Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jest pravim, da ?e ti je bilo do te osebe toliko, bo? nesel ro?e in sve?e na grob kdaj prej oz. ve?krat, na pa takrat ko se bi vsi neki gu?val... <_<

 

To?no tako.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam na Celici oba homokineti?na zgloba fu?! <_<

 

Baje eni tut obnavljajo to, ma kdo kake izku?nje s takimi majstri? :ne vem:

 

FD Avtodeli, Dunajska xxx, pokli? pa se zmen, jaz sem zelo zadovoljen z njimi, seveda pa se prej pozanimaj koliko stane jo novi-ponaredki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

FD avtodeli

Tel: 01-566-10-10

Mobitel: 031-669-977

 

Obenem pokli?i v Fermija koliko te pride ponaredek za foro pa pokli?i ?e koliko pride original. ;) Sama obnova je namre? zelo tam-tam z ceno ponaredka ampak zanimivo, pri obnovi dobi? eno leto garancije. Lahko se zapelje? do njih, da oni razdrejo avto pa ga po?timajo lahko pa le prinese? akso in v roku ene dveh dni jo dobi?. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume moje dimenzije 195/65/15 GY UG 7+ so na gume direkt vsak dan dra?je, danes ?e 68 EUR/kom, 1 mesec nazaj so bile ?e 63 EUR/kom :ne vem: :whatever: ?e kdo ve kje v SLO se jih da dobiti ceneje (seveda Made in Germany, DOT **08) naj jaaaviii, ker ne vem al ?em po tej ceni vzet ali ?akati ?e bo kaj padlo,samo glede na to da je zima vsak dan bli?je dvomim da bodo ceneje. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume moje dimenzije 195/65/15 GY UG 7+ so na gume direkt vsak dan dra?je, danes ?e 68 EUR/kom, 1 mesec nazaj so bile ?e 63 EUR/kom :ne vem: :whatever: ?e kdo ve kje v SLO se jih da dobiti ceneje (seveda Made in Germany, DOT **08) naj jaaaviii, ker ne vem al ?em po tej ceni vzet ali ?akati ?e bo kaj padlo,samo glede na to da je zima vsak dan bli?je dvomim da bodo ceneje. :ne vem:

 

laisc cena: AP 195/65 R 15 GY UG7+ 91T-MS KOM 62,50 (pol pride se popust na gotovino)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem da do La?i?a gre ?e za 130km bencina ipd. s tem da ne vem ?e so nem?ke. Bom pa malo poklical k vulkanizerjem. Na gotovino jih ne kupim, moram ?e feltne ske?irat matr, tko da bo mir z gumami za en cajt.

SLO so itak najceneje v Merkatorju po 60 EUR/kom.

 

Boss tudi jest nisem vedel do prej?njega tedna da cene tako nihajo, zgleda da glede na povpra?evanje in ponudbo. V ?etrtek je bila ?e 67,00 EUR danes ?e 1 EUR ve?,hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prokleti voluharji zavarovalni?ko-mariborski, mamujim! :whatever::ph34r:

 

Mam delni kasko, komb. D, pa ko sem "zadel" ma?ko, pa je blo kao vse okej, zdej pa mi po?ljejo dopis, da je zanje v celoti zadeva zaklju?ena, brez da mi kej dajo, keri vosli! :bravo::ljubezen:

 

Jz vam sam to re?m, ?imdlje od ZM, karkol druzga vzemte, sam teh oslov NE!!! ;)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej iz va?ih zgornjih besed sklepam,da je Denis danes jebal. :blink: Kar pa navsezadnje spet ni slabo..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? od tega, pa jebal tud nism, tko da predvidevam da vs ne zanimajo detajli :D

Pa kaj je narobe s Hyundaijem, usi me drkajo v glavo zarad tega avta :(

Se opravi?ujem ker sm prerevn za mazdo 6 al pa bavarca <_<

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.