Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men ni ?e noben policaj ni? reku

 

Kokr se vpi?jo in kolkr mu ?ena ni dala :D K sm jest tehni?nga delu je itak reku xenon no-no,tko da sm ga vrgu vn (a kdo kup?) in poj sm se mal pogovarju z njim in prav,da jih kar dosti dobijo na izredni tehni?ni pregled in seveda ne pridejo ?ez -> ergo colajo 500 ? kazni :

Sej dej sm tut s temi najt brejkarcami zadovoln...kve?jem nove lu?i bi mogu nabavt, k mal ?udne temne fleke delata zdej?ne le?e :(

 

Pa da ?e mal pojamram: nikakor se ne morem znebit tega nadle?nga ka?lja; se vle?e ?e skor 2 mesca :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknu mi je comp,..kolega ki mi ga ponavad popravlja je dobil slu?bo na Finskem,..jupi,..

 

Avto zajebava,..na servisu je mehanik med drugim ugotovil, da je bil hladilnik zaflikan al neki v tem stilu,..ker dejansko ni blo nikol n? narobe s hladilnikom, da bi ga popravljal so se o?itno igral z njim ?e preden je bil kupljen,..nov iz salona,..?e en velik plus za mazda servise,.

 

Tia je spet ful ka?ljala , ampak je prospan sirup res naredu svoje, tko da smo se izognl veterinarju in 170? za pregled in zdravila.

 

Aja pa preselila bi se nekam stran od tle,...nekam kjer ma folk za po?et ?e kej druzga kukr cele dneve opravlat,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I've come a looong way, baby. Looong way.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U finalu sem navijal za April, ampak nakonc sem zadovoljen tud da je tadruga finalistka zmagala! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I've come a looong way, baby. Looong way.

 

Welcome back.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U finalu sem navijal za April, ampak nakonc sem zadovoljen tud da je tadruga finalistka zmagala! :danzoman::bravo:

 

 

tud jst sm nekako pri?akoval da bo vsaj April se uvrstila na ES2011 ker ima lahek + vesel pa dost posko?eno pesem.. sam to je tko tipi?no slovensko da si bomo spet ?ile pa emo-stil rezal na ES2011 :/

 

moji favorit so bli sicer TABU pa ?eprav niso mel tist eurosong pesem ... nisem prista? Nine Pu?lar pa vendar bi mogla it s svojo pesmijo na ES (ker je nekak ABBA stil)

 

tako da bomo raj keucovo poslu?al k no?e ve? "beljakovin" dat ups vanilije :hudicek::hudicek::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.