Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

Aja. Če šteje tudi sedežnice in gondole zdraven  potem ja. Jaz sem imel povprečje v Dolomitih nekje 65 km/ dan. To so samo spusti. Meni garmin ura zazna, ko ne smučam. Pa tudi, ko sem pogledal na superski dolomiti s pomočjo karte prevožene proge, mi je dalo enake rezultate. 

Bom vprašal sestrično ki je bila zraven,koliko je bilo spusta.

Screenshot_2022-03-13-16-23-19-16_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Aja. Če šteje tudi sedežnice in gondole zdraven  potem ja. Jaz sem imel povprečje v Dolomitih nekje 65 km/ dan. To so samo spusti. Meni garmin ura zazna, ko ne smučam. Pa tudi, ko sem pogledal na superski dolomiti s pomočjo karte prevožene proge, mi je dalo enake rezultate. 

1x70km in 5x80-85km na dan je bilo spusta :) sem preveril na uri od sestrične 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Bossek napisal:

 

a bos vzel rent a car CX30 Turbo? :)

Mislim da ne, ker ni v mojih rokah:nevem:. Je pa planiran Dodge caravan, bo bolj udoben za njihove slabe ceste..... :whatever:(primerjava z našimi) 

Upam, da so kaj boljše kot so v vzhodnih državah ZDA.🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Razlaga je enostavna - to so države, ki se niso prekužile po naravni poti - zero covid policy zdaj jemlje svoj davek.

lahko ti tole teorijo iz prakse takoj ovrzem s primeri, sam itak oba veva da nima smisla :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je najbolj lame odgovor.. napiši zakaj misliš, da ni tako, mogoče pa se nekateri imunologi motijo. Jaz sem samo prenesel tisto, kar so pisali v BMJ.

 

Hong Kong, Južna Koreje, Japonska, Nova Zelandija, Avstralija (Kitajske ne bom omenjal, ker očitno zavajajo s podatki) so več ali manj poskušale forsirat zero covid in so s hudimi restrikcijami in lockdowni, ter zapiranjem  prebivalstva v domove ves čas držale minimalno okuženost. Zato jim je tale omikron zbezljal saj praktično ni lockdowna, ki bi ga uspešno ustavil.

 

Po drugi strani pa če ostanemo na tem koncu pa recimo Indija, Filipini, Indonezija, Vietnam niso imeli takih restrikcij oziroma niso zasledovali politiko zero covid pa so zato imeli ves čas valove kot smo jih imeli mi, ampak ravno tako nimajo posebnih težav z omikronom, kot jih nimamo v Evropi, ZDA, Braziliji ipd.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je vse podrlo kot hišica iz kart:nevem:. Danes so mi sporočili,da par,ki potuje z nama po ZDA ne more iti na potovanje,ker je soproga hudo zbolela za kovidom in je v bolnici !!!😓

Prejšnji teden sta prispela iz Maldivov in sta se kot pravita verjetno tam okužila,njemu pa nič ni čeprav je tudi on okužen 🥴

Bova že našla kako drugo varianto za to destinacijo,a verjetno manj ugodno.....😵

Tudi denar od avio.kart sva že dobila nazaj.....:jupiii:

Nič,bom kar rekel; več sreče prihodnjič......😊😉😂

  • Začuden 1
  • Žalosten 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlični so, ampak rahlo grenak priokus pri skakalcih. Žiga Jelar bi moral zmagati. V prvi seriji sta oba skočila 232m, a je Jelar, dobil ocene 3x18.5, Kraft pa 2x19.5 in 1x20.0, čeprav sta slogovno skočila enako dobro. Razlika je samo v tem, da je Jelar skakal izzven najboljše deseterice in nima renomeja kot ga ima Kraft.

Res ni fora, da sodniki krojijo kdo bo zmagal, kot da ni dovolj, da ga že samo vreme kar precej.

 

 

Andreja Slokar je pa itak carica brez primere... že dolgo nisem videl tako pogumne predstave na ženskem slalomu.  :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je dvorjan napisal:

@scania Lep Yaris, zgleda kar založen z opremo. A je hibrid? 😃

Hvala. Je hybrid, oprema je pa sttela to je druga od šestih, je pa res da ima dodatno led assist (led luci, mrtvi kot, prečni promet, aktivni tempomat....) varnostno je na fulu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Freak napisal:

Moja je tudi v petek kupila yarisa hybrid, sicer letnik 2018,je pa isto stella oprema. Malce jim zamerim, da pri tej opremi ni tempomata, ampak ok, sej baje se da naknadno vgraditi 😊

Ta zadnji model hybrid ima radarski tempomat pri vseh opremah. Za prejsnjega pa nwm ampak res cudno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.