Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja, sem ?tudirala v Kp. Smo ?li po tortice k Popovi?u:)

 

Hvala za ?estitke.

ej..to je super  :prstgor: to je pravi mo?  :D  :rispekt: na obali ..lp  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dans opazu, da imam ?e preko 200 forumskih "v?e?kov", ki mi sicer ne igrajo neke ve?je vloge, ampak se vam pa vseeno zahvaljujem za podeljevanje le-teh.  :rispekt:

 

No, ?elim vam super wikend, kakr?nega bom imel verjetno tudi sam.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes 2X pri zobozdravniku, prvi? ena plombica in ?e 1 ?e 15 let zlomljen zob, ki je bil pod nivojem ?eljusti, je ?el ven, bp, po 4 urah pa dizaster, polna usta krvi :unsure: in sledil je povratek k zobozdravniku, kjer so mi ?ivali ?eljust, tam kjer je prej bil zob. Vse so VRHUNSKO izvedli pri Osovnikar zobozdravstvo(tud matic se je malo smukal okrog, SESTRE pa so itaq za na .... :wub: )


dans pa ?enski ve?er :party0035:

Ti +  Ljevanka Ruki? in Desanka ?aki? ? :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes 2X pri zobozdravniku, prvi? ena plombica in ?e 1 ?e 15 let zlomljen zob, ki je bil pod nivojem ?eljusti, je ?el ven, bp, po 4 urah pa dizaster, polna usta krvi :unsure: in sledil je povratek k zobozdravniku, kjer so mi ?ivali ?eljust, tam kjer je prej bil zob. Vse so VRHUNSKO izvedli pri Osovnikar zobozdravstvo(tud matic se je malo smukal okrog, SESTRE pa so itaq za na .... :wub: )

Ti +  Ljevanka Ruki? in Desanka ?aki? ? :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

ona nima veze z ?aki?em in Ruki?em, ma bolj veze s Prsti?em..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes rezerviral in pla?al za mene in svojo drago po?itnce na kanarskih otokih las palmas gran canarian za 7-dni polpenzion, avijonska karta in prevoz iz letalisca do apartmaja za 233?/osebo :)). Poleg tega smo se ?e zmenili za rent a car kateri stane 100e za 7 dni s full kasko vstet. Termin je pa 20.1-27.1 :prstgor:

 

Evo ?e link od apartmajev - takoj prvi koala garden suits ;)


http://www.booking.com/hotel/es/koala-garden-suites.sl.html?aid=335206;label=koala-garden-suites-EVur8KsrXrhdk6SCp6_81AS8221058985;sid=d164ed38b34905340177515550a4775c;dcid=4;ucfs=1;srfid=cd4bd7f9a84f48b0d4fb890a1cb0457b2a3514eeX1;highlight_room=

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je moj vozni?ki izpit postal polnoleten (uf s tem sem se izdal da sem star preko 36).  :zvizga:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend vozil identi?nega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7996406&show=1&avto=Audi%20A6%202.0%20TDI%20Business%20Avt%202xS-Line%20Pa... in sem totalno navdu?en, avto res ne razo?ara - pogledi in ?ensk tud ne (ok razen konjenice ki ni taprava za a6), vendar za povpre?nega uporabnika je teh konjev ?e preve?, saj tja do 160 km/h dobro vle?e, res pa da ni tapravga pospe?ka. Pa tisto da ima Audi ?portno lego ?e kako dr?i, in celo re dobr poznajo razlike npr. med confort in sport nastavitvami. Poraba...od 5,5l pa do ..... hehe :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je moj vozni?ki izpit postal polnoleten (uf s tem sem se izdal da sem star preko 36).  :zvizga:  :hohoho:

Ej moj je ?e zdavnej polnoleten..he he LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar dal v produkcijo nov portal (oz. prenoveljen): http://www.svet24.si/  :rulam:

Je pa tole moj prvi projekt kjer je sodeloval ?e pr0 oblikovalc + ?ist nova tehnologija. Zadevo je blo TOP izdelovat.  :danzoman:

 

Ta teden ?e popravki....potem pa z novimi zadevami naprej  :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.