Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

:D Mene je zan? zjebal, pol leta nisem kaj dost ?pilal, pa zan? uleti sodelavc po dolgem ?asu in prbije: A vampire has risen from your graveyard.

 

?e isti dan sem namestu Dungeon Keeperja. And my minions are winning the battle. :D

 

Mah glih ?tudiram, ne delajo ve? tok dobrih ?pilvo kot v?asih. Zdej so aktulane sam strelja?ine, ki so ve?inoma ?isto podobne.

Propadle dobre strategije ali pa ?pilli kot Monkey Island...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probajte raje "World of goo", tole vam bo pognalo mo?gane in reflekse, pa NI? se ne pobija.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D Mene je zan? zjebal, pol leta nisem kaj dost ?pilal, pa zan? uleti sodelavc po dolgem ?asu in prbije: A vampire has risen from your graveyard.

 

?e isti dan sem namestu Dungeon Keeperja. And my minions are winning the battle. :D

 

Mah glih ?tudiram, ne delajo ve? tok dobrih ?pilvo kot v?asih. Zdej so aktulane sam strelja?ine, ki so ve?inoma ?isto podobne.

Propadle dobre strategije ali pa ?pilli kot Monkey Island...

 

Res je. Ogromno je nekega FPS balasta, ki se ponavlja. Jaz sem si za?el kar neke indije kupovat na Steamu: World of Goo, Machinarium, Unmechanical, Choplifter (u, remake klasika), nazadnje pa ?e to:

 

 

post-6662-0-27564800-1430529053_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je edini ?pil ga sploh ?e ?pilam kdaj.. in ?e je ekipca 5,6 ljudi.. je prov zanimivo igrat:)... so pa zj ?e campaing dal vn, z zgodbo in vsem.. je vredno probat:) men je blo u?e?:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 let kasneje...
pred 15 urami je sportman333 napisal:

To pa je kvaliteta, da še dela, PS1 , to je že old timer....(release date 1994😉👍)

 

Ja tega sem celo kupil, ko so imeli vsi že PS2, pa še to rabljenega v eni italijanski trgovini. Potem pa itak cela drama s čipiranjem in evo, še danes dela :D 

GT2 sem si pa iz CDromance potegnu 😶

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)
  • 1 leto kasneje...
pred 2 urama je Matick napisal:

Jest niti za tastarega nimam dost dobre mašine. 🤣

So mi pa take igrce edine zanimive

 

Ma sej niti ni tok požrešen, če bi igral čist vanilla :) Modi potem svoje dodajo...

 

To bi še na CX-30 delal, k ma predpotopni računalniček :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Ma sej niti ni tok požrešen, če bi igral čist vanilla :) Modi potem svoje dodajo...

 

To bi še na CX-30 delal, k ma predpotopni računalniček :D

 

Lahko kr z gotovostjo rečem da računalnik k rab 15min da se postavi ni dost dober 🤣

Računam da bom menjov, samo se mi ne da s tem ukvarjat, pol pa še gorenska kri prime, pa smo tm 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Ma igrice so problem tud za odrasle. Me je parkrat fajn notr potegnilo, tud neki denarja sem vrgu stran, zdej se jih pa rajši izogibam, je svet veliko lepši brez njih.

Mislim, da, je to že kar zasvojenost po svoje. Kako funkcionira vse skupaj, ko imaš družino, je vprašanje. 🤔

Žena: "Wankel, kosilo je na mizi. Takoj nehaj igrati igrice in pridi za mizo". 

Wankel:"samo še to moram do konca odigrati. Ne morem pustiti soigralcev na cedilu" 

Žena že malo jezno: "'Wankel, goveja župca bo mrzla. A ti nisem že tisočkrat rekla, da nehaj igrati te igrice. Si hujši kot naš sinko Josip.. ." In tako gre kosilo v maloro, a igriva se odigra do konca. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja neki takega. Problem je ko začneš igro postavljati na prvo mesto. Greš na sprehod pa razmišljaš kako boš upgrejdal robota, pa kaj se ti bolj izplača. Med špilom ti žena neki razlaga, ti se pogovarjaš ampak pojma nimaš kaj sta se pogovarjala. Potem si na wcju namesto 5min, 30min pa se delaš da imaš prebavne motje, itd.

 

Najhuje so mobilne igre ker imaš telefon skoz pri sebi, razvijalci imajo pa posebej agresivno denarno politiko in hitro začneš zapravljati.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je ignacij napisal:

Ja neki takega. Problem je ko začneš igro postavljati na prvo mesto. Greš na sprehod pa razmišljaš kako boš upgrejdal robota, pa kaj se ti bolj izplača. Med špilom ti žena neki razlaga, ti se pogovarjaš ampak pojma nimaš kaj sta se pogovarjala. Potem si na wcju namesto 5min, 30min pa se delaš da imaš prebavne motje, itd.

 

Najhuje so mobilne igre ker imaš telefon skoz pri sebi, razvijalci imajo pa posebej agresivno denarno politiko in hitro začneš zapravljati.

Samo zna bit problem taka komunikacija. Žena ti kaj važnega pove, a kaj, ko si osredotočen na igrico in pozneje ne veš pravzaprav, kaj ti je povedala. Mislim, da dolgoročno ni v redu. Res zna preiti v odvisnost. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni igrajo igrice, drugi kolesarijo, tretji visijo po ostarijah, cetrti brenkajo po strunah, peti laufajo, sesti potujejo… Pac vsak ima svoja opravila, ki jih rad pocne… in prav je tako… Ni pa prav, da nekateri mislijo, da ce sami nekaj ne pocnejo, da je to nekaj grdega, groznega in da je odvisnost… 

 

 

  • Všeč 4
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.