Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na to da je Boss izredno ?voh konzument alkohola mislim, da jo kej tazge ne bi glih pri?akalo. :D

 

govor je o babah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo? pa bil bogat. :P

 

Ah, sej to je ?e.

 

Sej ma po celi Pri?tini lokale, bencinske servise, butike. Zdej je vidu, da ?e nima ?evapd?inice, tko, da ?e to pride.......

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od biv?e ?enske tabelo 323F, je na parkingu neka rde?a kripa dobr porajsala po boku - mamumujebm! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od biv?e ?enske tabelo 323F, je na parkingu neka rde?a kripa dobr porajsala po boku - mamumujebm! <_<:hudicek:

 

da nisi bil ti :hudicek::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od biv?e ?enske tabelo 323F, je na parkingu neka rde?a kripa dobr porajsala po boku - mamumujebm! <_<:hudicek:

 

kar na 1x se pa za biv?o sekira? :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja - u to mazdo sm investiru ve? k 1500? svojh financ in mi ni vseen, ?e se ji kondicija slab?a! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja - u to mazdo sm investiru ve? k 1500? svojh financ in mi ni vseen, ?e se ji kondicija slab?a! :(

 

to pa res boli :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne, folk ki se zna?a nad avtomobili... pa ki ne znajo na parkingih vrat odpira pa ki prepikujejo gume

 

teb so prepiknal gume? U CE slu?ajno?

 

Na Lavi pred ?elezni?ko postajo, ko so bloki je en stanovalc enmu nestanovalcu tam prerezu gume ?e 2x :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neh, v velenju, sam ni bla prerezana ampak prav prepiknjena sam to ?e zadni? kake dva mesca nazaj, prej sm komentiru ko je grega zajoku da je ris fasu

 

sam res nvem kaj je s tem folkom, da se ti gre nad avto zna?at. Pi*** prid do mene, ?e ma? kej za povedat, ne pa takle :vskalo::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P ?e naslov napi?i pa pridem ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej si mi mel na parih meetih prilo?nost kej povedat :P

 

nisem bil jaz :)

zame?al si me hehe

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.