Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kolega kupil P Carrero GTS in je sledila testna vo?nja proti Primorski. Da pa ni bilo dowgcjt, sta ?la zraven ?e tanovi M3 in M4. Skupaj samo ta 3 vozila precej preko 1300 konji?ev.  :jupiii:

... in ste verjetno vozili po predpisih? :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... in ste verjetno vozili po predpisih? :)

Prepo?asni zanesljivo nismo bili (ko rad kritizira? tiste, ki vozijo 110kmh po avtocesti). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nevem ?e so leto?nje 14ti iste(trdota) kot so bile 2016,.. ker so neke nove modele uvedli tudi (15ti 18ti 13?).Jaz sicer raje carvam srednje(dol?ina) pa hitre zavoje kot kratke ampak se da tudi kratke lepo,.. Je pa vse odvisno od velikosti smu?arja in dol?ine smu?k,..

To so res dobre smu?ke,druga?e je pa pomembna te?a smu?arja glede na trdoto smu?ke ne toliko dol?ina. Prijetno smuko vsem ?elim pa predvsem varno. Porabe na smu?eh ni,zato ne tankajte preve?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so res dobre smu?ke,druga?e je pa pomembna te?a smu?arja glede na trdoto smu?ke ne toliko dol?ina. Prijetno smuko vsem ?elim pa predvsem varno. Porabe na smu?eh ni,zato ne tankajte preve?!

Saj zato 14-ka,ker sem bolj light varianta in nimam toliko mo?i v nogah. Komaj ?akam, da jih izprobam... samo, da odprejo ?ez smu?i??a. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm lahek ampak sem leta 2016 vzel 14ti tzakrat so bile druge najtr?e, kar je bilo ve? je bilo le 16ti,.. Ne opazim da bi moral kaj ve? pritiskati kot sem v?asih,.. mogo?e je kaj mo?i v nogah dodalo redno gorni?tvo :P

p.s edino ?e bi ?e 1x kupil bi vzel mogo?e eno mero dalj?e za ve?jo stabilnost

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm lahek ampak sem leta 2016 vzel 14ti tzakrat so bile druge najtr?e, kar je bilo ve? je bilo le 16ti,.. Ne opazim da bi moral kaj ve? pritiskati kot sem v?asih,.. mogo?e je kaj mo?i v nogah dodalo redno gorni?tvo :P

 

p.s edino ?e bi ?e 1x kupil bi vzel mogo?e eno mero dalj?e za ve?jo stabilnost

Najpomembnej?e je to da ti odgovarjajo in da na koncu dneva nisi uni?en od pretrdih smu?k, ker bi moral preve? pritiskati na vsakem zavoju.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkori??en drugi frei vikend zapored, za slovo od, po?itka polnega, novembra.

 

Malo odkrivanja manj znanih (in bolj strmih ) poti na Jan?e, lu?k v centru Ljubljane, gledanja pol sezone Chicago fire, dobre hrane in tisti ob?utek ko gres zjutraj na ?aj v center in prebere? vse cajtnge (kot kak?en upokojenec).

 

Zdaj pa veseli december...

post-9068-0-46744300-1575272440_thumb.jpg

post-9068-0-03120000-1575272462_thumb.jpg

post-9068-0-57299100-1575272478_thumb.jpg

post-9068-0-89500700-1575272496_thumb.jpg

post-9068-0-25503800-1575272532_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?i (moj pi??an?ek) se je pozdravla in je danes ?e nazaj v ?oli, pred tem pa tudi v bolnici in nek stra?ni gastritis. Sem navdu?en k zmaj nad takim za?etkom novega tedna. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opravil ?e eno krvodajalsko akcijo, kasneje pa povabil prijatelje v Furman-a na najbolj?e pivo (Rokovnja?) in pico velikanko. Fajn smo se imeli, pa nih?e se ga ni napil. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....pohvale vredno...lp

Dr. Pelko, Lumpi, Viper, ?megi, Schurda, Dragec, Ferlin, Vine in ?e par drugih, ki niso toliko poznani tule. Res fajn dru?ba in odli?ne debate. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom pohvalil simona, ker je car.

Pele je res dec na mestu in se nanj ?lovek lahko zanese, zato hodim k njemu ?e 10 let (odkar me je R Galuna za?ela podjebavat v ?iv mozak). :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V pisarni skuhal win in tega nisem posku?al prikrit, ampak povabil kolege in kolegice, ki so bili totalno navdu?eni nad idejo (da skrbim za vzdu?je). :lol:

 

(si pa? ?e od nekdaj upam mal ve? od ostalih, hehe). :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.