Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

U?er me je (no bl Dragota) hotu 1 teli?ek za homologacije n?ponat, v bistvu mastno zaslu?it - mamumujebm! :angry2::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj ''novi'' odbija?:

Objavljena slika

 

 

 

 

U?er me je (no bl Dragota) hotu 1 teli?ek za homologacije n?ponat, v bistvu mastno zaslu?it - mamumujebm! :angry2::harhar:

 

Kako pa in ?esa se je treba pazit glede natega pri homol.??

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja merkat mor? pr raznih majstrih (homolomo mimo vrste) da ti ne poberejo preve? za tovrstno uslugo! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el v Ikeo zamenjat vrata, a sem ?el na izlet - v Avstriji je praznik...Objavljena slika

 

No je pa ljubelj zakon za vozit :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tale Ikea bo pa tebe kr drago pr?la :ne vem:

 

neprecenljivo...a misl? da je bla pocen druga???

Kje si ti Boss - ze pancertanz ple?e???? :ljubezen:

 

Labi 45 minut nov rekord cez ovinke... :dudek: in to z vrati notr... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa je?

 

v sekundi sem imel izbiro ?elno tr?enja ali skale...izbral sem slednje...prva desna obesa in feltna kaput.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v sekundi sem imel izbiro ?elno tr?enja ali skale...izbral sem slednje...prva desna obesa in feltna kaput.

 

O fak a ti si mel tud tak primerek. Men je v?eri ena babnica s telefonom na u?esu zapeljala brez ustavljanja iz neprednostne in ko je to vidla je zabremzala tako, da se je ustavla direkt na mojem pasu. Sem ?lajfal na polno in se ustavil cca pol metra pred njenim bokom.

 

Sem ?el ven in poljubil gume, ker ?e bi mel zimske bi zdele jamral tko kot ti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak a ti si mel tud tak primerek. Men je v?eri ena babnica s telefonom na u?esu zapeljala brez ustavljanja iz neprednostne in ko je to vidla je zabremzala tako, da se je ustavla direkt na mojem pasu. Sem ?lajfal na polno in se ustavil cca pol metra pred njenim bokom.

 

Sem ?el ven in poljubil gume, ker ?e bi mel zimske bi zdele jamral tko kot ti.

 

Jaz mam zimske sam tle ni blo okol gum - zanimivost, guma popolnoma cela....udarec direkno ?eln v feltno ko sem ze probal nazaj ostro levo, a sem bil ze pri pal?kih....top in zvilo obeso...na odbija?u pa le rahla praska

 

Sre?a? kot veste nimam rezervne...:) po jajcih s ?ipo dol da sem poslu?al, s tresujo?im volanom in volanom cca 60 stopinj zamaknjenim v levo sem se spustu do Kranja do zavarovalnce, pol pa sam zapeljal na avtovleko :bravo:

Na videz nic a guma ko zadaj pri fi?kotih :)

Objavljena slika

Objavljena slika

 

najbolj zalostno - pla?a? sam, ?e idiot ?e odpelje naprej, premalo je bilo ?asa za vse...lovit ga pa nisem mislu takle

 

nadomestni avto clio Storia 1.2 75KM (Symon greva na grobnik? Clio cup? ) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nadomestni avto clio Storia 1.2 75KM (Symon greva na grobnik? Clio cup? ) :bravo:

 

Ajde! :P

 

Fantje vse od Francozov kar nima oznake RS me ne zanima. ?e bi za tak denar dobil tako mo?nega in obenem var?nega Japonca, da ?e ni rjav bi ga vzel. :blush: Tako je pa naneslo, da sem se?tel pluse in minuse in najve? za tak denar dobil pri RSu. ?e bo kaj ?lo se bom pa? tola?il s tem, da stereotipi dr?ijo, ?e bo vse delalo pa ?e bolje. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kok pa ma? ?koda, bemumast, a to zavarovalnca krije, al bo? v neki meri samopla?nik? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kok pa ma? ?koda, bemumast, a to zavarovalnca krije, al bo? v neki meri samopla?nik? <_<

 

? mno?ilnik bo v tiso?ih, ker je zvito vse + sama feltna ni pocen

Jah 1% odbitne fran?ize 315? sam se za mal zdi....pa ni druge, nimam nobenga prijavt....(se javi?) :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Se strinjam, sam bencinarji ta letnik se prodajo s to ceno, kar je dejstvo in to je zanimivo... V Nemčiji ravno tako držijo ceno 9-10 k€ pa navzgor. Pred časom ko je se pri nas prodajala črna g145 katero sem tudi objavil v tej temi od 1.lastnika je bila 2013 in 200kkm, pa je bla zadnja objavljena cena 10.500€ in ga ni več na oglasih, pa sem avto videl v živo in ni bil bp. (Beri volan zguljen, sedež zguljen, tesnilo na voznikovih vratih uničeno, določene poškodbe spredaj na odbijaču barvane kar s čopičem in to govorimo o premeru 3-4 cm flikah, nekdo barval zavorne čeljusti s penzlom na debelo napacano kar čez rjo itd...).
    • Ja ubistvo je blo vse narjeno kar sm milsu da bom pri 200kkm, tko da brum-brum, pošrek nadalnjih 100kkm,..pol pa se zapelem v Anhovo, obrem avto proti soči, grem ven in spustim ročno.
    • To olje gre komot v Mazdo, še boljše je.   Original Mazdino olje pa pakira total - https://totalenergies.at/system/files/atoms/files/total-mazda_broschuere_at_avril-2021.pdf
    • Podobna zadeva je pri Alfi Multiair motor. Točno prava specifikacija, ne samo vizkoznost. In če ni to to, ode variabilna enota na glavi (Multiair - Fire mašina).   Tam je potem bilo par firm, ki so specifikaciji ustrezala. Tovarniška Selenia se je hitro uničla (črno/garež).   V 1.5 Ford Dragon gre tudi samo Castrol in nič drugega. Ker ne ustreza specifikaciji.   Pa še ena zadeva. Zaradi aditivov ne smeš mešat Castrola in Selenie/Petronasa, ker reagira in je župa.   Pa da se vrnem k Mazdi. Zaradi tega mi je pela variabilna jermenica. Tovarniško Mazda olje 15w40 in tovarniški interval, pa je po moje zapacalo jermenico.   Sem šel na 5w30 Ravenol in parkrat menjal na 5-7k pa se je zadeva normalizirala.   Tak da ja, dobro olje in redna menjava!
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.