Skoči na vsebino

tatooji :)


Catya

Priporočeno sporočilo

A kdo ob?aluje svoj tattoo? :D

a ga ma? ti, pa ga ob?aluje?? :) 

 

aja Katjaa men se en tatu ?e dolg ?asa podi po glavi, pa pomoje mi ne bo ?al, ?e si ga bom dala delat, ko si ga bom.. Hmm tole traja ?e neki ?asa, vem da ni pocen, pa no?em it kr nekomu, pa? priporo?ila in tko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-8021-0-36096000-1425584159_thumb.jpg  in moje neobrite noge

 

Ni lih na kak?en mestu za mo?ke o?i :)

 

Sm bla stara 20, ko sem si ga dala. ?e enkrat nebi:) Imam sedaj bolj?o idejo. Al ostane le pri ideji al pa greva z mojim oba po 2 tatoo. Meni osebno na mo?kih tatoo res dobro zgleda, sploh, ?e je ?e fajn telo. :P

 

Allyssa, ?e nekaj ?asa razmi?la? bo sigurno tapravi. Sploh nevem ve?, kolk stane to. Moj je bil skoraj zastonj, ker sem poznala mojstra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj zanimivo mi je pa, ko v porodnem bloku bodo?a mamica re?e, da naj ji dajo sredstvo proti bole?inam, ker pa? ne prenese bole?in. Zraven pa vsa potetovirana in s piercingi na vseh mogo?ih mestih...

Predvidevam da nekaj podobnem tem kontekstu :D 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene so odvisne od mojstra. Na?eloma cca 70? do 150? na uro. Govorim za Slovenijo. So pa tudi mojstri v tujini ki ra?unajo 500? na uro in ve?. Recimo moj tatu je ima za ve? kot 10 ur dela.

Pridodau bi ?e, da pri ceni ma sam vpliv tudi kaj ti bo delal ker ?e je nek motiv, ki se dopade tettovatorju grejo tudi pod ceno je pa kakor je DeanKS napisal z tem da je treba povdarit, da dobri tettovatorji v 1uri se pravi od 70? pa dalje naredijo dost vlko zadevo =). Se pa spla?a it ?e bo kdo na ?e?kem in bi imel tatto tamkaj?nim tatto mojstrim cenovno ugodnej kot pri nas izdelan pa v dost ve?ji kvaliteti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko bom rekla,..mam ga, ?e bi bila pa ?e enkrat stara 20 let in z dana?njo pametjo, ga pa sigurno nebi ?la delat. Moti me ne, ker ga itak ne vidim, simboli?en pomen je imel 10 let nazaj, zdaj je pa samo "krneki" :D

 

 

@Slivka,..hahahahaha, kaj pa ve? pod vplivom ?esa je bila ?enska ko si ji delal tattooje in pirsinge :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wtf :rolleyes:

 

a take dnarje pla?ujete, da vas ?pikajo... sami mazohisti, pa 90% tatujev je grdih in nesmiselnih.

 

Pred desetletji je bil to razpoznavni znak band, gangov, bad ass bajkerjev saj s o s tem hoteli dokazat, da oni ?ivijo nekje na robu in da niso del splo?ne dru?be. Hja recimo, da je blo to ?e cool, sort off.

 

Danes ima pa ?e vsak pajac tatoo, da ne govorim o kvazi zvezdnikih in zvezdnicah, ki se ven me?ejo, da bi dokazali kolk so prsmojeni in kolk si neizmerno ?elijo pozornosti in "ob?udovanja".

 

Danes pa? nisi ve? cool (no ja sej vpra?anje ?e si sploh kdaj bil), sploh ?e trendovsko i??e? samopotrditev z iznaka?enjem telesa (tatooji, pirsing, silikoni, botoks, in druga telesno invazivna dejanja in samopo?kodovanja). Poleg vsega tega pa, ?e nisi vsaj malo previden si lahko nakoplje? ?e te?ave, da zaradi tega celo ne dobi? slu?be ali rata? neza?elen v dolo?enih okoljih.

 

Predvsem mlaj?i ljudje in tisti z nizko samopodobo se velikokrat zatekajo k nekemu takemu prikazu svojega ega - ve?inom ne zase ampak zaradi drugih, da jih ob?udujejo (?e bi bilo zase bi bili tatooji na najbolj skritih mestih telesa) pri tem pa se v ve?ini na zavedajo, da v ?ivljenju se lahko ob?utki in razmi?ljanja zelo spremenijo in poznam dva primera, ki jima tatooji po ve? kot deset letih kreiranja, grenijo ?ivljenja. En ?e nekaj ?asa lasersko uni?uje svoje remek delo, drugi pa samo trpi, ker nima denarja, da bi se tega znebu.

