Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Unreal tournament 3? :aaaaa:

Sej pomoje mi ne bi delu. Jest mam druga? 2004 najraj :)

 

tut nej slab :D jz sm zan? na insane igral 3ko pa nism 10s pre?vel :D

drga? ugram 3ko na experienced pa mi kr gre... najraj mam team deathmatch al pa capture the flag ko sem v akciji al pa igram sniperja :D

 

najraj mam pa linkgun pa da ?ujem KILLING SPREE, RAMPAGE, UNSTOPABLE,...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mi lahko kdo pomaga mogo?e?

 

Iz partis-a sm potegnu GTA IV, in?taliral, crack-al, RS Social Club namontiral, zdej mi pa baraba antipiratska te?i za serial ... :angry::P

 

Vpisat mor? tri kode, zmeraj pa je ena tak?na ki se ne da spremenit, se pravi da morajo bit ostale dve verjetno kompatibilne z njo ...

 

Obupu sm v glavnem ... :glare:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

?e gdo sprobal CMR DIRT 2

 

 

Meni se kar dopade!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

GT4 vs GT5. Sem za foro naredil nekaj slik. Kot zanimivost v GT5 sta dva tipa avtomobilov. Eni so bolj kot ne kopija iz GT4, drugi so popolnoma novi z notranjostjo, delujo?imi brisalci in lu?mi in ful bolj natan?ni.

Tule je slika GT4 S2000 vs GT5 RX-7 fensi model. ?e bi ju slikal od bli?e bi bila razlika o?itna.

Objavljena slika

Objavljena slika

 

GT4 in ?katle od avtov:

Objavljena slika

GT5. MX-5 je standard model ampak ?e vedno bistveno lep?i:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Tale Cappucino je pa bistveno bolj natan?en zato ima tudi ?isto okrogle koloteke. Ko gleda? ponovljeni posnetek sta kar dve izmed kamer v notranjosti in to?no ka?e ?oferja ko zavija, ?alta ali kako ga vr?e ko se zaleti. :hohoho:

Objavljena slika

Pa ?e 1 primerjava navadnega Clia RS proti Cliu V6 iz GT5. No saj druga?e ?e imam Cliota RS tudi v GT5 samo ga ?e nisem slikal. :D Tudi zunanjost je bolj ?iva, gume naredijo lep?i dim in ?rte, unale micane ro?ice za avtom (marjetke?) zanihajo ko ga pi?im mimo, ljudje mi mahajo, svetloba in sence so popolnoma realisti?ne. Zanimivo je pogledati posnetek mimo kak?ne hoste kjer se pri 200km/h vidi senca vsake vejice na avtu.

Objavljena slika

Objavljena slika

 

In ?e en zanimiv avto, high spec ampak ?al slaba fotka.

Objavljena slika

 

Druga?e pa grafika je zame ?isto OK ?eprav vem, da obstajajo grafi?no lep?i ?pili. Ampak to ni bistvo. Bistveno je, da ?utim razliko med serijsko MX-5 in navito z 15 konji ve? saj z njo ?e la?e zadriftam. Vsak avto ima originalen zvok, (jebemusunac Nissani ?isto isto po?asi a glasno v?gejo kot v resnici, edino pri 323F V6 se ne sli?ijo dro?niki kot v resni?nih modelih :P ) ki se z vsako modifikacijo motorja spremeni. Ko se pa spravi? rihtat podvozje pa vsaka sprememba spremeni lego na bolj?e ali slab?e. Tako sem naprimer pri S14a, (ki ji rado odna?a nos naravnost tako kot pri vseh SXih) zamenjal podvozje za nastavljivo in samo podrl sprednja kolesa za 1,5° in zadnje za 0,6° in avto se je ?e peljal bistveno bolje. Skratka zelo natan?na simulacija. :jupiii:

Potem je tu polno teh special nalog ?eprav ena izmed njih je izrazito glupa in si prav predstavljam, da si jo je zmislil Clarkson. Po Top Gear progi se podi? z VW transporterji 1 generacije. Ker so to zelo po?asne gajbe je vse skupaj ?isto mu?enje saj je bistvo, da iz zadnjega mesta pride? ?im vi?e ob tem se ne sme? zaleteti ali podreti kak?nega sto?ca ki ozna?uje progo. Prav predstavljam si Clarksona, ki se je smejal kako bodo ljudje preklinjali eno bednej?ih misij ki pa prinese lep kup?ek denarja in je edina motivacija, da se vozi te "skrete".

