Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Za krompirjeve po?itnice se mi je poklopilo, da bom prost od 26.10. do vklju?no 3.11.

 

?ena ?e dela plane za potep od 26.10 do 31.10. Kolikor sem na hitro pleletel plan, bo petkin turbodizel spet krepko sopihal - okoli 1000 km s sedmimi potniki ter s po?itni?ko prikolico na kljuki... Briga me, va?no, da se bomo imeli fajn!

 

Se mi ?e plete po glavi tale pesem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Viper-ja moram pohvalit, ker je v mojem imenu na hitro pla?al 1 pla?ilni nalog, ko sam nisem uspel. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, to je mk3, potem so ble pa ?e mk3.5 in mk3.75 :)

Razlika je pa dan in no?. V?eraj bila na dvigalu (sicer je avto iz nem?ije), spodaj samo malo povr?inske rje za zbrusit, motor suh + ketna kar je super. Lak ohranjen, notranjost je pa tudi klasa zase pomoje :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes z MTB od doma (Soteska) na Veliko planino oz. Dom?alski dom na Mali, ker je blo vreme obupno. Gor 3h, dol le 40 min in zavore trpele k zmaj. Presenetil samega sebe s trmo, vztrajnostjo in precej dobro pripravljenostjo.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nimamo teme "Pohvalite ga" bom napisal kar tukaj:

 

nekdo s tega foruma mi je januarja 2016 podaril plinsko jeklenko. Do zdaj je bila "v redni uporabi", zdaj pa je pretekel tla?ni preizkus in ker je prestara, ga no?ejo ponovno opraviti. Torej je bila zadnji? napolnjena in bo ?ez tri mesece vredna samo ?e kot staro ?elezo. Razen, ?e ji najdem novo zadol?itev kje drugje, ne pri nevarnih snoveh... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj testiral AMZS avtovleko, ko mi je po?ila neka cev za vodo in sem ?e pravi ?as ujel, da ni bilo kuhinje na prostem. :jupiii:  Dostava k dr. Pelku, itaaak! :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil 2500visincev v 115km z mtb.... 7h in pol (neto)....

 

Zgleda me mora samo nekdo razpeezdit dan prej....

Danes z MTB od doma (Soteska) na Veliko planino oz. Dom?alski dom na Mali, ker je blo vreme obupno. Gor 3h, dol le 40 min in zavore trpele k zmaj. Presenetil samega sebe s trmo, vztrajnostjo in precej dobro pripravljenostjo. :jupiii:

Definitivno morm tole probat letos.... Pohvalno za podvig sicer :) trma pomaga,ja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mesec in pol brez dneva po?itka - vikendi so ratali delovni tako za ?iht kot tudi za urejanje lastnega vhoda, ker prihaja zima. Sj ne vem, a je to za pohvalit se al za jamrat, ampak dobr, na trenutke sem res kot zombi.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mesec in pol brez dneva po?itka - vikendi so ratali delovni tako za ?iht kot tudi za urejanje lastnega vhoda, ker prihaja zima. Sj ne vem, a je to za pohvalit se al za jamrat, ampak dobr, na trenutke sem res kot zombi.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ko je delo, je pa? delo. In ?e se mudi, je pa? treba stisniti zobe in zadevo dokon?ati...

Imam sam trenutno tudi en projekt (nadstre?ek) in je vsak dan, slu?ba (vstajanje ob 5:30) - delo na nadstre?ku do mraka - potem pa ?e priprava ladijskega poda (impregnacija, barvanje) nekje do 21h - tu? - malo preverit novice in forum - spanje...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je treba delat, ampak treba si je pa tudi delo pravilno razporediti. Js trenutno hitim z vsem, ker imam delo uzunaj in moram projekte kon?ati pred zimo. Je pa tako, da me je mesec maj zjebal, ker je bil ves de?even in sem tako en mesec v zaostanku. :D

 

Sicer pa - petek je in danes dobim slu?ben avto, tako da juhej. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojstra Pelka moram zelo pohvalit za hitro popravilo in ugodno ceno, ko bi mi zaradi po?ene cevke lahko cel motor ?el k vragu. Mojster in pol! :macek2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?etrtek se spravil rihtat sobo, katera je bila prej zgolj za nabiranje prahu in kot domovanje vseh treh koles ....

 

Ravnokar ?e zadnje finese (prebeljeno,nova postelja in predvsem vsa ?ara zmetana ven). Zdaj pa konkretno osve?iti dnevno sobo... In bo stanovanje kon?no povsem po mojem okusu....

 

Hja,tezko se spravim po?eti stvari,ampak ko mi naredi klik.... Me pa noben ne ustavi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.