Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

in to dlje ko gre? v notranjost Italije,ve?ja je izbira. :P

 

moram pa piz..t,ker so vrli Dars-ovci kar naenkrat dolo?ili,da je cesta od ?usterne do kri?i??a Slav?ek njihova in so uvedli tudi tu vinjete. :angry::angry:

In sedaj tisti,ki nima vinjete,mora v Koper ali naprej, preko Markovca po naselju Semedela v Koper (okoli riti v ?ep).

Zelo pozitivno in sploh ni to pobiranje ?oldov in lupljenje folka. :vskalo:

 

Jebi ga zdej, js mam do AC 35km in vinjeto rabim do max 2X na mesec, pa jo imam in me BK, ?e mam za vse kozlarije mam tud za take stvari,(treba je upo?tevat da sem gorenjc) ki mi pridejo prav tud samo 1-2X na mesec.

 

Veliko Ljubljan?anov,maribor?anov,primorcev,... se je dnevno vozilo đabe po obvoznicah in AC(relacije med cestninskimi) ve? let, zdej pa jamrajo, js bi tam ?e extra cestnino postavil za take.

 

Jebemu sunac al vinjeto al pa okol riti v ?ep, pa brez jamranja.

 

ps. Mogo?e stereotipi in pregovori o gorenjcih ne dr?ijo ve? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko Ljubljan?anov,maribor?anov,primorcev,... se je dnevno vozilo đabe po obvoznicah in AC(relacije med cestninskimi) ve? let, zdej pa jamrajo, js bi tam ?e extra cestnino postavil za take.

 

?e res, samo Ljubljan?ani smo pla?evali za obvoznico ?e ob izgradnji!

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e res, samo Ljubljan?ani smo pla?evali za obvoznico ?e ob izgradnji!

 

A dej ga no, ostali pa ne ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem, vinjeto na relacijo Kranj - Jeprca - Medvode - Ljubljana....(da se malo sprosti jebemu)

 

p.s. Sem pa kupil mese?no vinjeto za MX-5 in sem jo sigurno popla?al....Vinjeta je cool, ?e pa komu ni v?e? naj se vozi okol ritova?, vedno je opcija!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor komu...ni usem usojen da so kurberji :D

 

A tko kokr na?a legenda Lepi Mitko oz. mazda2 na forumu? :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej ga no, ostali pa ne ?

 

Tako ja, pri delu denarja, ki je ?el iz mestne ob?ine, niso ostali dali ni? zraven (predvsem prvi, stari del - severni in zahodni). Kar je ?lo pa iz dr?avnega, AC (jug, vzhod), so pa dali tudi ostali.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja, pri delu denarja, ki je ?el iz mestne ob?ine, niso ostali dali ni? zraven (predvsem prvi, stari del - severni in zahodni). Kar je ?lo pa iz dr?avnega, AC (jug, vzhod), so pa dali tudi ostali.

 

Kdo je "lastnik in upravitelj" lj obvoznice , ob?ina Lj al DARS ?

To me tako informativno zanima, ne mislim ni? dra?it.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e res, samo Ljubljan?ani smo pla?evali za obvoznico ?e ob izgradnji!

 

Tole je res, vendar nismo bli samo mi ekskluzivni pla?niki projekta severne obvoznice in je bil namenjen temu, da se re?i mesto pred gu?vo. Vinjeta kot vinjeta na obvoznici sploh ni problem je pa problem to, da lahko obvoznico brez skrbi uporabljajo kamionarji brezpla?no oziroma celo tako, da se lahko vozi po AC od Ivan?ne Gorice, do recimo Vodic brez pla?ila cestnine.

 

Bi pa morali v tem trenutku prepovedati prepovedati tranzit, da bi uporabljal severno obvoznico saj ta promet povzro?a ogromno gne?o in veliko nevarnost saj je severna obvoznica dobesedno prepredena s skupnimi uvozi in izvozi, ki so med najbolj varnostno problemati?nimi prometnimi strukturami.