Minusi? Prakti?no ni?elen po?kodbeni model. Avtu se pozna samo ko se parkrat zaleti? pa ?e to pri 200km/h. Kar pa ni tako slabo ker je tu druga slabost, ?e vedno neumna umetna inteligenca, za??itni znak GT serije. Oni se vozijo po svoji liniji tudi ?e mene v ovinku obrne in se bodo zaleteli vame namesto, da bi zavirali ali se mi umaknili. In, ?e bi bile po?kodbe bi bila to katastrofa in pogost game over.

 

V glavnem pa ful dobra igralnost in natan?nost prej ali slej si bom privo??il ?e G27 volan. In uploadal ?e kak?no fotko. ?koda je samo ?e to, da ni Racelanda notri. :harhar: Zdaj grem pa nazaj vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zato ker ni igra ampak "the real driving simulator". :hohoho:

 

"the real driving simulator" ni nikjer drugje kot uzuni :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si pa tole igro resn zlo resno uzel :D

 

Heh, ?aki da si jo tut jest ubodem :hudicek: Mi poj manjka samo ?e kak dirka?ki sede? in to je to :bravo:

 

Aja, Symon menda je ?e nov patch za igro, ?e ma? slu?ajno konzolo na net prklopljeno (jst ?al nimam te opcije) in menda se prav, da se po?kodbeni model kasneje 1x odklene; BAJE :mi pijemoo: To stran pozna?,ane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nazadnje sm NFS: Shift igral :) na svojem octocore sramezljiv

 

Shift je pa tolk bedn NFS, edini bolj bedn od njega je bil ?e ProStreet

 

 

zdej ko ste vsi za?el tole ?pilat, razmi?ljam da se bom po?as spet kajga GTR racing al pa STCC pa WTCC lotu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo kake fajn letalske igrce? Sem u?eri spet mal HAWX zalavfal, kr fajn igrca, si bom verjetno original omislu za online da odklenem ?e par tahudih letal?kov :P

 

si ti tut na letalske? :D Pol ti priporo?am Secret Weapons Over Normandy, Blazing Angels, Blazing Angels 2, pa Wings of War (to je 1. sv vojna in vozi? dvokrilce). Dost dela sm ti dal :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo kake fajn letalske igrce? Sem u?eri spet mal HAWX zalavfal, kr fajn igrca, si bom verjetno original omislu za online da odklenem ?e par tahudih letal?kov :P

 

Ti jo naro?im? :D k ?e se ne motm mamo trenutno sam hawx2 na zalogi ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem bil nor na USAF, ko je pripla ven. Kupil sem Logitechov Top Gun joystick in ?pilal do bridkega konca joysticka, ko mi je pade dol z mize. :( Od takrat naprej letal??in ne ?pilam ve?. Edina sanjska ?elja je ?e to, da bi se res v ?ivljenju enkrat peljal 1 mach z kakim lovcem ampak kot sem napisal, to so sanje. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi jaz sem ti nazadnje postavil pristojbino (dva kozarca meda), pa si tudi po tihem mimo zbežal, potem pa še šimfal drage gostilne v MB 😉   Upam da še lopata kdaj do tvojega hrbta segne 🤣 Tak recimo, kot pobožniki bičajo sami sebe ....
    • Kje so? Od Predmeje na drugo stran, ne dol proti Lokavcu.   Eeee, čakaj malo. Ti si se vozil tod okoli brez prijave lokalnim oblastem in plačila pirstojbine? Lopata je pripravljena...
    • Meni tudi ni bilo jasno vsakič, ko sem se iz Predmeje spustil v Lokavec, kje so zlogasni hribi, ki jih @Slivka vedno omenja
    • Kako naj vam še drugače pojasnim ...   Verjetnost, da bo zagorela 40 ali 90 % napolnjena baterija EV, je skoraj enaka (minimalno razlike).   Zagorela bo poškodovana baterija. In zakaj do poškodbe pride - predvsem na trajektih? Ker ne poskrbijo za ustreznejši naklon nakladalnih ramp in veliko vozil (tudi klasičnih, da ne bo pomote), podrsa s podom. Kar pa pri "električarjih" vsekakor ni zaželeno.   Torej ukrep "40 %" je precej debilen. Odpraviti je treba vzrok. Kako, sem pa tudi že napisal.
    • Najbrž, saj če je ne bi bi, bi verjetno dobil ukor pred izključitvijo. In starši v šolo, pa razna vprašanja, zakaj se ne prilagajam večini, ki maha "ta staremu" z zastavico. 😉  Če pogrešam mladost? Malo. Sam sem mladost in radosti mladosti  maksimalno izkoristil, niti za eno stvar mi ni žal, ki sem jo naredil, bilo je nepozabno. A vsaka doba v življenju  ima svoje prednosti in slabosti.  Tako, da živi polno sedaj in ne živi od spominov v preteklosti. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.