Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Tud jaz sem se neko? po?util zelo olimpijsko, sedaj pa malo manj ko hodim v Valdoltro spra?evat po ?em so kolki.

?e ti ?e nih?e ni povedal: ?port ni zdrav :excl:

Vem,mi je jasno? ampak k je tok tezko bit zaprt med 4mi stenami. Se pa strinjam,zmernost je lepa cednost. Tudi (in predvsem)pri sportu. Zato pa tekmujem zgolj samo sam s sabo,neozirajoc se na druge.

Sem probal bit kaksne pol leta brez oz.z zelo malo sportanja,pa sem bil sam sebi tako tecen,da ni druge kot da si grem glavo spraznit v naravo ali pa v telovadnico...

 

Dandanes nic vec ni zdravo,zal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem,mi je jasno? ampak k je tok tezko bit zaprt med 4mi stenami. Se pa strinjam,zmernost je lepa cednost. Tudi (in predvsem)pri sportu. Zato pa tekmujem zgolj samo sam s sabo,neozirajoc se na druge.

Sem probal bit kaksne pol leta brez oz.z zelo malo sportanja,pa sem bil sam sebi tako tecen,da ni druge kot da si grem glavo spraznit v naravo ali pa v telovadnico...

 

Dandanes nic vec ni zdravo,zal...

 

Glej, kar se tega ti?e, se pa lahko hitro zmenimo. Imam poligon, vaje so znane, samo pridi in se rekreiraj. Za gara?o imam kak?nih pet kubikov skal za pretovorit do ceste in pozidat ?karpo, 400 kvadratnih metrov "vrta" za prekopat, pred tem za nalo?it v prikolico kubik hlevskega gnoja in ga raztrest po vrtu, v gozdu je ?e kak?nih 7 kubikov hlodovine za zvitlat (zgrabi? kljuko od zajle, te?e? po hribu gor kak?nih 15 do 25 metrov, zakljukne? ?ok in prite?e? nazaj dol. To po?ne? kak?no uro), nato za raz?agat, pa scepit, nalo?it v keson in prikolico in pripeljat, pa doma vse zlo?it v skladovnico,... Telovadbe tak?ne in druga?ne, za cel dan. Nekaj dni... 

 

Stvar je v temu, da meni za to delo zmanjkuje ?asa, ker mi je zdravnik na sistematskem pregledu rekel, da se premalo ukvarjam s ?portom in gibanjem v naravi... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobila "uradno potrdilo", da nisem "kitajska roba"...

 

post-7767-0-14238100-1476179384_thumb.jpg

 

 

Pri vsem skupaj moram pa pohvalit mojega mo?a: ima namre? najbolj?o ?eno dale? naokoli!

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vauuu peti:) ? Sam a Mazda ma kobi? ?estitke

 

 

Vcasih so ga imeli >> Mazda E2200 ...

 

mazda-e2000-04.jpg

 

mazda-e2200-16.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne rabajo, imajo ?e en zic frej :)

 

V bistvu tisti srednji zic v drugi vrsti v Mazdi 5 ni uporaben za drugega kot za to, da je tam odlagalna povrsina :D 

 

mazda5-045.JPG

 

mazda5-043.JPG

 

mazda5-tx-plus-055.JPG

 

mazda5-tx-plus-052.JPG

 

mazda5-tx-plus-051.JPG

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce das otroski stolcek cez je ok, predvsem jaha?, druga?e je pa zasilen ja....ve?ji problem zna biti da je avto s sedmimi zici brez prtlja?nika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce das otroski stolcek cez je ok, predvsem jaha?, druga?e je pa zasilen ja....ve?ji problem zna biti da je avto s sedmimi zici brez prtlja?nika

 

 

No saj to... Zic je bolj kot ne zasilen... potrebujes pa vseeno se nekaj prostora ... In ravno zato pravim, da je tisti srednji zic bolje izkoriscen, ce se ga uproabi kot odlagalno povrsino :) .. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.