Skoči na vsebino

Vijaki za alu-plati??a


jonathan2

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

 

Pred kratkim, sem kupil za svojo 626-ko rabljena alu plati??a a sem kupil plati??a brez vijakov, tako da moram ?e posebej kupiti vijake. Kak?ne dimenzije moram imeti sem se nekaj ?e pozanimal, sem pa sli?al da pridejo 5 vijakov, se pravi za eno plati??e okol 50?!! Kaj je cena res tako visoka? Se, da kje dobiti kak?ne cenej?e vijake? Ker navadnih skoraj no?em gor dat na alu felne in bi bilo lepo ?e bi bili kromirani ali pa vsaj da bi izgledali tako :). Prosim svetujte mi kje se da dobiti kak?ne poceni vijake.

 

 

Hvala za odgovore...

 

Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

 

Pred kratkim, sem kupil za svojo 626-ko rabljena alu plati??a a sem kupil plati??a brez vijakov, tako da moram ?e posebej kupiti vijake. Kak?ne dimenzije moram imeti sem se nekaj ?e pozanimal, sem pa sli?al da pridejo 5 vijakov, se pravi za eno plati??e okol 50?!! Kaj je cena res tako visoka? Se, da kje dobiti kak?ne cenej?e vijake? Ker navadnih skoraj no?em gor dat na alu felne in bi bilo lepo ?e bi bili kromirani ali pa vsaj da bi izgledali tako :). Prosim svetujte mi kje se da dobiti kak?ne poceni vijake.

Hvala za odgovore...

 

Marko

 

To ima vsak vulkanizer B) cca 2EUR

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ?el ti to vpra?at na original servis?

 

To mi je rekel en mehanik, ki dela na original Mazda servisu v Grazu na Mazdi Robinson.

Samo on je govoril, ?e? da navadnih vijakov itak ne morem imeti gor, ker bo grdo zgledalo kromirani pa bi naj bili tako dragi kot sem navedel.

Je pa res, da je original servis v Grazu grozno drag. Mislim, da ena ura dela pride okol 80-100 ?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro, da nisi vpra?al na original Mazda servisu v UAE :hohoho:

 

Nekateri pa? ?ivimo v takem delu slovenije, da jim je Graz na enaki razdalji ali pa celo bli?je kot pa druga slovenska mesta.....kar je lahko velika prednost. ?e pogleda? samo minimalne pla?e. Avstrijci imajo minimalno pla?o 1000?. No pa pustimo to, ker je offtopic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk znate koplicirat, a ni hitreje in la?je se zapelje? do prvega vilkanizerja, al pa ?e hitreje pogleda? na stran kakega vulkanizerja in je vse tik-tak jasno. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 10 mesecev kasneje...

Ko smo ravno pri vijakih.... M6 ima le matice. Je res da so enake za originalne alu ali jeklene felge? To informacijo so mi namrec prodali na servisu in se veselo vozim z njimi na jeklenkah trenutno...

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups slabo sem napisal :ph34r:

 

ni isto za jeklena platisca in za alu...drugacne matice so

 

Zdej pa kapiram, sm mislu da ?e skoz narobe delam. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups slabo sem napisal :ph34r:

 

ni isto za jeklena platisca in za alu...drugacne matice so

 

si ziher... pri moji prej?ni ?estki so ble ist matice za jeklena kot za alu in ni blo nobenih te?av

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sn tudi mel na 6ki razli?ne matice za razli?ne feltne,torej litke in navadne. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kolk je potem narobe ?e ima? letne torej ta lepe matice na jeklenih felgah? je razlika v konusih al kaj? Letos ne bom delal panike, ampak za drugo leto bi potem morda kupil matice za pozimi... ?eprav ne vem kolk je smiselno 50 eur dajat ....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.