Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dobil kazen za parkiranje, glih nalimal gor, ni? se ni hotel zmeniti star fotr....polovi?ka je 40,00 EUR ?zmeden?:whatever: ...pa ajd, ko bi v centru kje parkiral ne pa v ?i?ki, kjer ?iva du?a ne hodi po tem plo?niku :whatever: , zgleda da mora Jankovi? za ognjemet zaslu?it.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi gremo dons v Lj kar z vlakom....stay away from LJ with car!!!!!!

 

Moped je zakon po mestu :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil kazen za parkiranje, glih nalimal gor, ni? se ni hotel zmeniti star fotr....polovi?ka je 40,00 EUR ?zmeden?:whatever: ...pa ajd, ko bi v centru kje parkiral ne pa v ?i?ki, kjer ?iva du?a ne hodi po tem plo?niku :whatever: , zgleda da mora Jankovi? za ognjemet zaslu?it.

 

Ne vem, ?e je glih Jankovi? kriv, da si ti parkiral na plo?niku :jezicek: Zastopim, da je neumno ampak vseeno imajo/imamo pe?ci dostikrat problem se normalno premikat po mestu saj je marsikateri plo?nik zaparkiran.

 

Imam pa? tako delo (terenc) da redno i??em parkirplac po Lj ampak s dr?im tega, da ne parkiram po plo?nikih in tam kjer se ne sme. Poi??em gara?no hi?o ali pa parkiri??e pa ?etudi je treba pol kak km pe? do cilja. Jebat ga, ?e ne bi pa bankrotiral, ?e bi vsak dan po parkrat kasiral tako kazen.

 

Pozoren je treba bi tudi v spalnih naseljih kot je recimo ?tepanjc saj tja redarji redno zahajajo in colajo avtomobile tako, da marsikoga zjutraj ?aka neprijetno presene?enje v obliki redarskega sporo?ila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...sej ti pravim, da ma ?e vidim 2 pe?ca po tistmu plo?niku na dan je super. Pred ka?nimi dvemi leti sploh ni bilo plo?nika tam....blokov ni, so samo kafane kjer pa folk z avtom pride, mislim da je 1 hi?a na celi ulici. Sej pravim, ok v centru se res pozna ?e na plo?nik parkira? da nobeden ne more mimo, tukaj pa pridejo nekajkrat na leto in pokasirajo celo ulico. Druga?e pa vem ja, da se na plo?niku ne sme parkirati in tega ne po?nem, ?e vem da bom res komu ote?eval prehod. Zapelji se enkrat po tisti ulici naravnost do semaforja kjer se iz Celov?ke zavije proti Mercatorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno kar v tole temo pa?e v?eraj?nji pripetljal, v katerem je seveda povezan kdo drug kot voznik s KR tablico in seveda v C3-ju, + 2 Mazda?a, jest z M3 in neki neznan z M5 :bravo: V glavnem ob 16:00 je po LJ katastrofa sploh ?e ?e de?uje in ?e se ?e kak?ni pacienti najdejo na cesti kot se je v?eraj (tisti KR). V glavnem na kri?i??u kjer se iz obvoznice zavije proti Celov?ki in zavija? na kri?i??u levo ter ?ez most spet levo kjer pride? npr. do Cosmosa. In slavni KR se postavi na en pas od dveh za levo, kjer pri zavijanju levo iz desnega seka pot M5 direktno v kri?i??u, kjer mu je voznik M5 trobil kot norec saj mu je skoraj pol odbija?a odnesel, in nato se KR odlo?i sredi kri?i??a da bo zapeljal nazaj na desnega in ?akal na semaforju na mostu (no takrat je mene dobil za sabo). Se pri?ge zelena in tip s citroenom zavija levo spet direktno na skrajni levi pas (ok sem mislil da bo ?el na obvoznico), ga probam po desni potem prehiteti in model na desno zamota (mamicumunabijem) in men skoraj levi odbija? odnese, no takrat jih je pa ?e od mene sli?al s hupo (boga hupa), ok nekako pridem potem po levi mimo njega in avto totalno ampak res totalno zaro?en ?zmeden?:whatever: ...in potem se bunijo kolk mamo nasre? na cesti, za take paciente je Urbana pa naj se z busom furajo. V 5 minutah je na 2 kri?i??ih na 30m povzro?il debil skoraj 2 nesre?i, in to pri speljevanju :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se dans pa jutr spet vozm na benz, k smo u?eri odmontiral LPG instalacijo iz Tojote in gre v njenega naslednika ob priliki! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se dans pa jutr spet vozm na benz, k smo u?eri odmontiral LPG instalacijo iz Tojote in gre v njenega naslednika ob priliki! :danzoman::P

