Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Gume totalno v kurcu.. da grem mal hitrej v ovinek gre avto samo ?e ravno.. :blush:

 

moje Sava S3 so tut ?ist u podnu, to gre sam na po?ez :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje Sava S3 so tut ?ist u podnu, to gre sam na po?ez :angry2:

 

Hmmm, pa se ti zdi, da ima? prave gume za trenutne vremenske razmere in temperature? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, pa se ti zdi, da ima? prave gume za trenutne vremenske razmere in temperature? :ne vem:

 

am ne, sm jih prisiljen met gor :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je to danes pa v?eri? Resno vpra?am a ko kupi? Audija mora? tud kak?en test narest, da si dovolj ubrisan al kaj? :angry2:

 

mene spra?uje?? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je to danes pa v?eri? Resno vpra?am a ko kupi? Audija mora? tud kak?en test narest, da si dovolj ubrisan al kaj? :angry2:

 

<_< zadnje dva meseca so ful izpostavljeni vozniki audijev,vsi jih sinfajo sem malo slabe volje ko berem poste ker pac vozim audia zdaj ze skoraj leto dni,kaj res samo oni(mi,jaz)divjamo al kaj :ne vem: jaz se cist kulturno vozim,najbolj pocasi do zdaj od vseh avtov kaj sem mel

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se enkrat se je izkazal, kako so nesposobni prodajalci v sloveniji..(oz. vsi iz bivsega komunizma, posebej centralna evropa)

 

spet se lovimo za bremze...

na koncu bom narocil preko ebaya

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U centru LJ pada konkretna to?a! :hudicek::angry2:

 

Tuki pr nas u kamniku pa sam kaka kapla de?ja,k jo veter pomotoma prnese okol vogala :)

 

Eh,ko ?e misli?,da da? vse zdravstvene preglede ?ez,ti napopajo nov datum pregleda :( podalj?ana agonija continious :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< zadnje dva meseca so ful izpostavljeni vozniki audijev,vsi jih sinfajo sem malo slabe volje ko berem poste ker pac vozim audia zdaj ze skoraj leto dni,kaj res samo oni(mi,jaz)divjamo al kaj :ne vem: jaz se cist kulturno vozim,najbolj pocasi do zdaj od vseh avtov kaj sem mel

 

Ma sej ?e se mi ne bi 3x v enem tednu zgodu konflikt ravno z audifahrerji (bom za?el zapisovat registrske) pol sploh ne bi ni? napisal. Eden z avstrijsko tablco je zapeljal direkt vame na AC-ju kot, da bi hotel nala?? narediti nesre?o pol je pa pizdek ?e lepo zajahal sredinsko ?rto in ni jebal ve? nobenga.

 

Jaz res ne vem ve? kaj je s temi modeli, predvsem s tujci italijani in avstrijci je pa sploh ?tala - ?e romuni veliko lep?e peljejo. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso namontiral mojega prvega xxl projekta, dimezij 4 X 3 m. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm se hotu prijavit za homologacijo, nakar mi re?ejo, da morejo bit vsi deli na avtu. Upra?am ?ensko, kaj pa ?e me :policaj: ustavjo, pa re?e, da to je pa problem, da bi mogu avto z avtovleko tja prpelat :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.