Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Niti basket (prijateljske tekme) niso ve? tok prijateljske kot so nekdaj bile! <_<:P

 

http://24ur.com/sport/kosarka/video-pretep...-brazilijo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne vem ?e se mi da jamrat vse akr se mi je dans zgodil spolh ene pou urce je blo fantasti?ne za sm :D Za dobro jutro me nadere stranka (zadeva zarad katere sm biu nadrt sploh ni iz mojga oddelka) in no?e razumet da mu v teoriji lahko pomagam dejansko si pa najla?je pomaga sam (ni sarkazem). dan mine brez ve?jih problemou dokler ni pri?el ?as, da dam avto na en servisni pregled (brezpla?en zaradi poznanstev) da vidmo kaj bo treba v kratkem narest okol motorja. Edina dobra novica je bla, da je podvozje v dobrem stanju, za motor so rekl pa: ko crkne sklopka jo menjaj, skrbi za olje in pa ma?ina lohk crkne (loh dela pa tut ?e 100.000 km) porihtanje ma?ine bi pri?lo predrago, tako da ko bo crknla pa ? novo ma?ino not. Avto dela in se pelje normalno, str je 15 let in kar je bilo mi?ljeno da je potreba ?telanja ventilov se je izkazal da ne ropota ventil?k temve? gred ventilov (ali nekaj takega, nisem mehanik in se na avtomobile ne spoznam) nekje mi mal olje pu??a (karter i think??) pa ?e par so majstri na?tel. sam so se 3 strinjal, da ?e bi bil to njihov avto bi ga vozil doklr se ne crkne pol pa drug motor not, kr je pa res da je motor simpl pa dost pocen dubit. aja za konc nj omenim ?e prijaznega brata, ,ki mi je posodil urbano (za ne?abarje, karto za bus) na keri nj bi blo cca 3? ko pa po ?akanju na bus le ta pride stopm gor da se bipam in kok lepo stanje ni? lahko izstopim. potem se spomnim, da bi lahko pla?al tut z moneto skor znorim in se sprehodm od baumaxa do ?al kjer je avtomat za urbano filat, kt na petrolu tega ne more narest, in pol se lahko od?etam nazaj kr so me klical da noujo dans n? delal na avtu pa da nj se vrnm da mi povejo te odli?ne novi?ke. Torj zdj ?akam kaj bo in kdaj bo crknl :bravo: upam da ne kmal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo spet ena slaba izkusnja v LJ

 

sta prisla predstavnika sonyja (en je odgovoren za celo ex yugo, drugi pa za anglijo) na obisk k meni in pustila avto (passat cc BG tablice) na parkingu cez cesto...

 

sta imelo celo turnejo (BG, SA, ZG in LJ) in potem pri meni in pol konc in kaj vidimo, en kreten jima je preluknjal gumi (dve bocni)...

 

in potem cela zgodba, vkljucno z enim debilom na amzs-ju k se mu ni dal delat...

vse to je trajalo 3 ure, na koncu pa smo najdl ene stare 225/45 17 M+S, cisto novi conti sportcontact 3 pa v smeti...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok tole me prou zanima kok so bli stari luknjalci gum, kr ve? k 15 ne more bit pol nisi ve? tok neumn, passat pa tut ni tok avto za fou?ijo zganjat :D ?eprou od ''?efa'' sosed z njim (?efom) ne govori odkar je 159 kupu (pa ni kupu brand new) je pa z ''vasi'' kjer je fou?ija ve?ja stvar kr se folk bl pozna in se ve kermu sosedu crkne krava.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sm se lotu ?trihanja ograje in pol ?ele u?eri porajtam, da sm fazi Beltona in Beltopa, ravno zamenjal zaporedje ?trihanja s tem dvema, bemumatr! :blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sm se lotu ?trihanja ograje in pol ?ele u?eri porajtam, da sm fazi Beltona in Beltopa, ravno zamenjal zaporedje ?trihanja s tem dvema, bemumatr! :blush::hudicek:

 

Bog te je ?trafal ker ne podpira? Heliosa! :harhar: Je pa res, da je tudi Belinka pod na?im okriljem tko, da recimo, da ni tako hudo. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, to je fotr kupaval, ?e par let nazaj, pa zdej delam ?istko in je bolj smiselno da ponucam barvo kokr stran fliknem! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, to je fotr kupaval, ?e par let nazaj, pa zdej delam ?istko in je bolj smiselno da ponucam barvo kokr stran fliknem! :P

 

ajojmene... stara barva je full dobra za na steno - da se ne bo? pol ?udil, k se bo vse lu??ilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, Beltop in Belton sta za LES! <_<

 

Mav prej se mi je kolegica pohvalila, da je kupla novo makino, pa navdu?eno pra?am kerga stroja in mi odvrne; ?evrole Spark! :blush:

 

Jao, mislim da nism uspel skrit razo?aranja nad novo pridobitvijo! :whatever::aaaaa: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mav prej se mi je kolegica pohvalila, da je kupla novo makino, pa navdu?eno pra?am kerga stroja in mi odvrne; ?evrole Spark! :blush:

 

Jao, mislim da nism uspel skrit razo?aranja nad novo pridobitvijo! :whatever::aaaaa: :ne vem:

 

to pa zato, ker si razvajen :P

 

nekateri majo pa? avte za vo?njo od A do B in jim je Spark prava raketa... :)

 

nekateri majo ?e Spark-e pa Cliote pa podobne avte ?iroke skoraj 2,2 metra, in jim je te?ava zadeti vozni pas... ;) v?eraj sem se za enim takim vozil, 63.7 km/h izven naselja po 4 km ravni cesti brez jam, v naselju potem zmanj?al na 60.17 km/h, vozil pa od sredinske do robne ?rte... clio cca 1998 :angry: k sre?i je bil ves ?as kontra promet, pa smo se tak cijazili ene 10 km... ampak, v tem ?asu sem zbil porabo iz 5.7 na 5.6 :huh:

 

jebemti... sredi no?i sem se zbudil, zaj sem pa te?en... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Bojim se da ?e pridem v Pariz jutri, a dam ne bom mogel...fucking strike....

 

2. Primorci a je kaj sonca pri vas? ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mav prej sem se iz MX5 (kot voznik) presedu direkt v Laguno, pa sm bil kar ?okiran - MX5 je res stroj, magari ?e skoraj polnoletna! <_<:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.