 

Vem, da zdele sem si nakopal cel kup jeze na glavo od lastnikov teh umetnin in "umetnin" ampak dokler se ?lovek resno ne vpra?a zakaj in ?emu in da to ni samo golo sledenjem raznoraznim pravljicam v nekih obskurnih TV resni?nostnih ?ovih tipa L.A. Ink, Taatoos After Dark, Inked in podobnim zadevam. In ?e ugotovi? da to nujno rabi? potem se vsaj izprsi in izberi dejansko najbolj?ega pa ?e tudi bo to stalo 1000? in ve?. To je do?ivljenska "nalo?ba" in kot taka naj bo na najvi?jem nivoju.

 

post-133-0-39562200-1425640875.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuuu zdj smo pa razkurl Bossa :D

 

Ne vem no,..naj vsak dela kar ho?e,..?e mi kaj ni v?e? pa pa? ne gledam a ne :D

 

p.s.: ?udno mi je, da ni nobene debate na aktualno gay tematiko na forumu,..v?asih je bila za vsak ?morn tema :P Al samo tapravih ?vek ni ve? tle gor? :D

 

p.p.s: Boss ?e vedno ?akam tisto kavo :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss

Zadn del fenomenalno opisan in zravn slika...js vse kar bi dodal...da brez smiselnih tattojov nikoli ne bom in ne razumem...dejansko, da si pripravlen na sebe dat neko zadevo za vekomaj brez nekega pojma-smisla-pomena.

Ampak kakor je Allyssa rekla.. vsak dela kaj mu je volja in njemu u?e? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss

Zadn del fenomenalno opisan in zravn slika...js vse kar bi dodal...da brez smiselnih tattojov nikoli ne bom in ne razumem...dejansko, da si pripravlen na sebe dat neko zadevo za vekomaj brez nekega pojma-smisla-pomena.

Ampak kakor je Allyssa rekla.. vsak dela kaj mu je volja in njemu u?e? :)

 

Ve? kako je,..(?e od?tejem tiste iz dokumentarcev, ki jokajo o tatujih, za katere se sploh ne spomnejo kako so jih dobil),...pomen je za vsaga razli?en,..kar se nekomu zdi kot brezvezen tattoo, ima za drugega pomen,..(vedno so in bodo izjeme :) )

 

Kar se pa ti?e tega, da mora? ornk premislit,..ko si v dolo?eni fazi ?ivljenja,..ima lahko nekaj globok pomen in si prepri?an, da bo? vedno tega mi?ljenja,..ampak nikol ne more? vedt, kako se bo ?ivljenje obrnilo, kako bo? razmi?ljal ?ez 10,15,20 let...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se pa ti?e tega, da mora? ornk premislit,..ko si v dolo?eni fazi ?ivljenja,..ima lahko nekaj globok pomen in si prepri?an, da bo? vedno tega mi?ljenja,..ampak nikol ne more? vedt, kako se bo ?ivljenje obrnilo, kako bo? razmi?ljal ?ez 10,15,20 let...

Ma to je to o ?em govorim...

 

Druga?e pa na tvojo ?eljo odpiram temo http://www.mazda-si.net/topic/12762-tematika-o-istospolnosti-gejih-lezbikah/

p.p.s: Boss ?e vedno ?akam tisto kavo :D

Jaz pa tebe, da mi pove? kdaj ima? cajt. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so tatuji ful v?e? (vsi moji prijatelji in znanci jih imajo). Je pa to meni osebno znak protesta prozi "normalnosti" oz. "uniformiranosti". oz. biti v?e?en ve?ini "kao normalnim" ljudem.

Mi je samo ?al, da si jih nisem zapopal gor ve?  po celih rokah ko sem bil ?e mlaj?i (zdej je kar je) :D

Mi pa ni osebno v?e? pirsing samo me pa ne moti, ?e ga kdo ima.

Je pa res, da smo se vsi  v bandu tetovirali pred tridesetimi leti, ko to sploh ?e ni bila moda. Takrat smo pristali celo v Stopu ?ez celo stran z naslovom "Tetovirani metalci iz obale"-ha,ha.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne razumem kaj je hotu Boss povedat. V enem odstavku govori nekej spet v drugem temu kontrira. Je res da je veliko brezveznih tatujev spet drugi pa so tam kjer so z razlogom. Kar je nekomu brezveze ima za drugega nek pomen tko da te?ko je biti sodnik kaj je brezveze in kaj ne. Gre pa v tem primeru spet za tipi?ne slovenske fore. Kritika in kritika pa ni vazn kaj in kako samo da si proti in da je vse brezveze pa smo zadovoljni ane :)

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bo? imel ?e nekaj ?ivljenskih izku?enj za sabo bo? razumel o ?em govorim.

Verjetno sem dal ve? sranja ?ez kot ti, ?e ?e 0 druzga sem se nau?u da ne pametujem ljudem po forumih.. drga?e pa a se midva poznava?