 

A si bil pri toma?u ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja u?eri mi je Toma? Plinski I. - odmontiru use komplet, zdej pa ?akam drug voz (vrjetn 323 BAF modra - baj Dando)! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja u?eri mi je Toma? Plinski I. - odmontiru use komplet, zdej pa ?akam drug voz (vrjetn 323 BAF modra - baj Dando)! :danzoman::P

 

Qurba pa n? nis povedu, je bil jest pr men, pa bi ?li na kak pir?ek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti, pa ?e razmi?lu sm da bi se nekak do tebe domaju (no mev sm ?e Suli?arja - Celi?arja sabo), ampak pol nism hotu motit, k sm biu zihr da si do vratu u kakm biznisu! <_<:blush:

 

Dec, sam kako pa mazdura laufa odkr si jo poprijel, to je pa res za :rispekt::P

 

Primo?a pa po nagi riti! :blush::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno kar v tole temo pa?e v?eraj?nji pripetljal, v katerem je seveda povezan kdo drug kot voznik s KR tablico in seveda v C3-ju, + 2 Mazda?a, jest z M3 in neki neznan z M5 :bravo: V glavnem ob 16:00 je po LJ katastrofa sploh ?e ?e de?uje in ?e se ?e kak?ni pacienti najdejo na cesti kot se je v?eraj (tisti KR). V glavnem na kri?i??u kjer se iz obvoznice zavije proti Celov?ki in zavija? na kri?i??u levo ter ?ez most spet levo kjer pride? npr. do Cosmosa. In slavni KR se postavi na en pas od dveh za levo, kjer pri zavijanju levo iz desnega seka pot M5 direktno v kri?i??u, kjer mu je voznik M5 trobil kot norec saj mu je skoraj pol odbija?a odnesel, in nato se KR odlo?i sredi kri?i??a da bo zapeljal nazaj na desnega in ?akal na semaforju na mostu (no takrat je mene dobil za sabo). Se pri?ge zelena in tip s citroenom zavija levo spet direktno na skrajni levi pas (ok sem mislil da bo ?el na obvoznico), ga probam po desni potem prehiteti in model na desno zamota (mamicumunabijem) in men skoraj levi odbija? odnese, no takrat jih je pa ?e od mene sli?al s hupo (boga hupa), ok nekako pridem potem po levi mimo njega in avto totalno ampak res totalno zaro?en ?zmeden?:whatever: ...in potem se bunijo kolk mamo nasre? na cesti, za take paciente je Urbana pa naj se z busom furajo. V 5 minutah je na 2 kri?i??ih na 30m povzro?il debil skoraj 2 nesre?i, in to pri speljevanju :whatever:

 

Ma? ti mogo?e kej ?ez KR tablice, prid 1X u kranj pa bo kak na? kaj napisal o LJ tablicah ?

Js lahko samo povem da po dolini kjer je omejitev 90, povpre?no noben z to tablico in je domorodec ljubljane ne pelje preko 75, a to je pa ok al kaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti, pa ?e razmi?lu sm da bi se nekak do tebe domaju (no mev sm ?e Suli?arja - Celi?arja sabo), ampak pol nism hotu motit, k sm biu zihr da si do vratu u kakm biznisu! <_<:blush:

 

Dec, sam kako pa mazdura laufa odkr si jo poprijel, to je pa res za :rispekt::P

 

Primo?a pa po nagi riti! :blush::hohoho:

 

Sej je bil do vratu v kakem biznisu :)

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Objavljena slikaObjavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O pizda 1,34 v izdihanem zraku... to je po starem cca 2,5 promila ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

Tale tadrug z neprilagojeno hitrostjo?!?!? je bil pa tud pri promilu po starem -

 

retori?no vpra?anje: le kaj se je zgodilo z vsem tistimi "varnimi" pjanci, ki vozijo bolje pijani kot trezni :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moram rec da sem resnicno zmatran...

v enem tednu zamenjal 4 drzave, prakticno vsak dan spim v drugi postelji, jebote kdaj bo konc

 

A je kej ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.