Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

ne da ne more -no?e :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ne da ne more -no?e :)

 

Pa kaj sedaj ti naklada?? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa prnes ene orbit ?igume :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc, lahko se zate vzamem gume. Tko al tko moram se en komplet 195/65 15 (conti) vzet, tako da mi ne bo tezko se zate.

 

Ej hvala Labi, ampak jaz ?e zdaj ne vem katere bi... Po drugi strani imajo pa tastare ravno toliko ?e profila, da bi zdr?ale ?e nekaj ?asa... Stare so pa, mislim da 4 leta... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes montiral Michelin Pilot Exalto PE2.

Prvi vtisi: bolj sportna kot sem pricakoval (trdi boki), pa tiha.

 

A se je splacalo it v Brezice?

Ne, ker me ustavila provida :(

Ko sem jih opazil je blo ze prepozno...ceprav sem mocno znizal povprecno hitrost meritve :)

No skratka me ustavijo in si mislim "oh shit, moja UNMIK vozniska ki je potekla 22.10.2007"

Pa mi pokaze posnetek, na zacetku meritve (ko jih se nisem videl) sem peljal 171km/h, potem ko sem jih opazil pa 120, in je blo povprecje 143km/h...to je stalo nekaj cez 20eur, in pa 80 eur ( :blink:?zmeden? ) ker nisem dal zmigavca...za voznisko pa hvala bogu so rekli "glejte da naslednjic zrihtate"...tako, da niti ni tok slabo glede na to, da me radar ni ustavil v sloveniji ze kakih 6 let. Heh v bistvu to je moj prvi Slo. radar z Mazdo...

 

Gume na koncu namesto 400 eur bojo stale 500 eur...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao labi :(

 

Naj te potola?im-vedno je 1x prvi? :D

 

no va?no da se zdaj tvoj avto pele kot mora :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes montiral Michelin Pilot Exalto PE2.

Prvi vtisi: bolj sportna kot sem pricakoval (trdi boki), pa tiha.

 

A se je splacalo it v Brezice?

Ne, ker me ustavila provida :(

Ko sem jih opazil je blo ze prepozno...ceprav sem mocno znizal povprecno hitrost meritve :)

No skratka me ustavijo in si mislim "oh shit, moja UNMIK vozniska ki je potekla 22.10.2007"

Pa mi pokaze posnetek, na zacetku meritve (ko jih se nisem videl) sem peljal 171km/h, potem ko sem jih opazil pa 120, in je blo povprecje 143km/h...to je stalo nekaj cez 20eur, in pa 80 eur ( :blink:?zmeden? ) ker nisem dal zmigavca...za voznisko pa hvala bogu so rekli "glejte da naslednjic zrihtate"...tako, da niti ni tok slabo glede na to, da me radar ni ustavil v sloveniji ze kakih 6 let. Heh v bistvu to je moj prvi Slo. radar z Mazdo...

 

Gume na koncu namesto 400 eur bojo stale 500 eur...

 

Kaj je pri?la za tabo in te merila? ?zmeden? Kaj pa pravilo,da ga mora? prehitet in ?ele potem te lahko meri in ustavi?Ali nisi dal ?migavca,ko si provido prehiteval? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem...po moje je bla parkirana na benz pumpi (pred visnjegorskim klancem) in potem je sla v lov :)

Glede na to, da mi niso tezili okoli vozniske najbolj pametno je blo biti tiho in placati...pa sej tko al tko sem skoz sopal pa pred tem prehiteval po dvojni crti hrvaske penzioniste...

tko da se ne smem pritozevat sramezljiv

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem...po moje je bla parkirana na benz pumpi (pred visnjegorskim klancem) in potem je sla v lov :)

Glede na to, da mi niso tezili okoli vozniske najbolj pametno je blo biti tiho in placati...pa sej tko al tko sem skoz sopal pa pred tem prehiteval po dvojni crti hrvaske penzioniste...

tko da se ne smem pritozevat sramezljiv

 

...aha,pol je bilo to bolj kot neko opozorilo.?e dobro si ?el skozi,res. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?i? zna bit v?asih drag. Mene so gume in nove OZ feltne pri njem pred ?tirimi leti dodatno stale ?e poln rezervoar bencina + iz?rpavanje le tega na servisu :blink: :ne vem: :ph34r:

 

ampak, kaj imajo pa veze La?i?eve cene s tem :hohoho::hohoho:

 

Labi si je bil sam kriv, zate je bla pa verjetno kriva pumpa oziroma zakja si moral prazniti tank. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar malo presene?en, da so letos za?eli opozarjati na konec zimskega zakona

 

24ur

 

Je pa zanimivo brati komentarje, predvsem tiste, kako nekateri, ki v ?ivljenju niso naredili enega testa in ?e manj prebrali kak?nega u?ijo druge oziroma jih celo demonizirajo, da so glavni krivci za 290 mrtvih v lanskem letu. :blink::blink: Ajoj, le kam gremo... ?edalje bolj razumem tisto "blagor ubogim na duhu, kajti njih je bo?je kraljestvo". ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zjutraj (5.30) je bilo -1, ponekod tudi -3........z letnimi sem se tako veselo podil po ovinkih da imam ?e sedaj nasme?ek na ustih :D (z zimskim si kaj takega nebi upal niti pod razno)

 

To je vse kar imam za povedat glede letnih gum pri nizkih temp.

 

 

Za konec pa.....upam le da mi nebo nekega dne kak?en veleumne? z zimskimi gumami spomladi/poleti/jeseni prekri?al pot po mojem pasu.....wish me luck.....or even better wish us all luck! :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te Michelinke po suhem so nore....

Je pa ena slabost in to je, da ko sopas po ovinkih nc ne cvilijo in je to lahko problem, ker ne ves kdaj bos letel ven.

Jutri bo bolj konkreten test, ko grem v Dusseldorf...da vidimo kako bo s porabo pa po mokrem...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te Michelinke po suhem so nore....

Je pa ena slabost in to je, da ko sopas po ovinkih nc ne cvilijo in je to lahko problem, ker ne ves kdaj bos letel ven.

Jutri bo bolj konkreten test, ko grem v Dusseldorf...da vidimo kako bo s porabo pa po mokrem...

 

...pa po snegu malo. :P:bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preklel vse svete ta vikend..... Pirelli P Zero Rossa..... po snegu slab?e kot da bi po plati??ih vozu.... handling... ga prakti?no ni.... <_<

 

Prvi? da sem zasovra?il vo?njo po snegu,... jaooo

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa navdu?en nad Potenzo vsaj kar se snega ti?e. Prilezu v na? klanec (Boj? ve kolk hud je) po 10cm nesplu?enega snega brez uporabe keten tako, da samo prst gor :prstgor:

 

Zgleda, da je zato tolk dobro, ker so gume ?ist nove tako, da razmi?ljam, da bi pred vsako zimo kupil nove letne, ker 2-3 leta vo?ene zimske so za en drek in so resni?no nevarne. Tolk denarja pa tudi nimam, da bi gume po 10.000-15.000 prevo?enih v kanto metal. :ne vem:

 

Hmmm, spet bo jeseni dilema :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Modeli ste kej proftiral, k ste menjal zimake za letne ? :D

Js lahko sam re?em zimaki so zakon, vsaj trenutno, konc tedna pa sploh ker grem na pokljuko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.