Za nejasnosti sem pa dosegljiv na O4O-524-041 ...

 

PS: glede tatujev pa. Vrtnico na rebrih nosim v spomin na mati, ki mi je umrla pri svojih 49 letih po dolgotrajni bolezni in 7 operacijah mo?ganskih tumorjev. Vrtnica simbolizira ro?e, ki jih navadno nosimo na grobove, jaz po jo nosim vedno s seboj.

A je to dovolj dober razlog zate .. gospod Boss? Pa dovolj ?ivljenjskih izku?enj? Kreten

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo ?estitke... tole je pa res pravi na?in obna?anja in zelo zelo zrelo, moram re?t. Za zgled celemu svetu res. A telefon si mi pa napisal, da bi se dobila pa mal obra?unala s pestmi, al kaj?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo ?estitke... tole je pa res pravi na?in obna?anja in zelo zelo zrelo, moram re?t. Za zgled celemu svetu res. A telefon si mi pa napisal, da bi se dobila pa mal obra?unala s pestmi, al kaj?

 

 

Lej .. ti napi?em po doma?e ker druga?e vidim da ne gre. ?e enkrat pejt skos komentarje pa k bo? pr?u do prvega komentarja, ki je nestrpen in zajedljiv poglej na levo stran nad sliko in bo? videl da pi?e BOSS in ne DEANKS. Upam da razume? da ?elim s tem povedat da si ti za?el z zelo zelo zelo zrelim obna?anjem. Nikjer ne namigujem na kakr?en koli obra?un, telefon ma? da lahko pokli?e? za dodatno tolma?enje in razlaganje dole?enih stvari. Jest se ne skrivam za nadimki in nimam nobenih problemov kodarkoli pogledat v o?i pa mu povedat svoje mnenje. Kolikor pa spremljam forum pa ma? ti vedno neke te?ave. Tako da, najprej pred svojimi vrati potem pa ?e pred drugimi, nazadnje pa pred mojimi, bo ?lo?

 

Zdej se pa dr?i teme, ker smetiva ljudem forum.

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res... a sem te zmerjal s kretenom in nestrpno govoril ?ez tebe? Dej ?lovek pomiri se in premisli kaj blebeta?. Govoril sem na splo?no in govoril sem o ve?ini (ne o vseh) in nikjer nismem omenjal nobenega DeanKS (a to je dejansko tvoje ime in ne nadimek, ker pravi?, da se ne skriva?) ali kogar koli poimensko. Od kod si potem za?util sovra?tvo do napisanega ve? samo ti.

 

In ?e te je kej v hla?ah in ?e dejansko prepozna? svoj izpad zmerjanja drugega sogovornika se bo? opravi?il. ?e pa ne pa pa? ne, glej jaz bom ostal na nivoju in se ne bom spu??al v osebno obra?unavanje. ?e enkrat govorimo na splo?no kako vsak vidi stvari bazirane na dejstvih in izku?njah in ne govorimo o dolo?enih osebkih pa ne glede kako je komu ime in kak?en vzdevek ima.

 

Se pa opro??am ostalim, ni bilo mi?ljeno izzvati take ?ol?ne izpade nekaterih posameznikov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razhladimo nepotrebno pogrevanje prepirov uglavnem evo moj nekako za?etek ni pa ?e vse dokon?ano =)

Fletno, velika zadeva :D

A res... a sem te zmerjal s kretenom in nestrpno govoril ?ez tebe? Dej ?lovek pomiri se in premisli kaj blebeta?. Govoril sem na splo?no in govoril sem o ve?ini (ne o vseh) in nikjer nismem omenjal nobenega DeanKS (a to je dejansko tvoje ime in ne nadimek, ker pravi?, da se ne skriva?) ali kogar koli poimensko. Od kod si potem za?util sovra?tvo do napisanega ve? samo ti.

 

In ?e te je kej v hla?ah in ?e dejansko prepozna? svoj izpad zmerjanja drugega sogovornika se bo? opravi?il. ?e pa ne pa pa? ne, glej jaz bom ostal na nivoju in se ne bom spu??al v osebno obra?unavanje. ?e enkrat govorimo na splo?no kako vsak vidi stvari bazirane na dejstvih in izku?njah in ne govorimo o dolo?enih osebkih pa ne glede kako je komu ime in kak?en vzdevek ima.

 

Se pa opro??am ostalim, ni bilo mi?ljeno izzvati take ?ol?ne izpade nekaterih posameznikov.

 Me veseli, da si dojel in se opravi?il. Me pa zanima koliko tatujev ima? da lahko sploh komentira? in govori? o izku?njah? Ali bazira? cel tvoj roman zgoraj na stvareh, ki si jih prebral na internetu? 

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.