Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A,mrsnik? Znan kot odlicen kitarist. Malo je fusal samo meni je bilo cisto simpaticno.

 

Res je dober oz.odli?en kitarist.Tale njegov poiskus na emi pa je bila po mojem ?ista zajebancija z njegove strani,ker o kak?nem petju tukaj na ?alost ni bilo govora.Pa tudi komad je bil bolj tak otro?ki. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je dober oz.odli?en kitarist.Tale njegov poiskus na emi pa je bila po mojem ?ista zajebancija z njegove strani,ker o kak?nem petju tukaj na ?alost ni bilo govora.Pa tudi komad je bil bolj tak otro?ki. ;)

 

yeah. ful disko - retro. skoda da je zafusal ker je meni bil prav zabaven komad.. tak, zasukal bi si ga kdaj brez problema. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A,mrsnik? Znan kot odlicen kitarist. Malo je fusal samo meni je bilo cisto simpaticno.

 

Tako je - Matej Mr?nik. Sej mene je tud ?okiral, da se je tega lotil ampak nimam ob?utka, da je zajebancija glede na to, da imajo "?e" tri komade. http://www.felikslangus.com/ :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je - Matej Mr?nik. Sej mene je tud ?okiral, da se je tega lotil ampak nimam ob?utka, da je zajebancija glede na to, da imajo "?e" tri komade. http://www.felikslangus.com/ :ne vem:

 

Potem pa... :ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zdaj lahko se bolj zatezim in grem pogledat iz kerih presetov softwerskih sintov so nasi geniji izhajali, Raaya sem ze ene parkrat ujel na delu prednarejenih soundov, vlasic pa tako ali tako ni bil nikoli prevec vesc "svezega" sounda.

 

A ti mal pomagam?

:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po Ukrajini in Litvi mi nobena kartica ne potegne ve?....(pa ni na kartici stro?ek ne?esa, ki potegne ve?....)

 

Poslujem samo ?e z gotovino...do 18.3 :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno sem ?e brez Xenonk (jih bo treba nazaj zmontirat).

Sem se prejle v mraku vozil po dolenjski avtocesti, padal je sneg, mokra cesta - vidljivost za en k***!!! :vskalo:

In pol so Xenonke prepovedane - ker se 100x bol? vid! :ne vem:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno sem ?e brez Xenonk (jih bo treba nazaj zmontirat).

Sem se prejle v mraku vozil po dolenjski avtocesti, padal je sneg, mokra cesta - vidljivost za en k***!!! :vskalo:

In pol so Xenonke prepovedane - ker se 100x bol? vid! :ne vem:

 

ja ce nimas lec ful nasty blescijo... sam ce jih pa mas pa nevem zakaj tok komplicirajo, men naceloma avto s xenoni (sj se vid kdo ma aftermarket) manj zablesci kot tisti stari reflektorji brez lec.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pozabu regitracijo podalj?at. :blush:

 

uf dobr da si me spomnu prikola april, exeo maj...1 let ?e okol...

 

pa pol swift julija, miata september...za?aran krog :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pono? se mi je od RX8 sanjal, no zjutri pa sm se u Renojklo usedu! :blush::P

 

RX8 = renault krat 8....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ta Rx8 me ?e lep cajt daje, tko da (?e se mal neham bat razvpitih Wankel motorjev), zna nasledit trenutno Rde?ko, lih ta makina, ampak treba mal financ skp spravt najprej! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ta Rx8 me ?e lep cajt daje, tko da (?e se mal neham bat razvpitih Wankel motorjev), zna nasledit trenutno Rde?ko, lih ta makina, ampak treba mal financ skp spravt najprej! :blush:

 

yeah. mene tud. sam na trenutnih prihodkih to ne gre skos :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala enako, pa prav tako neb rad zadnga cekina ?e ob nakupu zabil, treba met ?e mav n lagerju, ampak zaenkat so to le pobo?ne ?elje! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi u Wankla zihr dal LPG sistem, ker drga? bi bli stro?ki abnormalni (sicer pa pustmo kaj bi blo, ?e bi blo - ?e dolg ne bo)! :blush:

 

U?eri so ma?kare izjavle, da Butalci prevzemajo oblast v na?i RS - ko sm gledu prenos iz DZ-ja pa ?e zmer notr sedijo iste face, torej so B......! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak lep pogled iz pisarne...........in kaka lepa vodica pod oknom

post-2637-1299503479_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.