Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?ist pozabu napisat, da sm po dolgem ?asu znova preplesal celo no? s svojo drago. :danzoman:  slow-slow, quick-quick... in z obrazom cheek to cheek. ;)

 

Rok'n'bandovci in Stilovci so naredli dobro ?urko. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce das otroski stolcek cez je ok, predvsem jaha?, druga?e je pa zasilen ja....ve?ji problem zna biti da je avto s sedmimi zici brez prtlja?nika

 

Noben avto ni tako majhen, da ne bi mogel kdo zadaj te?i...

 

Prtlja?nik je pa povsem zadosti velik. Se pa malo manj ?are vozi s seboj, ali pa se ta malo bolj zlo?i...

 

V skrajnem primeru ima pa avto vle?no kljuko. In enkrat sem nekaj sli?al, da so zdaj ?e potovalke na kole??kih... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e dober teden me lo?i od dopolnjenega prvega leta dveh rednih ?ihtov.

 

Malo me je v to prisilila dr?ava, malo situacija s stanovanjem in familijo, mal sm pa tud sam sebe in bo tale fotka povedala ve? kot dovolj ob taki obletnici :D

64979329a94651cdf488cb6f0af01129.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans z mojo tami?keno punco osvojil Vrem??ico, primorskega tiso?aka. Vreme super in taprava jesenska idila, razgledi pa na vse strani, specialno!  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa ple?e? na siddharto? :ne vem:

 

 

Roke v luft pa migas :jupiii:  :vesel:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denisa, Lpg mojstra moram fuuul pohvalit, ki mi pomaga Audija rihtat, da bo v par dneh lahko osedlan za moje glavno prevozno sredstvo! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.