Skoči na vsebino

Kateri mazda servis in center priporo?ate


monocit

Priporočeno sporočilo

No,?estitam za pravilno odlo?itev. :D Ker si iz MB,ma? najbli?je seveda ?erbineka(ki se je kr popravil zadnje ?ase,sploh glede Mazde),?e ti pa ni predale? se za vozit,pa ti bolj priporo?am Skorn?ka v Velenju. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,?estitam za pravilno odlo?itev. :D Ker si iz MB,ma? najbli?je seveda ?erbineka(ki se je kr popravil zadnje ?ase,sploh glede Mazde),?e ti pa ni predale? se za vozit,pa ti bolj priporo?am Skorn?ka v Velenju. ;)

 

 

Poz!

 

Definitivno priporo?am Skor?nka iz Velenja in odsvetujem ?erbineka. Tam so mi, brez omemb pro?enj pri letnem servisu storili zadeve kot so: Zategnili zajlo ro?ne, posesali avto in podobne malenkosti. Pri ve?ji zadevi

Ra?un_1

Ra?un_2

Pa se se kar dobro odrezali. ?erbinek mi je menjaval menjalnik pri 7500Km (novi avto) in zajebal. Tudi to je sedaj odpravil Skorn?ek.

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poz!

 

Definitivno priporo?am Skor?nka iz Velenja in odsvetujem ?erbineka. Tam so mi, brez omemb pro?enj pri letnem servisu storili zadeve kot so: Zategnili zajlo ro?ne, posesali avto in podobne malenkosti. Pri ve?ji zadevi

Ra?un_1

Ra?un_2

Pa se se kar dobro odrezali. ?erbinek mi je menjaval menjalnik pri 7500Km (novi avto) in zajebal. Tudi to je sedaj odpravil Skorn?ek.

 

lp, Ale?.

 

 

Kaj si ti nor... te tarife pa ubijajo! ?zmeden?

 

PS: Ta 2. ra?un (link) men ne potegne - kr na 1. me vr?e :unsure:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si ti nor... te tarife pa ubijajo! ?zmeden?

 

PS: Ta 2. ra?un (link) men ne potegne - kr na 1. me vr?e :unsure:

 

sem kupila avto pri selmarju in bila tudi na prvem servisu 3000 km....nimam pripobm..ful prijazni....ko sem kupla nov avto so mi ga ?e na ful natankal :jupiii: in se bom iz oaze alp vozila tja na servis...lepo enkrat na leto na izlet...pa ?e v ?oping grem fino potem, je zraven tu? in ?par center - in je la?je po?aktat...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem kupila avto pri selmarju in bila tudi na prvem servisu 3000 km....nimam pripobm..ful prijazni....ko sem kupla nov avto so mi ga ?e na ful natankal :jupiii: in se bom iz oaze alp vozila tja na servis...lepo enkrat na leto na izlet...pa ?e v ?oping grem fino potem, je zraven tu? in ?par center - in je la?je po?aktat...

 

jasno, da so prijazni, ko prodajajo/slu?ijo :lol:

da ti pa subvencionirajo nekaj takega, kot poln tank za 70? pri tistmu, kar so pokasiral, to jih pa res velik ko?ta :whatever:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Kon?no se je nasa mala familija odlocla da presedlamo iz Toyote na Mazdo. Ker smo imeli precej nev?e?nosti :( s serviserjem in prodajalcem me zanima kateri mazda salon priporo?ate :danzoman: . Oziroma s katerim imate slabe izku?nje.

 

Lep pozdrav it MB

 

Js bi tut priporo?u Skorn?ka z Velenja, pa Avtohi?o Selmar iz Celja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si ti nor... te tarife pa ubijajo! ?zmeden?

 

PS: Ta 2. ra?un (link) men ne potegne - kr na 1. me vr?e :unsure:

 

poz!

 

Evo popravljen ?e drugi link kje se vidi ?e cena. Je pa tako, da dela ni bilo malo, ker sem pri 150km/h nabil srno =) oba hladilnika je zabilo vse do motorja. Na sre?o sem uspel naciljati ta manj?o srno iz grupe.

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

dns biu na servisu pr AS Skorn?ek Velenje - mam mazdo 3 1.4CE, l.2007.

 

Racun = 288? za menjavo olja, filtra, zr.filtra in 2 tesnili.

 

Prvi? in zadni? biu tm, lp

 

Ne misli, da bi bilo kje drugje kaj druga?e, razen, ?e seveda koga pozna?... :D

Te pa razumem, res se s cenami povsod pretirava ?ez vse razumne meje, sploh ?e pozna? dejanske cene :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena servisa je pri vseh poobla??enih enaka, tako da tukaj ni nobene tople vode.

Samo ?e pelje? drugam bo jeba z garancijo, ?e bi bilo karkoli narobe. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena servisa je pri vseh poobla??enih enaka, tako da tukaj ni nobene tople vode.

Samo ?e pelje? drugam bo jeba z garancijo, ?e bi bilo karkoli narobe. :(

 

Jap,?e je v garanciji jo izgubi? tisti moment,ko pelje? avto kam drugam,kot na poobla??en servis. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.