Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tole pa mislim, da ni po predpisih. :P

 

tukaj ni nih?e sezonsko orientiran :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj pridemo ko?arko igrat - ok pol k se smrad razsmrdi. :hudicek:

 

to je od soseda, pa nisem videl ?ive du?e igrat odkar sem tle

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evita udarla ob rob neke u?pi?ene mize in odkru?la mali zobek - sekalec, matr totalno sranje! :hudicek::whatever:

 

se pravi da jo predani o?ka pazi za en qurc :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi da jo predani o?ka pazi za en qurc :(

 

Najla?i je ?infat, ?e posebi ko ne ve? kaka je bla situacija (bil sem pa metrov stran in pra?anje ?e bi jo uspel MacGyver prestre?t s svojimi refleksi, ?enska je bla bli?je, ampak ona itak nikol ni ni? kriva, itd.) :danzoman::bravo:

 

Boss - na?alost je ?e premala, da bi padala na ?evljarsko korupcijo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najla?i je ?infat, ?e posebi ko ne ve? kaka je bla situacija (bil sem pa metrov stran in pra?anje ?e bi jo uspel MacGyver prestre?t s svojimi refleksi, ?enska je bla bli?je, ampak ona itak nikol ni ni? kriva, itd.) :danzoman::bravo:

 

Boss - na?alost je ?e premala, da bi padala na ?evljarsko korupcijo! :P

 

hahaha smo surlasti prec! Ni? ne ?infam samo komentiral sem,?e dobro da ni kaj huj?ega-npr. sam sem kot froc padel na likalnik in si prebil glavo :( in falil u?ko za kak cm

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evita udarla ob rob neke u?pi?ene mize in odkru?la mali zobek - sekalec, matr totalno sranje! :hudicek::whatever:

 

get used to it....urgenca je na? drugi dom.

By the way pono? je ta mali padu s postelje, spal naprej z bu?ko na tleh.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha smo surlasti prec! Ni? ne ?infam samo komentiral sem,?e dobro da ni kaj huj?ega-npr. sam sem kot froc padel na likalnik in si prebil glavo :( in falil u?ko za kak cm

 

Hja, surlast - gre se za to, da ?ale zbijat mi ni na ta ra?un, tko da bo treba kako drugo (bolj zabavno) tematko najdt! :whatever: Sicer pa - ?it hepns! :ne vem: :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, surlast - gre se za to, da ?ale zbijat mi ni na ta ra?un, tko da bo treba kako drugo (bolj zabavno) tematko najdt! :whatever: Sicer pa - ?it hepns! :ne vem: :blush:

 

brez skrbi so posledice vidne.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uglavnem ni fajn, Jures, ti me zastopi?, Boss me bo pa vsak cajt, a ne Bo?tjan (upam da vam gre nose?nost po planu)?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv?n!!!! Kje je ?ele 20:45... :D

 

Nikoli v ?ivljenju ne bom pozabil. 1.11.2006 dan mrtvih, ?an Luka praznoval 1. roj dan v Barceloni, grem na tekmo na Nou camp - dan za v anale potem pa tole:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8z-On7-rXJU...feature=related

gol iz kota in 93 minuta......................................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tiste 3 dni ko je v porodni?nici I Z K O R I S T I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. Ti pomagamo pri tem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tiste 3 dni ko je v porodni?nici I Z K O R I S T I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. Ti pomagamo pri tem....

 

Itaq sam plac pa babe zrihta? pa je to to. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq sam plac pa babe zrihta? pa je to to. :hudicek:

 

Plac ni tok va?en, imam mobilen plac :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, mi smo ga popival vse 3 no?i, no pol je pa baba pr?la dam s podmladkom, piksne od pira vsepovsod le?ala, pa je bil ?e povod za 1. prepir, ki se jih je kasnej v obdobju enga leta zvrstilo ?e par sto ponovitev! :P :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, mi smo ga popival vse 3 no?i, no pol je pa baba pr?la dam s podmladkom, piksne od pira vsepovsod le?ala, pa je bil ?e povod za 1. prepir, ki se jih je kasnej v obdobju enga leta zvrstilo ?e par sto ponovitev! :P :ne vem:

 

Dobro no, ampak ne more? fri?ni mamici pripraviti presene?enje v obliki piksen piva po hi?i?!? :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.