Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Original verjetno ne.

 

Zgodi se nesreča, pa pride novi.

Pa se čez kako leto zgodi spet nesreča pa pride še drugi.

 

In sta pol oba original.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Katero znamko si pa vzel?

TYC (Made in Taiwan)-v redu kvaliteta😃👍

 

https://www.ebay.de/itm/193743350944

 

https://www.ebay.de/itm/383771968446

 

V soboto naročil,v petek prišlo. Že original zapakirani-adijo pamet embalaža😲,pol pa še v večji karton od Auto-Doca...res sem samo pobuljil-kartona k dreka....pa za 3,2€ oba poslana👍

 

Edino k je seveda varijanta brez motorčkov,a so originalni OK-samo premontiraš...in brez tistih veznih paščkov na spodnji strani-premontiraš in je OK...

Je pa to že druga "runda",k sem enkrat že menjal,pa ne vem kateri so bili...sam se mi zdijo,da so ti veliko boljši-vpetje-sponke žarnic so bolj simpl in močne,fasunge za H1 so dvopolne,namesto enopolne (speljana masa kar čez kovinsko plast reflektorjev🤨👎),in se mi zdijo boljše sponke pokrova,k pr prejšnjih so se tri pr enem žarometu že odlomile.

Skratka-tako na uč-TYC se mi zdi boljši...pa še top cena-kaj hočeš še več😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet nekaj z C-Maxa...zmontiral novo bunko od ričice menjalnika in rozeto.

Bunka se je polomila,k je iz take mehkejše plastike...se je z sprednje strani kar en kos odlomil...rozeta pa je tudi že popokana in luknjasta...paš sama vožnja po Lj.,in posledično veliko prestavljanja...

Nova bunka paše v nulo,neoriginalna rozeta pa tako-tako...je bila kar jeba,ker okvir ne paše oz. nima "ovratnika" kot je na originalnem. Sem moral premontirati na originalni okvirček,kar je pa bila največja jeba,ker je vse klamfano.

Vsako klamfo odcvikati in pazljivo poravnati konce in izvleči.

In ker je plastika že stara...poka k za stavo.

Sem novo rozeto pritrdil kar z sekundnim lepilom takoj pod "ovratnikom",da na koncu ne izpade prekratka.

Na dveh mestih počen okvir pa sem ojačal kar z nalepljenimi kosi vezic...teh par let bo že še držalo.

 

EDIT:

WWW.EBAY.DE

SCHALTKNAUF SCHALTKNOPF. Mondeo III MK3 (2000 - 2007). Fiesta VI MK6 (2002 - 2008). sehen Sie eine Statusänderung. Mustang...

 

WWW.EBAY.DE

Schaltmanschette + Rahmen in Schwarz für Ford Focus C-Max ab 2003-2006.

IMG_20231031_121709.jpg

IMG_20231031_121716.jpg

IMG_20231031_121727.jpg

IMG_20231031_122818.jpg

IMG_20231101_133204.jpg

IMG_20231101_133216.jpg

IMG_20231101_133220.jpg

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je NevLado napisal:

Daj povej, ti je izpolnil pričakovanja! :bravo:

Ja, še presenetil.

 

Bolano leži. Že Ford, ampak to se ne nagne nič.

Če ni na šport, je čist kultiviran za vozit. Na šport pa je tista taprava norišnica. Samo še nima 1000km, tak da se še uvaža.

 

Sem že pa ga driftal v ovinek po prazni cesti 😎

 

Hvala bogu se je po 150km malo podvozje zmehčalo, novi je bil kot beton.

 

Pa na zaprtem izpuhu je bolj tih kot pa i20 n-Line.

 

Povzetek:

Nora raketa, predn nam take bencince ukinejo.

  • Všeč 7
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri fordu zamenjal akumlator...da ne bo draga kje obstala...sem zadnjič kakih 5 minut pustil luči prižgane brez motorja,in je šele v tretjo komaj,komaj vžgal😬...mah-sedaj k imamo Mazdo,z fordom samo žena fura...samo po Lj.,in same kratke...to pa je smrt za baterijo...nič daljših,da bi se baterija kdaj pa kdaj nafilala...

 

Stara sicer še ni čisto fuč...bo za kakšne delavniške projekte😊

 

Ni bil neki podvig menjati,samo,k moraš še tisto plastiko odmontirati,da lahko sploh odviješ prečko,pol pa lepo nazaj speljati kable...prve dve slike-star akumulator,ostale pa že nov.

IMG_20231104_120353.jpg

IMG_20231104_120401.jpg

IMG_20231104_120947.jpg

IMG_20231104_121423.jpg

IMG_20231104_121930.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes z ekipo prvič tekmovali v pripravi tenstanega krompirja in nam je dobr uspel. :)

  • Haha 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Bini napisal:

Jaz sem pa danes ptičjo hiško montiral, da bodo imeli pozimi kaj za v klun in otroci kaj za gledat... 😊😉

IMG_20231104_162009.jpg

... pa mucki kej za papat.

 

Ne resno, tole je prelahko dostopno za plenilce.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

... pa mucki kej za papat.

 

Ne resno, tole je prelahko dostopno za plenilce.

Maček nima šans, 180cm ne skoči po cevi pa tudi ne pleže.... 😁

pred 53 minutami je FuManchu napisal:

Pa smo tudi pri nas začeli kurilno sezono:bravo:

Tudi mi takoj po 1.non....👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Bini napisal:

Maček nima šans, 180cm ne skoči po cevi pa tudi ne pleže.... 😁


Lahko pa zleze gor po deblu zraven… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Getz danes svečano obeležil 17. rojstni dan in to z uspešno opravljenim tehničnim pregledom! :)

  • Všeč 4
  • Ljubim 3

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hyundai ima že zimske gume nameščene in se dobro pelje; kot lojtrni voz. Kriva razjebana platišča. :(

 

Hm, pravzaprav bi moral potem v Jamralnik, hohoho 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V naši ožji družini se je spremenilo število avtov in sicer za KIA Sportage.... Sedaj se je razmerje Mazda-Kia spremenilo iz 

3-1 na

3-2, :aaaaa: druge znamke so zastopane le po 1 avto, vw, Volvo, Toyota, Peugeot, Citroen, MG, Audi,BMW Reno..... :nevem:

Po 5km probne vožnje lahko rečem, da je soliden avto "za ta denar"  kot bi rekel Đuro 😂 Za 33k€ res veliko dobiš, velik avto z veliko opreme 👍 Všeč mi pa ni 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

V naši ožji družini se je spremenilo število avtov in sicer za KIA Sportage.... Sedaj se je razmerje Mazda-Kia spremenilo iz 

3-1 na

3-2, :aaaaa: druge znamke so zastopane le po 1 avto, vw, Volvo, Toyota, Peugeot, Citroen, MG, Audi,BMW Reno..... :nevem:

Po 5km probne vožnje lahko rečem, da je soliden avto "za ta denar"  kot bi rekel Đuro 😂 Za 33k€ res veliko dobiš, velik avto z veliko opreme 👍 Všeč mi pa ni 🥴

 

IMG_20231114_065311.jpg

IMG_20231114_065420.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.