Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dana?nji razgled iz hotela. Kje se nahajam? :)

 

V mojem rojstnem mestu :)

 

nekje_2383EAAF.png

 

Ibis hotel?

 

nekje2_2383EB54.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to je kje?

 

Tam, od koder izhaja kolonjska voda :)  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se prvi? peljal "po tleh" preko 300kmh in sicer z vlakom iz Dusseldorfa proti Frankfurtu z najvi?jo hitrostjo 305. ?e bi tako pri nas letelo, takoj razprodam svoj vozni park. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi na elanu ?e toliko let je pa res da ne menjam pogosto. Trentutno na amphibio 14TI ravno tko 2016

Ah, glih prav. Jaz imam leto?nje 14 ti x. Kako se obnesejo v kratkih zavojih? Jaz sem vzel 168 cm.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ponk. Brez pink.

 

QMz9wwP.jpg?1

Teli ponki oz. delovne mize so drage ko svinja. Jest sem jo iskal za v delavnico, ker smo se sedaj preselili v hiso. Na sreco sem jo dobil od hisnika zastonj. Je pa to res masiva in jo komaj dva dvigneta :D. Drgac so pa take mize z zeleznim ogrodjem in masivnim lesom od 600 pa tudi do 1.500e. Bolano

 

P.S. sem jo samo malo pobrusil in nato prebarval :)

 

post-7623-0-35392400-1574604469_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, glih prav. Jaz imam leto?nje 14 ti x. Kako se obnesejo v kratkih zavojih? Jaz sem vzel 168 cm.

nevem ?e so leto?nje 14ti iste(trdota) kot so bile 2016,.. ker so neke nove modele uvedli tudi (15ti 18ti 13?).Jaz sicer raje carvam srednje(dol?ina) pa hitre zavoje kot kratke ampak se da tudi kratke lepo,.. Je pa vse odvisno od velikosti smu?arja in dol?ine smu?k,..

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega kupil P Carrero GTS in je sledila testna vo?nja proti Primorski. Da pa ni bilo dowgcjt, sta ?la zraven ?e tanovi M3 in M4. Skupaj samo ta 3 vozila precej preko 1300 konji?ev.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkoristil v?eraj?nji klic iz slu?be,da sem danes frei ter ?e 200ti? letos sko?il na kolo... Klasi?na turca preko Panc, Ivan?ne Gorice, Bogen?perka, Litije pa ?e malo na Orle.

 

Malo narobe svet; v?eraj po de?ju s specialko, danes ko so bile pa ceste ?e suhe pa z mtb (in to po asfaltu).

 

Je pa zanimivo,ko v nalivu menjavad gumo (?e drugo v dveh zaporednih furah).

 

Skratka... vikend izkori??en, vklju?no z malo junk fooda..

post-9068-0-60549600-1574616927_thumb.jpg

post-9068-0-94549800-1574616941_thumb.jpg

post-9068-0-47911700-1574616957_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.