 

Kdo je "lastnik in upravitelj" lj obvoznice , ob?ina Lj al DARS ?

To me tako informativno zanima, ne mislim ni? dra?it.

 

Upravitelj je DARS, kar je logi?no in nima s financiranjem projekta nobene veze. Je pa veliko ve?ino (ampak ?e se ne motim ne vsega) denarja takrat dala Ljubljana iz svojega prora?una in ni ?lo vse financiranje iz dr?avnega tako kot VSE ostale AC in hitre ceste, regionalke itd.

 

To je ta razlika tako da upam, da je to razumljivo, zakaj bi vsaj tranzit moral iti po vzhodni in ju?ni obvoznici, ki ga je financirala dr?ava. Ampak mislim, da je dogovor zdaj tak, da vse vzdr?evanje gre na ra?un DARS-a in da LJ to ne stane ni? ve?, ter je pa? deal tak kot je in da je Lj zato dala obvoznico v sistem DARS-a.

 

?e pa koga ta problematika malo bolj zanima pa se lahko tudi dodatno pozanimam pri odgovornih na MOL-u.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?la jermenica po gobe... :(

 

Kera zdej a nisi ravno nekaj menjal, ali se samo pripravljal (na najhuj?e :blush: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je pa sanjal da sm pil La?ko iz piksne, pa ko je blo konc, sem na jeziku za?utu pajka, ki je bil na dnu piksne in ni blo ni? kaj prijetno, faaak! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tok cajta pa niso bli :D K so mi okol pol punu?i prropotal s tovornjakom pod okn, da so mize in klopi nazaj pospravl :angry: Dobr, da nism ?e spal :bravo:

 

No, k je tok lep vreme zuni, bi se najraj na lubico spravu in jo razkopu po notranjosti, pa mi glih ne di?i v tem mrazu viset par ur v avtu :( P ?e zdravje neki ne ?tima spet :ne vem: No, jutr za kak krof bom pa sigurn pr mo?eh :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebi ga zdej, js mam do AC 35km in vinjeto rabim do max 2X na mesec, pa jo imam in me BK, ?e mam za vse kozlarije mam tud za take stvari,(treba je upo?tevat da sem gorenjc) ki mi pridejo prav tud samo 1-2X na mesec.

 

Veliko Ljubljan?anov,maribor?anov,primorcev,... se je dnevno vozilo đabe po obvoznicah in AC(relacije med cestninskimi) ve? let, zdej pa jamrajo, js bi tam ?e extra cestnino postavil za take.

 

Jebemu sunac al vinjeto al pa okol riti v ?ep, pa brez jamranja.

 

ps. Mogo?e stereotipi in pregovori o gorenjcih ne dr?ijo ve? ?

 

he,he,na? ?upan ?e ureja to zadevo. :hudicek:

?e ne bodo umaknili vinjet za ta odsek,bo preklical dovoljenje za ru?itev enega nadvoza in ne bodo mogli graditi avtoceste,he,he.Zakon ta na? ?upan. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako vozi folk tu po ljubljani!!! pa to je katastrofa!! naj ?e kdo re?e da v trstu vozijo slabo!! pizda pred semaforjem 4 avti in se vle?ejo ?ez da ja pride? na rde?o. in to vsi!!!1 zelena ........ 1. avto ...... 2. avto............. 3. avto....

mater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ?im vidijo KP tablico se jim tr?e izsiljevat!!

aaa ?ivci!!!

 

 

 

se opravi?ujem za iz bruh :)sramezljivsramezljiv

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam to sceno, sam vozim MB registracijo po LJ, pa si verjetno mislijo; ?tajerc, ti kar ?akaj, mamuti.....! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa še nekaj je zanimivo, ko izvajajo pospeševanje in je guma pokrita s snegom, se komaj štarta, ko pa se snega znebi se pa dejasnko vidi kako šele pospeši. V tem videu se tole vidi prav lepo    
    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k po jajcih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.