Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 26 minutami je Bini napisal:

Pildek ali po slovensko 'papir'.....😊

 

Vem kaj je pildek, sam še vedno ne vem o čem govoriš.

Če misliš POTRDILO, sem trikrat cepljen.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

 

Pa kaj je to sedaj? Vsak drugi, ki ga poznam je pozitiven. 🤔 A še ne bo konec tega prehlada.?

 

Še en facebook dohtr in google primarij... Če si tako medicinsko podkovan, potem veš, da ima bolnica en vhod in dva izhoda. In če te odpeljejo skozi tisti drugi izhod... No, v takem primeru ti ni nič več hudega... In iz naše bolnice so zaradi "prehlada" peljali vsak dan enega ali dva. Tako, da ne mi pametovat. in če je res samo prehlad, pridi pomagat v bolnico na "prehladni" oddelek. Ti niti zaščite ne boš potreboval. Prekleta reč, a morate zasvinjat cel forum. Če imaš neke svoje nazore, se dobi z enako ne-mislečimi in debatirajte v temi o koroni in cepljenju, ostalo pa pustite na miru.

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

 

Še en facebook dohtr in google primarij... Če si tako medicinsko podkovan, potem veš, da ima bolnica en vhod in dva izhoda. In če te odpeljejo skozi tisti drugi izhod... No, v takem primeru ti ni nič več hudega... In iz naše bolnice so zaradi "prehlada" peljali vsak dan enega ali dva. Tako, da ne mi pametovat. in če je res samo prehlad, pridi pomagat v bolnico na "prehladni" oddelek. Ti niti zaščite ne boš potreboval. Prekleta reč, a morate zasvinjat cel forum. Če imaš neke svoje nazore, se dobi z enako ne-mislečimi in debatirajte v temi o koroni in cepljenju, ostalo pa pustite na miru.

 

E, moj Slivka. Se vidi, da te dve leti ni bilo na forumu, ko nisi imel interneta. 😉

Če greš v temo korona ti bo vse jasno. Če bi bil pridno na forumu, bi dobro vedel, da sva z Binijem najbrž največja zagovornika cepljenja in ukrepov. Ne smeš reagirati vedno na prvo žogo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko časa me ni bilo na forumu, ne vem - nisem štel. Internet je bil, ni pa bilo časa, ker smo imeli obilo dela s takimi, ki so trdili, da je kovid samo ene vrste prehlad. Zato me je to tudi tako vrglo...

 

Temo o koroni in cepljenju in podobnem pa ne spremljam in ne berem. Ker enkrat sem "padel noter", pa me je kar slabost prijela in sem imel dva dni drisko. Taka strokovnost ni za mene...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Slivka napisal:

Koliko časa me ni bilo na forumu, ne vem - nisem štel. Internet je bil, ni pa bilo časa, ker smo imeli obilo dela s takimi, ki so trdili, da je kovid samo ene vrste prehlad. Zato me je to tudi tako vrglo...

 

Temo o koroni in cepljenju in podobnem pa ne spremljam in ne berem. Ker enkrat sem "padel noter", pa me je kar slabost prijela in sem imel dva dni drisko. Taka strokovnost ni za mene...

Ok. Opravičilo sprejeto. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa ni samo Gelipter z novim avtom. Tudi na vrh hriba smo pripeljali enega. 

 

Ker pa Mazda, žal, ne dela več uporabnih avtomobilov ampak samo še SUVkič, smo v garažo parkirali nov VW Caddy s sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom.

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Slivka napisal:

No, pa ni samo Gelipter z novim avtom. Tudi na vrh hriba smo pripeljali enega. 

 

Ker pa Mazda, žal, ne dela več uporabnih avtomobilov ampak samo še SUVkič, smo v garažo parkirali nov VW Caddy s sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom.

Še dobro, da je prvi april. 😃

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

No, pa ni samo Gelipter z novim avtom. Tudi na vrh hriba smo pripeljali enega. 

 

Ker pa Mazda, žal, ne dela več uporabnih avtomobilov ampak samo še SUVkič, smo v garažo parkirali nov VW Caddy s sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom.

 

Sej lahko daš Mazdinim SUVkičem PRAVE terenske gume s premerom 50, pa boš že mel PRAVEGA terenca :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni se za pohvalit, namreč kuna ali kar je že mi je po enem tednu zglodala izolacijo na notranji strani pokrovu motorja na novem yarisu. isto je bilo na mazdi pred 4leti ko je bila nova. Ko smo jo pripeljali domov sem našprical vse razen tega ne, sem mislo ajde saj sem okoli motora ful našprical, samo ne ona najde edini del ki ni našprican in gloda.

Popravljeno od scania
  • Začuden 1
  • Zmeden 4
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je scania napisal:

Ni se za pohvalit, namreč kuna ali kar je že mi je po enem tednu zglodala izolacijo na notranji strani pokrovu motorja na novem yarisu. isto je bilo na mazdi pred 4leti ko je bila nova. Ko smo jo pripeljali domov sem našprical vse razen tega ne, sem mislo ajde saj sem okoli motora ful našprical, samo ne ona najde edini del ki ni našprican in gloda.

Kolega je imel iste težave na vw polotu, sedaj je montiral pod haubo nek motilec, ki grozno piska na neki nizki frekvenci, ni glasno, ampak slisiš, ko gres mimo...sedaj ima ze 2.leti mir, zvezano bojda direkt na acu in je neki mali porabnik...

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1teden se je potikal po Krvavcu... V sredo je prišel k meni z namenom, da mu do petka najdem lastnika,sicer gre v zavetišče. 

 

Danes je petek.... In bo kar lepo pri meni ostal. Obisk pri veterinarju, igračke.... Čist preveč priden da bi šel v zavetišče.

 

Jackie welcome home:)

IMG20220401205455_00.jpg

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 8
  • Ljubim 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

No, pa ni samo Gelipter z novim avtom. Tudi na vrh hriba smo pripeljali enega. 

 

Ker pa Mazda, žal, ne dela več uporabnih avtomobilov ampak samo še SUVkič, smo v garažo parkirali nov VW Caddy s sedmimi sedeži in štirikolesnim pogonom.

 

pred 11 urami je dvorjan napisal:

Še dobro, da je prvi april. 😃

Ja, pa še res je. Ne bo nič z VWji pri naši hiši - vsaj zaenkrat ne. Mogoče pa do naslednjega prvega aprila Mazda spet naredi kakšnega uporabnega enoprostorca. Če ne, bo pa to ideja za naslednjo prvoaprilsko...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Nejc1986 napisal:

1teden se je potikal po Krvavcu... V sredo je prišel k meni z namenom, da mu do petka najdem lastnika,sicer gre v zavetišče. 

 

Danes je petek.... In bo kar lepo pri meni ostal. Obisk pri veterinarju, igračke.... Čist preveč priden da bi šel v zavetišče.

 

Jackie welcome home:)

IMG20220401205455_00.jpg

 

💪

To sta pa nasa 2 razgrajaca 😁

IMG_20220318_193926.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.