Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V takih situacijah bi pri?el prav mali digitalni fotoaparat, montiran za vzvratnim ogledalom, z daljinskim spro?ilcem na volanu. Tako bi lahko posnel to nevarno sre?anje, od?ital tablico avtomobila in prijavil pobeglega. Pa ?e kako prometno situacijo posiljevalcev prometa bi lahko posneli in objavili na netu.

 

Res je problem v kriti?ni situaciji pritisniti ?e spro?ilec kamere, vendar bi se z nekaj vaje to lahko izvedlo brez ogro?anja prometa. Bilo bi dobro, ?e bi kamera lahko posnela samodejno 4, ali ve? zaporednih posnetkov, da se lahko voznik posveti re?evanju situacije.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V takih situacijah bi pri?el prav mali digitalni fotoaparat, montiran za vzvratnim ogledalom, z daljinskim spro?ilcem na volanu. Tako bi lahko posnel to nevarno sre?anje, od?ital tablico avtomobila in prijavil pobeglega. Pa ?e kako prometno situacijo posiljevalcev prometa bi lahko posneli in objavili na netu.

 

Res je problem v kriti?ni situaciji pritisniti ?e spro?ilec kamere, vendar bi se z nekaj vaje to lahko izvedlo brez ogro?anja prometa. Bilo bi dobro, ?e bi kamera lahko posnela samodejno 4, ali ve? zaporednih posnetkov, da se lahko voznik posveti re?evanju situacije.

 

tukaj ni bilo ?asa za pritiskanje, kvecejmu kamera ki stalno lavfa....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj ni bilo ?asa za pritiskanje, kvecejmu kamera ki stalno lavfa....

 

 

Potem pa drugic celno... pa kdo bo mocnejsi :):blush::angry2: ali pa vsaj tako, da tudi povzrocitelju kaj pozna...

 

Isti problem je, ce se izogibas divjadi na cesti in recimo zleits v jarek. Ce ne "zadanes" recimo srne, potem bo tezko uveljavljat kasko preko kombinacije, kjer je vlkjucen nalet divjadi :( ...

 

Kje se ti je pa to zgodilo? Ko si "teral" iz Ikee iz Celovca :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa drugic celno... pa kdo bo mocnejsi :):blush::angry2: ali pa vsaj tako, da tudi povzrocitelju kaj pozna...

 

Isti problem je, ce se izogibas divjadi na cesti in recimo zleits v jarek. Ce ne "zadanes" recimo srne, potem bo tezko uveljavljat kasko preko kombinacije, kjer je vlkjucen nalet divjadi :( ...

 

Kje se ti je pa to zgodilo? Ko si "teral" iz Ikee iz Celovca :D

 

vceraj - hitreje sem ?el v Celovec, nazaj pa sem sel lepo ker sem imel 236cm vrata z zrcalom notri, in so se vedno notri na servisu, ker ni ?lo v cliota :ne vem:

Ko jaz teram, ne sekam ovinkov, da se ?ist lepo cik cak ?portno in ne ple?e? po cesti sem in tja.

 

Sem pa tako kot v ponedeljek, ko je bil praznik prehitel crno mazdo 3 KR tablice. se pravi je tud on sel v ponedeljek na izlet...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dubu sm nov pisarni?ki stol, ki je slab?i od predhodnika - pa kva hudi?a kupujejo neko ?kart robo, mislm intelektualci te?ki! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tale Ikea bo pa tebe kr drago pr?la :ne vem:

 

Sorry Jure za tole izjavo... nisem si mislil, da te bo tolk ?trafalo, res ne :(

 

 

pizda spet mam obdobje k kr vidim stvari v prihodnjost in kr vem kaj se bo zgodilo.... me je strah samega sebe <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry Jure za tole izjavo... nisem si mislil, da te bo tolk ?trafalo, res ne :(

pizda spet mam obdobje k kr vidim stvari v prihodnjost in kr vem kaj se bo zgodilo.... me je strah samega sebe <_<

 

LOTO danes prosim.....pa bova kvit :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOTO danes prosim.....pa bova kvit :jezicek:

 

oh ja... sam slabe stvari predvidevam zadnje ?ase tako, da sem ?e full te?en, ker se mi kr film zavrti v glavi pol pa ?ez dan, dva se pa res zgodi... zadetek na lotu je pa? lepa zadeva ampak v tem pa nimam mo?i, ker ?e ne bi bil ?e zdavnej milionar.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak a ti si mel tud tak primerek. Men je v?eri ena babnica s telefonom na u?esu zapeljala brez ustavljanja iz neprednostne in ko je to vidla je zabremzala tako, da se je ustavla direkt na mojem pasu. Sem ?lajfal na polno in se ustavil cca pol metra pred njenim bokom.

 

Sem ?el ven in poljubil gume, ker ?e bi mel zimske bi zdele jamral tko kot ti.

 

Evo kraj zlo?ina....jaz sem sel od desne na levo po sliki, una pa pridriftal iza S kombinacije

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kraj zlo?ina....jaz sem sel od desne na levo po sliki, una pa pridriftal iza S kombinacije

 

 

torej te je jodlar dol zdriftau

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u to pa vem kje je...k je klanc s sirokim zavojem ne?

