Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V?eraj na kolesu obrnil 14tisoci kilometer letos.

 

Kar po hitri ra?unici od leta 2014,ko sem si kupil nek xy treking bicikel za 300eur (po letih so si kilometrine sledile, zaokro?eno navzdol 6000+700+3000+6000+10000), pomeni da sem ravnokar pri?el okoli sveta po Ekvatorju.

 

?e pomislim, kak?en sem bil ?e par let nazaj (beri: bajsi brez kondicije), sem mirne du?e lahko ponosen nase.

 

:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne verjamemo, da si bil bajsi... slike prosim.

Bil,bil... Zacetek leta 2013 in konec 2012 imel 25kg ve? kot sedaj (in to te?o z +/- 2kg dr?im zadnjih 5let). S tem se ni za hvaliti,ker ne da je zdaj super, ampak je takrat bilo preve? vsega slabega na jedilniku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil,bil... Zacetek leta 2013 in konec 2012 imel 25kg ve? kot sedaj (in to te?o z +/- 2kg dr?im zadnjih 5let). S tem se ni za hvaliti,ker ne da je zdaj super, ampak je takrat bilo preve? vsega slabega na jedilniku.

?e samo dejstvo, da te je pobralo za ?etrt centa, ka?e na to, da je tvoj sedanj na?in ?ivljenja nezdrav.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona pobegov na son?no Primorsko je odprta.

 

Brez nekih stra?nih kilometrov, zgolj Jutranja kavica v Ankaranu , preko Kopra in Marezig do MP pri Brezovici pri Gradinu in nazaj.... Priznam , da sem zalutal in da mi ni bilo ni? jasno, ko sem videl kje sem pri?el na mejo...

 

Zato tudi povratek po isti poti...

 

Raje kot dalj?i turi sem se tokrat prepustil malici na pomolu.... Staram se :)

post-9068-0-11805800-1576333715_thumb.jpg

post-9068-0-23276100-1576333746_thumb.jpg

post-9068-0-79761200-1576333760_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne stara? se, ampak si za?el popolno u?ivat in da ni u?ivanje samo vrtenje pedalov in nabiranje kilometrov. To je samo za ?estitat :notworth:

No, pa saj sem ?e od nekdaj kolesarjenje dojemal kot dogodek (in z tem povezano odkrivanje krajev, dobro hrano....).. pa? v?asih malo ve? km, v?asih malo manj..

 

Zdaj je za?etek zime; ?as da se telo in glava vsaj malo spocijeta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...kot vidim si bil na obali lepo..tudi son?ek je bil ..lp.iz obale .zoom zoom

Ja, pozimi sem kar pogosto na obali s kolesom.

 

Super vreme je bilo... Tudi na 400mnv (?e mi ?tevec prav ka?e) je bilo krepko nad 10stopinj, ni? pihalo. Ko pa pridem v Ljubljano pa -1 in megla ob 17h....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pozimi sem kar pogosto na obali s kolesom.

 

Super vreme je bilo... Tudi na 400mnv (?e mi ?tevec prav ka?e) je bilo krepko nad 10stopinj, ni? pihalo. Ko pa pridem v Ljubljano pa -1 in megla ob 17h....

Upam, da ob 17 uri pa le nisi pri?akoval sonca? :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sel danes prej iz pisarne in aktiviral Zja za nekaj uzivaskih km-jev, seveda brez strehe :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @bini in @skritikrt Sem videl jaz ta video v četrtek. In tudi vse omenjeno že dolgo vem. Tudi pred povsem racionalnim nakupom in izbiro dotičnega EV.   Ker ravno omenja(te) ZOE, pa vseeno nekaj pozabljate. ZOE so na trgu že od 2012, vmes večkrat prenovljeni in je pač razlika med tistimi 2012-2015 in mojim 12/2021. Ja, ima "pouch" vrsto celice v bateriji, ampak isti tip LGX E78, kot se vgrajujejo v številna druga vozila, med drugim Audi Q4 e-tron. Verjela ali ne, tudi tehnologija pouch celic je v desetletju znatno napredovala, LG jim je uspel znižati temperature za več kot 10C, kar še dodatno zmanjša tveganje "thermal runaway".   Ležaji pa so problem pri Renaultovih (in še marsikaterih drugih) elektromotorjih. Ampak, kot sem že enkrat napisal - ta strošek (600€) vzamem v zakup na 100.000 km, v tej kilometrini se bo že zdavnaj prišparal. V bistvu grem še letos do Grčije z ZOE pa je razlika 600€ v gorivu že noter prinešena ... Tako da, jaz glede tega avta povsem mirno spim. Enako mirno kot odkar vozim Mazdinega 2.5 dinozavra. 😃   Dvomim, da katerikoli lastnik Mazdinega 2.2 dizla pred nakupom vračuna strošek čiščenja kolektorjev, zamenjave injektorjev, turbine, DPF itd., sicer je verjetno nihče ne bi kupil.
    • Evo fotke originalnega nosa M3 G120 letnik 18,ki je identičen let. 17...😊 Troblje se tudi tu vidijo...😉 Poslikaj še ti a mislim, da je isto... 🤔
    • Dober je ane.... 😉
    • Zanimivo, da so hybridi največji polom glede baterije... 🫤  
    • Štafeto na ta dan kaj pogrešate... 🤔
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.