hrib hodit. 

 

Zdele pa kmalu v primerni dru?bi otvorim sezono doma?ega kuhanega vina.  :vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Telekom kon?no uredil linijo. ?eprav je mo? v?eraj nekoga skoraj z lopato pretepel. In ko sem ga zadr?ala, se je vsedel v avto in zaparkiral, da Telekomovec ni mogel oditi. Potem so se klicali po telefonu in je pri?la ekipa GVOja in je mo? spravil na cesto ?e enega starega fiata, da je zaprl ?e njih. Potem so imeli spet telefoniado in sta pri?la ?e neka dva ?efa, pa je mo? poklical soseda, da je pri?el s traktorjem in zaprl ?e tista dva. No, po prihodu policije so se "sporazumno dogovorili", da so pri?li ?e eni od GVOja, se takoj lotili linije in jo uredili, mo? pa je takoj odmaknil vsa vozila - tudi sosedov traktor.

 

V glavnem: zdaj je linija urejena.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke, tale g. Slivka je tapravi mo? akcije, ampak o?itno je pogruntal, da se z obljubami zadeve ne bo po?timalo.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.