Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sej to ni novost, v podobni obliki je bilo ?e ene 15 let nazaj sprejeto, da ti na?eloma prijatelj ne bi smel pomagat pri gradnji, ker je to delo na ?rno. Zdej naj boi to samo specificiral, kar je logi?no, ker delo na ?rno tepe na koncu nas same. Mogo?e v dolo?enem trenutku pri?para? ampak na dolgi rok pa to pomeni vi?je davke (ker jih delavci na ?rno ne pla?ujejo).

 

Druga? pa brez panike, ko ti pride sosed maher, ki ima registrirano dejavnost k tebi naredita nek manj?i predra?un in ?e se slu?ajno pojavi in?pektor ga poka?e? in seveda na koncu pla?a?, da je vse krito. Da pa ti je zraven naredu pa ?e 10x ve? stvari pa itak ne bo noben porajtal :harhar:

 

Brez panike.?e nobenega "fu?ar?ka" niso dobili,pa tudi v bodo?e bo isto.To jim ne ?tejem v slabo(sedanji oblasti),ker se itak v praksi ne bo izvajalo. :harhar:

To je le en bobmon?ek,da bi folk mislil,da mislijo resno.Jes of course. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se kej zavedate, do kje so v?asih segale SLO de?ele? No mal za pove?at apetite! :P

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...in_pokrajin.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

damn, danes na poti na morje pri?el do lai?nega sklepa, da so vendarle al batni obro?ki hin al pa mi je dihtnga na glav spustila :( Mi je popapcala olje in hladilno teko?ino :vskalo:

 

Bi posumu na dihtngo na glav! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, sej mene pa Reno spravla u dobro volo! <_<

 

Dobi? ta moment gsm cifro od Simona!

 

Ajd, ne se sekirat, ?e ?e ma? te?ave, bo? mev vsaj z nejbol fajn mehankarjem posla (sre?a v nesre?i) :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja tudi na dolgi rok, ?e ti sosed pomaga pri kak?nemu opravilu ne naredi? nikomur neposredne ?kode. ;) Ja naredi? nekemu zidarju, ki ima registrirano dejavnost in ga ne najame? ampak kdor je dober bo dobil delo tudi, ?e bo dra?ji kot "?rnc". Moj sosed sicer ni zidar ampak zna pa naprimer marsikaj. In ?e ti nekje v jebovcih na vasi sosed pomaga pri zidanju, polaganju plo??ic, ometu (pa? bilokaj) pa mislim, da to ni noben greh in nekaj v kar bi se mogla dr?ava me?ati. In ?e to, marsikdo se s kak?nim sosedom bolje razume kot z ?lahto (strgano plahto?)... Sicer pa saj vsi, ki smo na vasi vemo, da je sosedska pomo? dostikrat nekaj najbolj samoumnevnega in o?itno ho?e politika ?e to medsosesko pomo? ukiniti. :vskalo: In zdaj, ko je najve?ja brezposelnost ho?ejo po prstih v?gati ?e tiste reve?e, ki si vsaj kak ??? zaslu?ijo, ?e ?e slu?be nimajo.

 

Fak, v tej Sloveniji ni ve? politika, ki se ne bi konkretno zameril (pa naj bo zaradi afer, butastih potez, sumljivih poslov) vsaj polovici prebivalstva. ?e tisti en Lahovnik, ki je deloval normalen in zaenkrat brez kak?nih hudih ?rnih made?ev je ?el ven, je ?e vedel zakaj.

 

V glavnem konec forumskega svetovanja ker nas bodo VSE zaprli in oceganili za vsaj 2k?.

Jebe se jim za navadne ljudi in za fu?arje sam da bo blagajna bolj polna in da bodo ?e ve? pokradl prasci !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

petrol dizel je drek in nikol vec ne bom tam tankal...

par tednov nazaj sem se pritozeval, da mi avto zjutraj ne vzge s prvo...potem ko sem mel noter dva nemska tanka in en francoski in zdaj agip, vzge tudi pri -10 kot v starih casih...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, men se je pa s prej?njim tankom MOL-a dogajalo, da je te?ko v?gal pri minusu. Zdej mam pa Petrola not pa je danes in v?eraj zjutraj pri -11 kresnil brez te?av :)

 

Kaj pa ?e je bil poleg temperature vzrok ?e recimo visoka vlaga :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, men se je pa s prej?njim tankom MOL-a dogajalo, da je te?ko v?gal pri minusu. Zdej mam pa Petrola not pa je danes in v?eraj zjutraj pri -11 kresnil brez te?av :)

 

Kaj pa ?e je bil poleg temperature vzrok ?e recimo visoka vlaga :ne vem:

 

Za pozimi je OMV zakon,ker je narejen v Avstriji in je tam velik minus. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem prov razmi?lju, kok bi blo fajn da bi folk ta ke? ko ga investira u Pokalice, raj? dal v dobrodelne namene, ker tle se kr neki ke?a dobesedno spremeni v dim! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem prov razmi?lju, kok bi blo fajn da bi folk ta ke? ko ga investira u Pokalice, raj? dal v dobrodelne namene, ker tle se kr neki ke?a dobesedno spremeni v dim! <_<:hudicek:

 

nism zapravu niti centa :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam pa verjetno ?ez dobra 2 meseca!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.