 

klanec je skoz - to je med uno hisko s kozami in po?ivali??em tcshepashluss

 

cel dan peskal feltne od kamjona in mam peska poln k. povsod! 3x sm mogu pod tu?, ?ez trenirko 2 tute in kacigo je ?el!! :angry::angry2:

 

dopoldanska ali popoldanska obrt? Da vem...ko se rabi :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U jebemti, pa na?eloma so severni sosedje zgledni ?oferji (po mojih izku?njah)! <_<

 

P.S. - mo?no da je bil kak Auslender z njihovimi tablicami! Kake vrste vozilo, ?e si kej porajtu? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U jebemti, pa na?eloma so severni sosedje zgledni ?oferji (po mojih izku?njah)! <_<

 

P.S. - mo?no da je bil kak Auslender z njihovimi tablicami! Kake vrste vozilo, ?e si kej porajtu? :blush:

 

a nisem napisal P206 srebrn, KL tablca, to je edino videno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U jebemti, pa na?eloma so severni sosedje zgledni ?oferji (po mojih izku?njah)! <_<

 

P.S. - mo?no da je bil kak Auslender z njihovimi tablicami! Kake vrste vozilo, ?e si kej porajtu? :blush:

 

lahko ti povem, da so prav tile KL soferji najbolj zatezeni vseh casov...

se slabsi kot v sloveniji so

 

jures: meni se je dostkrat zgodilo, da recimo, ce sem peljal mal hitreje, so se uni domacini takoj pritozevali (mahajo z rokami, pa mi gestikulirajo, blendajo), pomoje jih moti ker mam LJ tablico, ker kakih pizdarij nikol nisem delal, kaksne izkusnje mas ti? (no razen tega, da te je nokautiral s ceste)

 

to velja sam za tole podrocje tuki pri gorah (itak - gore=zatezen folk) drugje so cist ok

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

i in po?ivali??em tcshepashluss

 

Tscheppaschlucht (oz. po na?e Soteska ?epa) je bolj pravilno :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko ti povem, da so prav tile KL soferji najbolj zatezeni vseh casov...

se slabsi kot v sloveniji so

 

jures: meni se je dostkrat zgodilo, da recimo, ce sem peljal mal hitreje, so se uni domacini takoj pritozevali (mahajo z rokami, pa mi gestikulirajo, blendajo), pomoje jih moti ker mam LJ tablico, ker kakih pizdarij nikol nisem delal, kaksne izkusnje mas ti? (no razen tega, da te je nokautiral s ceste)

 

to velja sam za tole podrocje tuki pri gorah (itak - gore=zatezen folk) drugje so cist ok

 

Hribovci...kaj mora?....:) Druga?e mam dobre izku?nje, je pa res da ce primerja? samo ikejo celovec in graz, je roba o?itno namenjena Sloveniji, katastrofa od kvalitete, medtem ko je v Gradcu 1A. Osebje v Celovcu vsi govorijo slovenkso (balkan jazeik...) pomo?i ni...kot neka podalj?ana roka bli?njih drzav...

 

Tscheppaschlucht (oz. po na?e Soteska ?epa) je bolj pravilno :bravo:

 

Vem - sem jo tudi prehodil in poplezal (stenge) ...in tudi pla?al...eko taksa kao...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U jebemti, pa na?eloma so severni sosedje zgledni ?oferji (po mojih izku?njah)! <_<

 

Zame osebno so Avstrijci najslab?i vozniki ever... o?itno lahko tam izpit dobi? ?e ?e zna? avto v?gat pa dat v prvo prestavo. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... o?itno lahko tam izpit dobi? ?e ?e zna? avto v?gat pa dat v prvo prestavo. :(

 

Pri nas tudi zgleda da je tako. Al pa mal ?oldkov poka?e?. Al pa ?e to ne.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas tudi zgleda da je tako. Al pa mal ?oldkov poka?e?. Al pa ?e to ne.

 

ampak vseen nismo tolk slabi kot jodlarji... mal jih opazuj kaj po?enjajo po cestah.

 

Zadnji? jih je ena kolonca petih esterajharjev lepo zavzela prehitevalni pas na AC in to z vratolomno hitrostjo 90km/h. Tud pribli?no se niso hoteli umakniti tako, da nam ostalim ni preostalo drugega kot, da smo jih po?asi in previdno obvozili po desni strani. ?e avtobusar se je "moral" lotiti tega manevra pa se vseeno niso dali motiti v svoji skrajno "previdni" vo?nji - kreteni.

 

Potem pa ?e nekaj stvari na kar naj vas opomnim, ko naletite na te tablce.

 

- sunkovita bremzanja, ker pri ve?ji hitrosti ne uspejo prebrat razvrstilnih tabel - tako bremzanje jim rata tudi na prehitevalnem pasu

- menjava smeri brez smerokazov

- manevri v zadnjem trenutku (povezano s prvo to?ko)

- vo?nja s pol kolesa preko ?rte, ki lo?uje vozna pasova oz. konstantno rinjenje z vozilom proti sredinski ?rti

- neuporaba lu?i v tunelih in slabi vidljivosti (pri dobri mi je itak vseeno, ?e jih nimajo)

- pretiran zmanj?evanje hitrosti pred ovinkom in cjazenje skozi na ravnem pa gas, da ga ja nih?e ne more prehiteti

- popolnoma nepredvidljivo obna?anje, ki varira od cincanja do vijuganja med bankino in sredinsko ?rto (ter malo ?ez)

- vo?nja v koloni jim je ?panska vas... ko kolona bremza oni gas pol pa sunkovito zadnji trenutek na ?lajf in obratno ko kolona pospe?uje oni zavirajo

- vo?nja za jodlarjem je ene bolj stresnih saj tud pribli?no ne razumejo pojma teko?e vo?nje.

- ne mine dneva, da ne bi kak?en avstrijec vozil po AC v nasprotno smer tako, da so za tako po?etje ?e celo "izzumili " izraz Geistfahrer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.